@{ a.name } Видалити
Виробники

Стерилізаційне обладнання стоматологічнеСтерилізаційне обладнання використовується в стоматології дл......

Стерилізаційне обладнання використовується в стоматології для знищення всіх мікроорганізмів з виробів медичного призначення. Стерилізація може бути суха - сухим гарячим повітрям - або волога - гарячою парою. Стерилізація включає знання багатьох наук і методик: медицина, електротехніка, мікробіологія, технологія обробки.

Устаткування для стерилізації найкраще вибирати на нашому сайті, так як тільки тут представлений найбільший вибір, причому не тільки брендів і моделей, але і торгуючих організацій і приватних осіб, які продають прилади для стерилізації стоматологічних інструментів, матеріалів.

 NaviStom

Заходьте в рубрику «Стоматологічне обладнання» і вибирайте:

- автоклави,

- аквадистилятори,

- апарати для миття та дезінфекції,

- ємності для дезінфекції,

- лотки та бокси,

- упаковки для попередньої стерилізації,

- сухожарові шафи,

- сушки інструментарію,

- ультразвукові очисники,

- ультрафіолетові камери.

Купити обладнання для стерилізації в стоматологію

Тільки на нашому сайті ви знайдете обладнання для стерилізації, як нове, так і б/в, яке буде відповідати вашим запитам якості та ціни. В рубриці представлені автоклави з горизонтальним і вертикальним завантаженням; всіх класів - B, S, N; як шафоподібні, так і переносні. Аквадистилятори з різним обсягом і продуктивністю. Ультразвукові мийки для передстерилізаційного очищення з сигналом, який попереджає про нестачу води, з таймером автовідключення. Апарати для дезінфекції з дбайливою обробкою інструментів, для дезінфекції ультрафіолетовим випромінюванням, є навіть моделі з ароматизатором повітря. Дезінфекційні ємності для замочування інструментів з підставкою з таймером, з більшими чи меншими обсягами. Лотки та бокси з нержавіючої сталі, з кришкою, на різну кількість інструментів різної довжини, а також тримачі-підставки для лотків, які поміщаються в автоклав. Пакувальні машини для передстерилізаційної обробки інструментів з електронним управлінням, з різними габаритними розмірами, що створюють рівний і щільний шов при запечатуванні, з різною температурою ущільнення і швидкістю запаювання. Сухожарові шафи з різною кількістю програм, з функцією примусового охолодження, з безшумним вентилятором. Сушки для інструментів з нержавіючої сталі, з подвійним конвектором, таймером. Ультразвукові очисники, які дозволяють задавати час очищення, для великих інструментів або маленьких. Ультрафіолетові камери для підтримки стерильності інструментів і інших медичних виробів: з маленькими габаритами, що дозволяє розміщувати камеру навіть в маленькому кабінеті, з тривалим терміном служби лампи, з декількома поличками, з корпусом з металу, з більшим чи меншим обсягом камери.

Крім великого вибору, ви обов'язково оціните і зручність користування сайтом NaviStom: він адаптований для користувачів з мобільних пристроїв, швидко відкриває всі сторінки, якісно завантажує і відображає інформацію, щоб користувач міг читати оголошення і статті в будь-який зручний для нього час і в будь-якому місці .

Будь-який прилад, який вас цікавить, ви можете шукати в рубриках. Або ж, знаходячись на будь-якій сторінці сайту, ввести в рядок пошуку назву товару, який вас цікавить, і вам буде запропоновано список всіх оголошень.

Якщо хочете купити обладнання б/в, скористайтеся фільтром «тільки б/в» і вибирайте моделі з країн Європи, які відрізняються дбайливим використанням і невисокою ціною. Обов'язково треба запитати у продавця, чи надає він гарантію на б/в, сервісне обслуговування, заміну запчастин і чи можливо придбання аксесуарів при необхідності.

Продати стоматологічне стерилізаційне обладнання

Якщо ви є офіційним представником іноземного бренду стерилізаційного обладнання в Україні або продаєте вживані прилади, розмістіть пропозиції на нашому спеціалізованому ресурсі, що дозволить вам встановити контакт з потенційними замовниками: фахівцями стоматології та власниками клінік, співробітниками стоматологій, які займаються купівлею товарів для клініки. На NaviStom щодня заходять тисячі користувачів і всі вони мають справу зі стоматологією: шукають на нашому сайті навчальні заходи для лікарів-стоматологів, ендодонтистів, гігієністів, ортодонтів, ортопедів, дитячих стоматологів, зубних техніків; читають статті з менеджменту та маркетингу в стоматології, про цікаві заходи - виставки, конгреси, підбирають персонал для роботи в стоматології, розміщують вакансії, вибирають матеріали, інструменти, прилади для роботи.

