@{ a.name } Видалити
Виробники

Зуботехнічна піч для випалуЗуботехнічна піч призначена для випалу керамічних облицювань......

Зуботехнічна піч призначена для випалу керамічних облицювань зубних коронок і мостів в зуботехнічних лабораторіях. Також є моделі, що дозволяють виконувати кілька функцій: наприклад, випал і пресування.

Купити зуботехнічну піч для випалу кераміки

Найкраще вибирати піч на нашому сайті NaviStom, де представлено найбільшу кількість брендів в порівнянні з іншими стоматологічними Інтернет-ресурсами: Ivoclar Vivadent (Programat), VITA (Vacumat), Heraeus Kulzer, Dentsply (Multimat), VOP (Ceramic master), Shenpaz Industries (Gemini), Progret (Thermodent), Dekema (Austromat), Zubler (Vario Press), Eurocem (EFP 100), Wegold (Kombi press), Аверон (ЕВП-007СБ), Jeneric (Autopress), Ugin Dentaire (Lectra- Press), Jelenko (Jelfire), Whip Mix (Firelite), Degudent (ProFire Press).

Заходьте в рубрику «Зуботехнічні матеріали», підрубрика «Робота з керамікою», і обирайте цікаві для вас пропозиції: печі нові або бу. Також можете прямо на головній сторінці ввести в рядок пошуку «піч» і із запропонованих тегів вибрати «Піч для випалу».

Для більш швидкого вибору за ціною скористайтеся фільтрами дешевші/дорожчі і тоді оголошення розташуються від найдорожчої моделі до найдешевшої або навпаки. Фільтр «тільки нове» і «тільки БУ» розділить всі оголошення на дві групи. Посилання «Вся Україна» дозволить вибрати конкретне місто або область, якщо ви хочете знайти продавців з певного регіону.

Тільки на NaviStom ви зможете побачити найбільший вибір моделей в залежності від ваших потреб і можливостей: піч виключно для випалу або комбінована; з рідкокристалічним або LED-дисплеєм; піч з двома підйомними пристроями; компактні і великі за розміром; з різними обсягами камер для випалу; з різним терміном гарантії і комплектацією; без складного монтажу; енергозберігаючі; з простим дизайном без дорогих елементів; з високим рівнем безпеки роботи.

Купуючи піч для випалу, звертайте увагу на основні характеристики:

- кількість програм,

- діапазон температур,

- точність показників, калібрування,

- різниця температур від центру до зовнішньої сторони робочої зони,

- чистота в камері спікання,

- наявність функції автоочищення,

- величина корисного об'єму камери для випалу,

- габарити і вага печі,

- розмір камери,

- діаметр столика для випалу,

- потужність,

- швидкість нагрівання,

- час, за який піднімається або опускається столик для випалу,

- можливість відновлення програми з перерваного моменту при відключенні електроенергії,

- наявність меню та інструкції на зрозумілій вам мові,

- наявність в комплекті або в подарунок тестового набору кераміки.

У цій же рубриці можна підібрати аксесуари для печей для випалу: столики і підставки, пінцети, щипці, помпи.

При покупці обов'язково уточнюйте який термін гарантії надає виробник або продавець, чи є післягарантійне обслуговування, як воно здійснюється, якщо ви купуєте піч в іншому місті. Навіть якщо ви хочете купити зуботехнічну піч для випалу бу, важливо дізнатися про наявність гарантії, яку може надавати продавець.

 NaviStom

Продати зуботехнічну піч для випалу кераміки

Якщо ви виробник, або офіційний представник в Україні виробника зуботехнічного обладнання або у вас просто є непотрібна піч, ви можете розмістити оголошення на нашому сайті. Користувачами сайту є власники, керівники, менеджери із закупівель для зуботехнічних лабораторій, тому NaviStom - кращий спеціалізований сайт для продажу, де збирається цільова аудиторія.

Реєструйтеся на нашому сайті та оформляйте оголошення. У заголовку вкажіть модель і виробника печі для випалу, нова вона чи бу. У самому оголошенні опишіть найважливіші характеристики, відмінності від схожих моделей. Також вкажіть, у чому вигода для клієнта, якщо він буде купувати саме у вас. Вартість можна вказати в гривні, доларі або євро. Вказавши ціну в іноземній валюті, не хвилюйтеся за зміну курсу: ціна в гривні автоматично перераховується в залежності від того, який курс ви виберете - Нацбанку, міжбанку, середній ринковий або той курс, який ви встановлюєте самостійно. Залиште номери телефонів, електронну адресу, назву сайту, якщо він у вас є.

Якщо ви хочете, щоб ваша пропозиція розміщувалася вище інших оголошень в рубриці, придбайте статус TOP або VIP, замовляйте публікацію в на нашій сторінці Facebook. Крім того, VIP-оголошення відображаються і в оголошеннях-конкурентах, але в них інші пропозиції відображатися не можуть. Детальну інформацію про розміщення оголошень читайте в рубриці «Реклама на NaviStom».

Розмістити статтю про зуботехнічну піч для випалу

Якщо ж ви хочете, щоб інформацію про вашу печі для випалу побачила максимально велика кількість потенційних покупців, розмістіть статтю на нашому сайті. Вона буде знаходитися в рубриці «Статті» без обмежень за часом, в ній можуть бути розміщені посилання, що ведуть на сайт вашої компанії, ми поділимося нею в наших соціальних мережах Facebook, Twitter, Instagram, що дасть вам додаткову аудиторію. Якщо ви не можете знайти час для написання статті, дайте нам свої каталоги, сайт виробника і ми напишемо статтю для вас, а вам потрібно буде тільки перевірити її і дати згоду на публікацію!


Фільтри
Сортування оголошень
1 2 3 »
Не знайшли, що шукали?
Додайте БЕЗКОШТОВНО оголошення у розділ Куплю / Орендую / Попит, з Вами зв`яжуться і зроблять кращу пропозицію:

Вхід | Реєстрація