VASHE PRAVO
@{ a.name } Видалити
Виробники

Зуботехнічні лабораторії

Послуги зуботехнічних лабораторій і техніків, пропозиції про......

Послуги зуботехнічних лабораторій і техніків, пропозиції про співпрацю з ними - все це ви знайдете на NaviStom в рубриці «Зуботехнічні лабораторії». Тут розміщують свої пропозиції як зуботехнічні лабораторії, так і техніки, які працюють самостійно. Вибрати варіант, що вам підходить, можете в залежності від виду робіт та регіону.

Замовити послуги зуботехнічної лабораторії

Якщо вашій стоматологічній клініці потрібні зуботехнічні послуги, ви зможете швидко підібрати зручний для вас варіант, зв'язатися по телефону або за допомогою форми зворотного зв'язку та уточнити вартість, умови роботи, гаранітію.

Зубні техніки пропонують широкий спектр робіт:

- 3D друк;

- CAD / CAM;

- виготовлення кап зубних;

- лиття стоматологічне;

- виготовлення знімних та незнімних зубних протезів;

- виготовлення ортодонтичних апаратів;

- селективне лазерне наплавлення.

Звертаючись в зуботехнічну лабораторію, уточніть інформацію з приводу:

- кількості робочих днів лабораторії (є такі, які виконують замовлення кожен день, без вихідних);

- чи укладає зуботех. лабораторія договір;

- як доставляють замовлення (якими поштовими сервісами та за чий рахунок - одержувача або відправника);

- чи залежить вартість робіт від обсягу замовлення;

- які дипломи і сертифікати є у техніків лабораторії;

- чи надають гарантію якості на виготовлені зубні протези.

Обов'язково попросіть надіслати вам фото робіт, подивіться фото готових робіт на сайті лабораторії або на сторінках в Instagram і Facebook.

Розмістити інформацію про послуги зуботехнічної лабораторії

Якщо ви пропонуєте зуботехнічні послуги, якомога детальніше опишіть переваги роботи з вами.

Вкажіть, які сучасні технології використовуються у вашій зуботехнічній лабораторії:

- виготовлення знімних зубних протезів

- виготовлення незнімних зубних коронок і мостів

- стоматологічне лиття

- CAD-CAM

і т.д. ...

Щоб викликати довіру стоматолога та клініки, які вибирають собі зуботехнічну лабораторію для співпраці, важливо розповісти в оголошенні все про матеріали й устаткування.

Якими ливарними установками і печами для випалювання кераміки оснащена лабораторія; яку керамічну масу використовуєте для виготовлення реставрацій.

Продукцією яких компаній-виробників ви користуєтеся, акцентувавши увагу на тому, що вони не містять шкідливих для здоров'я речовин. Корисно розмістити в оголошенні також сертифікати якості та сертифікати про участь в освітніх заходах, курсах, семінарах, майстер-класах.

Додайте обов'язково в оголошенні посилання, яке веде на ваш сайт або на ваші сторінки в соцмережах.

Якщо ви хочете, щоб оголошення розміщувалося вище інших, замовляйте оголошення зі статусом TOP. Обравши статус VIP, ви розмістите ваше оголошення вище TOP-оголошень, також воно буде опубліковано в оголошеннях інших зуботехнічних лабораторій-конкурентів, при цьому послуги інших лабораторій у вашій рекламі відображатися не будуть.Дентальна імплантація Фрезер зуботехнічний Мікромоторний накінечник Содоструй, насадки Видалення зубів Лампа фотополімерна Турбінний накінечник Насадки для скалера Компресор стоматологічний Скалер стоматологічний Мікромотор зуботехнічний Автоклав стоматологічний Накінечник зуботехнічний Ультразвуковий очищувач Дентальні імплантати і абатменти Установка стоматологічна Міксер зуботехнічний, колби Віск зуботехнічний Термопрес, полімеризатор зуботехнічний Блоки CAD/CAM Відбиткова маса Бори, фрези, диски зуботехнічні Насадки для хірургїї Коагулятор хірургічний Аспіраційна система, помпа Тример для обрізання гіпсу Ливарня зуботехнічна Піскоструй зуботехнічний Витяжка зуботехнічна Піч для випалу Піч для пресування Наконечник хірургічний Файли машинні Артикулятор Ванночка для воску Виварювання воску Щипці Прикраси для зубів Набори, системи полірування Набори оглядові
Не знайшли, що шукали?
Додайте БЕЗКОШТОВНО оголошення у розділ Куплю, Орендую, ПопитВхід | Реєстрація
Після публікації оголошення в разділі Куплю, Орендую, Попит, з Вами зв`яжуться і зроблять найкращу пропозицію