Можете оформити «Преміум акаунт» і завантажувати сотні своїх оголошень на NaviStom. Також ви можете завантажити на NaviStom усі товари зі свого сайту одним файлом, і вони автоматично розподіляться по рубриках, що значно заощадить вам час і відразу ж підвищить рівень продажів. Якщо захочете виділити певні товари, оплатіть для них статус VIP або TOP, і вони будуть перебувати у верхній частині списку всіх пропозицій в рубриці. Про переваги кожного статусу оголошення читайте в розділі «Реклама на сайті».

Розмістити статтю про стерилізаційне обладнання для стоматологічної клініки

Якщо хочете не просто опублікувати оголошення, а в розповідній захоплюючій формі написати про всі особливості вашого стоматологічного продукту, поділитися цікавими етапами виробництва, напишіть статтю про цей товар і розмістіть на нашому сайті в рубриці «Стоматологічні статті». Вона назавжди залишиться на NaviStom, крім того, ми поділимося статтею в соцмережах Facebook, Instagram, Twitter на наших сторінках. Якщо ви відкладаєте написання статті, так як не можете організуватися або не можете виділити на це час, доручіть її створення нам - ми зробимо це з задоволенням, взявши у вас необхідні матеріали. Після узгодження і вашого затвердження, опублікуємо статтю на NaviStom!

А тепер ще раз те саме, але трохи іншими словами)

Стерилізація у стоматології є одним із найважливіших процесів у забезпеченні безпеки пацієнтів та захисті від можливих інфекцій. Завдання стерилізації полягає у знищенні всіх можливих патогенних мікроорганізмів на інструментах, поверхнях та інших медичних матеріалах, які можуть бути джерелом передачі інфекцій.

У стоматології використовується велика кількість різних інструментів, які контактують із кров'ю, слиною та іншими рідинами пацієнта. У процесі стоматологічних процедур можуть виникнути мікротравми в ротовій порожнині, які стають додатковим шляхом для впровадження мікроорганізмів. Це збільшує ризик виникнення інфекційних захворювань, таких як гепатити, ВІЛ-інфекція, туберкульоз та інші.

Тому стерилізація інструментів та медичних матеріалів є необхідним заходом для запобігання передачі інфекцій від одного пацієнта до іншого. Стерилізація дозволяє знищити всі види мікроорганізмів, включаючи бактерії, віруси, грибки та інші збудники, які можуть бути присутніми на інструментах та матеріалах.

Таким чином, стерилізація у стоматології є невід'ємною частиною забезпечення безпеки пацієнтів та гарантує, що стоматологічні процедури проводяться в умовах максимальної гігієни та безпеки.

Обов'язкове стерилізаційне обладнання для стоматології включає кілька видів апаратів, кожен з яких відіграє свою роль у процесі підготовки інструментів та інших медичних матеріалів до використання. Нижче я розповім про кожен із них докладніше.

Стоматологічний автоклав - це пристрій, що використовується для стерилізації інструментів, витратних матеріалів та інших медичних предметів у стоматологічній практиці. Автоклави працюють за принципом високотемпературної стерилізації, при якій об'єкти піддаються впливу пари при підвищеному тиску та температурі. Це вбиває більшість мікроорганізмів, включаючи бактерії, віруси та грибки.

Аквадистилятор - пристрій для отримання дистильованої води, яка використовується для стерилізації інструментів та інших медичних матеріалів. Аквадистилятори працюють за принципом випаровування та конденсації, при яких вода випаровується, а потім конденсується назад у рідку форму, залишаючи за собою всі домішки та мікроорганізми.

Апарат для миття стоматологічних інструментів – це пристрій, який використовується для очищення інструментів перед стерилізацією. Воно працює за принципом механічного очищення, при якому інструменти поміщаються в спеціальний відсік, де на них спрямовується струмінь води та розчину, що дезінфікує, видаляють залишки крові, слини та інших забруднень.

Апарат для передстерилізаційного пакування - це пристрій, що використовується для пакування інструментів та інших медичних матеріалів перед стерилізацією. Він працює за принципом вакуумного пакування, при якому об'єкти поміщаються в спеціальний пакет і потім відкачується повітря, щоб запобігти потраплянню мікроорганізмів усередину пакета під час стерилізації.


