@{ a.name } Видалити
Виробники

Статті зуботехнічніСтатті, присвячені зуботехнічній практиці, новим зубопротезн......

Статті, присвячені зуботехнічній практиці, новим зубопротезним технологіям, інноваційним методикам в зубному протезуванні, ви знайдете в цій рубриці.

Якщо ви хочете бути в курсі зуботехнічних новинок - інструментів, матеріалів, приладів, бажаєте читати прес-релізи навчальних заходів для зубних техніків, виставок і семінарів як в Україні, так і за кордоном, дивіться статті в рубриці «Зуботехніка».

Так, ви зможете дізнатися про нові продукти, представлені на найбільшій стоматологічній виставці в світі - IDS в Кельні, на виставках в Україні, прочитати анонси лекцій, майстер-класів, які проводяться відомими у всьому світі майстрами зуботехнічної справи з різних країн.

Також на сайті публікуються статті з менеджменту та маркетингу для зуботехнічних лабораторій: як підібрати операторів CAD/CAM, поради про те, як розвивати своїх співробітників, щоб вони ставали професіоналами своєї справи, як дбайливо ставитися до обладнання на робочому місці, щоб воно працювало якомога довше, чи варто вкладати гроші в навчання співробітників.

Тут ви знайдете і порівняння зуботехнічного обладнання, матеріалів різних виробників, поради щодо використання та налаштування приладів.

І що саме цікаве і корисне - ви зможете почитати відгуки зубних техніків про роботу обладнання та інструментів: про їхню якість, функціональність, наскільки ціна відповідає можливостям продукту, наскільки важлива інформаційна і технічна підтримка з боку компанії, в якій ви придбали товар.

Зубні техніки також діляться в своїх публікаціях спостереженнями з приводу того, чим викликані неточності і недоліки в роботі, на що звертати увагу, щоб цього не відбувалося.

Опублікувати статтю для зубних техніків

Якщо ви продаєте в Україні матеріали, інструменти, обладнання для зубних техніків і лабораторій, недостатньо розміщувати інформацію тільки на своєму сайті. Щоб отримати більше потенційних покупців, важливо розміщувати статті про свої товари на інших трастових Інтернет-ресурсах, які спеціалізуються на стоматології.

Розміщуючи статтю на NaviStom, ви додаєте в неї також і посилання, яке буде вести на головну сторінку вашого сайту або на сторінку з описом конкретного товару, про який ви розповідаєте в публікації. Це принесе вам додатковий трафік, причому не будь-яких читачів, а тільки цільової аудиторії: власників стоматологій і з/т лабораторій, зубних техніків.

Ви можете розповідати в статті не тільки про переваги товару, особливості його використання, а й розміщувати публікації від імені зубних техніків, які діляться своїми враженнями від роботи з певними матеріалами. Так, ви зможете зацікавити майбутніх замовників - стоматологічні клініки, і встановити з ними контакт.

Розмістити статтю на нашому сайті дуже просто: натисніть на помаранчеву кнопку «Додати статтю» і вставте готовий текст з фотографіями або завантажте файл зі статтею. Ми зв'яжемося з вами і після оплати відразу ж опублікуємо статтю на головній сторінці. Після цього вона назавжди залишиться на сайті в розділі «Статті». Крім того, ми поділимося вашою статтею в соціальних мережах Facebook, Instagram, Twitter на наших сторінках, завдяки чому ви отримаєте додаткову аудиторію читачів - тих, хто займається зуботехнічною справою!

+ Додати статтю
1 2 »