Фільтри
Сортування оголошень
 • Автоклав B - class MELAG 41B plus NaviStom

  Автоклав B - class MELAG 41B plus
  БУ

  Автоклав Б - класу Melag 41B+ 2017 року 1800 циклів Стан ідеальний
  100 080 грн
  $ 2623.33 • € 2400
  Вадим • Тернопіль
 • Стерилізатор Multisteril FastTecno-gaz.Стан нового! NaviStom

  Стерилізатор Multisteril FastTecno-gaz.Стан нового!
  БУ

  Стерилізатор Multisteril Fast Tehno- gaz.Успіх роботи і гарантія інфекційної безпеки медичних клінік...
  55 000 грн
  $ 1441.68 • € 1318.94
  Сергій • Київ
 • Пакувальна машина Amtech Type 240 (Нова) NaviStom

  Пакувальна машина Amtech Type 240 (Нова)

  Пакувальна машина Amtech Type 240 (Нова)
  9 537.50 грн
  $ 250 • € 228.72
  YurDental • Свалява
 • Сдам стоматологическую кабинет в Аренду. NaviStom

  Сдам стоматологическую кабинет в Аренду.

  1 грн
  $ 0.03 • € 0.02
  Ольга • Одеса
  Докладніше
 • Пакувальна машина (нова) NaviStom

  Пакувальна машина (нова)

  Пакувальна машина (нова)
  5 341 грн
  $ 140 • € 128.08
  YurDental • Свалява
 • Автоклав b-autoclaaf.nl 12L NaviStom

  Автоклав b-autoclaaf.nl 12L
  БУ

  Автоклав b-autoclaaf.nl 12L 2020 рік YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів для сто...
  57 225 грн
  $ 1500 • € 1372.3
  YurDental • Свалява
 • Автоклав Faro SK07, 15L NaviStom

  Автоклав Faro SK07, 15L
  БУ

  Автоклав Faro SK07, 15L 15 літрів Італія YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів ...
  45 780 грн
  $ 1200 • € 1097.84
  YurDental • Свалява
 • Автоклав Getinge 18L NaviStom

  Автоклав Getinge 18L
  БУ

  Автоклав Getinge 18L 2013 рік YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів для стоматолог...
  45 780 грн
  $ 1200 • € 1097.84
  YurDental • Свалява
 • Автоклав MidMark VetAssure 23L NaviStom

  Автоклав MidMark VetAssure 23L
  БУ

  49 595 грн
  $ 1300 • € 1189.33
  YurDental • Свалява
 • Автоклав Mocom Millenium, Клас В, 17л, (Італія) NaviStom

  Автоклав Mocom Millenium, Клас В, 17л, (Італія)
  БУ

  Особливості: РК-дисплей з пультом керування. 11 стерилізаційних програм для запакованого та відк...
  61 040 грн
  $ 1600 • € 1463.79
  YurDental • Свалява
 • Автоклав стоматологічний Melag 23-S NaviStom

  Автоклав стоматологічний Melag 23-S
  БУ

  Автоклав Melag 23-S
  38 150 грн
  $ 1000 • € 914.87
  YurDental • Свалява
 • Kavo 1058 Primus Germany NaviStom

  Kavo 1058 Primus Germany

  160 000 грн
  $ 4000 • € 3636.36
  M-DENTAL • Дрогобич
  Докладніше
 • Автоклав Lisa 17L. Якість гарантована! NaviStom

  Автоклав Lisa 17L. Якість гарантована!
  БУ

  Автоклав Lisa 17L 2000 рік YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів для стоматології ...
  36 242.50 грн
  $ 950 • € 869.12
  YurDental • Свалява
 • Miele Profesional G 7891 i G 7881 NaviStom

  Miele Profesional G 7891 i G 7881
  БУ

  G 7891 - неержавійка, виробник Німеччина, 2011 р. 1300$ G 7881 - біла + неержавійка, виробник Німеч...
  38 150 грн
  $ 1000 • € 914.87
  YurDental • Свалява
 • Автоклав Andromeda Vacuum XP, 15L NaviStom

  Автоклав Andromeda Vacuum XP, 15L
  БУ

  Автоклав Andromeda Vacuum XP, 15L 2004 рік YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів д...
  45 780 грн
  $ 1200 • € 1097.84
  YurDental • Свалява
 • Автоклав Lisa 517, Клас В, 17 л, W&H (Австрія) NaviStom

  Автоклав Lisa 517, Клас В, 17 л, W&H (Австрія)
  БУ

  Електронний (автоматичний) автоклав класу `В` з фракціонованим вакуумом та вакуумною сушкою. Об`єм с...
  66 762.50 грн
  $ 1750 • € 1601.02
  YurDental • Свалява
 • Автоклав Melag Vacuklav 31B+, 17L NaviStom

  Автоклав Melag Vacuklav 31B+, 17L
  БУ

  Автоклав Melag Vacuklav 31B+, 17L 2008 рік Германія YurDental пропонує Вам широкий асортиме...
  68 670 грн
  $ 1800 • € 1646.76
  YurDental • Свалява
 • Автоклав Melag Vacuklav 30B+, 17L NaviStom

  Автоклав Melag Vacuklav 30B+, 17L
  БУ

  Автоклав Melag Vacuklav 30B+, 17L 2013 рік Германія YurDental пропонує Вам широкий асортиме...
  76 300 грн
  $ 2000 • € 1829.74
  YurDental • Свалява
 • Термодезінфектор MELAG MELAtherm 10 NaviStom

  Термодезінфектор MELAG MELAtherm 10
  БУ

  Стан 10/10 Повнстю справний ! Робочі програми: MELAtherm може працювати по одній з 4 наявних ...
  122 080 грн
  $ 3200 • € 2927.58
  YurDental • Свалява
 • Автоклав Melag Vacuklav 31-B, клас В, 17л NaviStom

  Автоклав Melag Vacuklav 31-B, клас В, 17л
  БУ

  Vacuklav 31 B відноситься до автоклавів класу `B` відповідно з європейським стандартом EN 13060 і от...
  53 410 грн
  $ 1400 • € 1280.82
  YurDental • Свалява
 • Автоклав вакуумний Lisa Med class-B, 17L (Австрія) NaviStom

  Автоклав вакуумний Lisa Med class-B, 17L (Австрія)
  БУ

  Автоклав вакуумний Lisa Med class-B, 17L (Австрія) YurDental пропонує Вам широкий асортимент това...
  36 242.50 грн
  $ 950 • € 869.12
  YurDental • Свалява
 • Автоклав Getinge K5+, 16L NaviStom

  Автоклав Getinge K5+, 16L
  БУ

  Автоклав Getinge K5+, 16L YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів для стоматології відо...
  38 150 грн
  $ 1000 • € 914.87
  YurDental • Свалява
 • Зуботехнічна лабораторія. Виконуємо всі види незнімного протезування. NaviStom

  Зуботехнічна лабораторія. Виконуємо всі види незнімного протезування.

  Денис • Київ
  Докладніше
 • Автоклав Satelec Quaz NaviStom

  Автоклав Satelec Quaz
  БУ

  Автоклав Satelec Quaz YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів для стоматології відомих ...
  41 965 грн
  $ 1100 • € 1006.35
  YurDental • Свалява
 • Автоклав стоматологічний Egle 20 NaviStom

  Автоклав стоматологічний Egle 20
  БУ

  Автоклав Egle 20 YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів для стоматології відомих європ...
  22 890 грн
  $ 600 • € 548.92
  YurDental • Свалява
 • Автоклав Melag 40-B, 18L (Німеччина) NaviStom

  Автоклав Melag 40-B, 18L (Німеччина)
  БУ

  Автоклав Melag 40-B, 18L (Німеччина) YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів для стомат...
  38 150 грн
  $ 1000 • € 914.87
  YurDental • Свалява
 • Автоклав стоматологічний Miele NaviStom

  Автоклав стоматологічний Miele
  БУ

  Автоклав стоматологічний Miele YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів для стоматології...
  38 150 грн
  $ 1000 • € 914.87
  YurDental • Свалява
 • Автоклав Europa B EVO 18L NaviStom

  Автоклав Europa B EVO 18L
  БУ

  Автоклав Europa B EVO 18L YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів для стоматології відо...
  43 872.50 грн
  $ 1150 • € 1052.1
  YurDental • Свалява
 • Автоклав Sirona DAC Professional NaviStom

  Автоклав Sirona DAC Professional
  БУ

  Автоклав Sirona DAC Professional Автоклав німецького виробника Sirona повністю відповідає сучасни...
  47 687.50 грн
  $ 1250 • € 1143.59
  YurDental • Свалява
 • Автоклав Melag Vacuklav 41B+ 18.4L NaviStom

  Автоклав Melag Vacuklav 41B+ 18.4L
  БУ

  Автоклав Melag Vacuklav 41B+ 18.4L 2015 рік YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів ...
  91 560 грн
  $ 2400 • € 2195.68
  YurDental • Свалява
 • Пакувальна машина Hawo NaviStom

  Пакувальна машина Hawo
  БУ

  Пакувальна машина Hawo YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів для стоматології відомих...
  5 722.50 грн
  $ 150 • € 137.23
  YurDental • Свалява
 • Аерозольний всмоктувач Ruiwan RD80 NaviStom

  Аерозольний всмоктувач Ruiwan RD80
  БУ

  Аерозольний всмоктувач Ruiwan RD80 Ruiwan RD80 — це 4-шаровий процес дезінфекції повітря, який у...
  34 335 грн
  $ 900 • € 823.38
  YurDental • Свалява
 • Автоклав Melag Vacuklav 23-B NaviStom

  Автоклав Melag Vacuklav 23-B
  БУ

  Автоклав Melag Vacuklav 23-B
  49 595 грн
  $ 1300 • € 1189.33
  YurDental • Свалява
 • Відкриті до співпраці! NaviStom

  Відкриті до співпраці!

  1 000 грн
  $ 26.21 • € 23.98
  Miolab dental lab • Київ
  Докладніше
 • Автоклав стоматологічний Euronda E8 NaviStom

  Автоклав стоматологічний Euronda E8
  БУ

  Автоклав стоматологічний Euronda E8
  72 485 грн
  $ 1900 • € 1738.25
  YurDental • Свалява
 • Пакувальний апарат Euronda Infinity NaviStom

  Пакувальний апарат Euronda Infinity

  Пакувальний апарат Euronda Infinity YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів для стомато...
  20 016 грн
  $ 524.67 • € 480
  YurDental • Свалява
 • Автоклав Melag Vacuklav 41B+ NaviStom

  Автоклав Melag Vacuklav 41B+
  БУ

  YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів для стоматології відомих європейських виробників (...
  91 560 грн
  $ 2400 • € 2195.68
  YurDental • Свалява
 • Автоклав Melag Vacuklav 44B+ NaviStom

  Автоклав Melag Vacuklav 44B+
  БУ

  YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів для стоматології відомих європейських виробників (...
  95 375 грн
  $ 2500 • € 2287.17
  YurDental • Свалява
 • Автоклав Woson Tanzo 23L NaviStom

  Автоклав Woson Tanzo 23L
  БУ

  YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів для стоматології відомих європейських виробників (...
  51 502.50 грн
  $ 1350 • € 1235.07
  YurDental • Свалява
 • Стоматологічний автоклав Lisa 300 NaviStom

  Стоматологічний автоклав Lisa 300
  БУ

  YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів для стоматології відомих європейських виробників (...
  49 595 грн
  $ 1300 • € 1189.33
  YurDental • Свалява
 • Стоматологічний автокалав Lisa 500 NaviStom

  Стоматологічний автокалав Lisa 500
  БУ

  YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів для стоматології відомих європейських виробників (...
  61 040 грн
  $ 1600 • € 1463.79
  YurDental • Свалява
 • Автоклав Melag 14-B для швидкої стерилізації NaviStom

  Автоклав Melag 14-B для швидкої стерилізації
  БУ

  YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів для стоматології відомих європейських виробників (...
  53 410 грн
  $ 1400 • € 1280.82
  YurDental • Свалява
 • Tермодезінфектор IC Medical HD 450( Німеччина) NaviStom

  Tермодезінфектор IC Medical HD 450( Німеччина)
  БУ

  Tермодезінфектор IC Medical HD 4502014р.– це сучасний, високопродуктивний тепловим апарат для дезінф...
  20 850 грн
  $ 546.53 • € 500
  Андрей • Тячів
 • Автоклавы Melag из Германи NaviStom

  Автоклавы Melag из Германи
  БУ

  Автоклавыбу на заказ и в наличии . Антономный и стационарный . Все автоклавы проверены мастером . ...
  20 850 грн
  $ 546.53 • € 500
  Андрей • Тячів
 • Продам стоматологічну установку Ajax AJ10 в хорошому стані. NaviStom

  Продам стоматологічну установку Ajax AJ10 в хорошому стані.

  49 000 грн
  $ 1284.4 • € 1175.06
  Дякун Олег Данилович • Вінниця
  Докладніше
 • ВАННА УЛЬТРАЗВУКА SONOREX DIGITAL 3,0Л DK 102 P, ПАМ`ЯТЬ 10ПРОГР., З НАГРІВОМ NaviStom

  ВАННА УЛЬТРАЗВУКА SONOREX DIGITAL 3,0Л DK 102 P, ПАМ`ЯТЬ 10ПРОГР., З НАГРІВОМ
  БУ

  ВАННА УЛЬТРАЗВУКА SONOREX DIGITAL 3,0Л DK 102 P, ПАМ`ЯТЬ 10ПРОГР., З НАГРІВОМ Ультразвукова ван...
  20 850 грн
  $ 546.53 • € 500
  Андрей • Тячів
 • Автоклав класса `В` GETIDY KD-23-A (23L) NaviStom

  Автоклав класса `В` GETIDY KD-23-A (23L)

  Полностью автоматический электронный вакуумный автоклав класса `В` с паровым генератором GETIDY KD-2...
  85 800 грн
  $ 2249.02 • € 2057.55
  УКРМЕД дентал • Київ
 • Автоклав класса В GETIDY КD-12-А (23L) NaviStom

  Автоклав класса В GETIDY КD-12-А (23L)

  Полностью автоматический электронный вакуумный автоклав с паровым генератором на 23 литра. Для стери...
  91 560 грн
  $ 2400 • € 2195.68
  УКРМЕД дентал • Київ
 • Автоклав В класса GETIDY KD-18-A (18L) NaviStom

  Автоклав В класса GETIDY KD-18-A (18L)

  Полностью автоматический электронный вакуумный автоклав с паровым генератором GETIDY KD-18-A (18L) н...
  63 960 грн
  $ 1676.54 • € 1533.81
  УКРМЕД дентал • Київ
 • Автоклав класса В GETIDY KD-12-A (18) NaviStom

  Автоклав класса В GETIDY KD-12-A (18)

  Полностью автоматический электронный вакуумный автоклав с паровым генератором на 18 литров. Для стер...
  59 800 грн
  $ 1567.5 • € 1434.05
  УКРМЕД дентал • Київ
 • Автоклав В класса GETIDY KD-18-A (23L) NaviStom

  Автоклав В класса GETIDY KD-18-A (23L)

  Полностью автоматический электронный вакуумный автоклав класса `В` с паровым генератором. на 23 литр...
  69 680 грн
  $ 1826.47 • € 1670.98
  УКРМЕД дентал • Київ
 • Автоклав В класу ANTHOS A28+ (Італія). 3 роки гарантії або 3000 циклів! NaviStom

  Автоклав В класу ANTHOS A28+ (Італія). 3 роки гарантії або 3000 циклів!

  Автоматичний автоклав класу `В` з повнокольоровим LCD дисплеєм пульта керування та унікально потужно...
  225 180 грн
  $ 5902.49 • € 5400
  УКРМЕД дентал • Київ
 • Автоклав В класу Anthos A17 (Італія) NaviStom

  Автоклав В класу Anthos A17 (Італія)

  Автоматичний автоклав класу `В` з монохромним LCD дисплеєм пульта керування. Можливість підключення...
  141 780 грн
  $ 3716.38 • € 3400
  УКРМЕД дентал • Київ
 • Автоклав В класу Anthos A22 (Італія) NaviStom

  Автоклав В класу Anthos A22 (Італія)

  Автоматичний автоклав класу `В` з монохромним LCD дисплеєм пульта керування. Можливість підключення...
  158 460 грн
  $ 4153.6 • € 3800
  УКРМЕД дентал • Київ
 • Автоклав В класу Anthos A28 (Італія) NaviStom

  Автоклав В класу Anthos A28 (Італія)

  Автоматичний автоклав класу `В` з монохромним LCD дисплеєм пульта керування. Можливість підключення...
  189 735 грн
  $ 4973.39 • € 4550
  УКРМЕД дентал • Київ
 • Вініри Е-mах від 1500грн ; Цирконiй від 1600грн; МК від 800грн NaviStom

  Вініри Е-mах від 1500грн ; Цирконiй від 1600грн; МК від 800грн

  Сергій • Київ
  Докладніше
1 2 3 4 »
Не знайшли, що шукали?
Додайте БЕЗКОШТОВНО оголошення у розділ Куплю / Орендую / Попит, з Вами зв`яжуться і зроблять кращу пропозицію:

Вхід | Реєстрація