@{ a.name } Видалити
Виробники

Стерилізаційне обладнання стоматологічнеСтерилізаційне обладнання використовується в стоматології дл......

Стерилізаційне обладнання використовується в стоматології для знищення всіх мікроорганізмів з виробів медичного призначення. Стерилізація може бути суха - сухим гарячим повітрям - або волога - гарячою парою. Стерилізація включає знання багатьох наук і методик: медицина, електротехніка, мікробіологія, технологія обробки.

Устаткування для стерилізації найкраще вибирати на нашому сайті, так як тільки тут представлений найбільший вибір, причому не тільки брендів і моделей, але і торгуючих організацій і приватних осіб, які продають прилади для стерилізації стоматологічних інструментів, матеріалів.

 NaviStom

Заходьте в рубрику «Стоматологічне обладнання» і вибирайте:

- автоклави,

- аквадистилятори,

- апарати для миття та дезінфекції,

- ємності для дезінфекції,

- лотки та бокси,

- упаковки для попередньої стерилізації,

- сухожарові шафи,

- сушки інструментарію,

- ультразвукові очисники,

- ультрафіолетові камери.

Купити обладнання для стерилізації в стоматологію

Тільки на нашому сайті ви знайдете обладнання для стерилізації, як нове, так і б/в, яке буде відповідати вашим запитам якості та ціни. В рубриці представлені автоклави з горизонтальним і вертикальним завантаженням; всіх класів - B, S, N; як шафоподібні, так і переносні. Аквадистилятори з різним обсягом і продуктивністю. Ультразвукові мийки для передстерилізаційного очищення з сигналом, який попереджає про нестачу води, з таймером автовідключення. Апарати для дезінфекції з дбайливою обробкою інструментів, для дезінфекції ультрафіолетовим випромінюванням, є навіть моделі з ароматизатором повітря. Дезінфекційні ємності для замочування інструментів з підставкою з таймером, з більшими чи меншими обсягами. Лотки та бокси з нержавіючої сталі, з кришкою, на різну кількість інструментів різної довжини, а також тримачі-підставки для лотків, які поміщаються в автоклав. Пакувальні машини для передстерилізаційної обробки інструментів з електронним управлінням, з різними габаритними розмірами, що створюють рівний і щільний шов при запечатуванні, з різною температурою ущільнення і швидкістю запаювання. Сухожарові шафи з різною кількістю програм, з функцією примусового охолодження, з безшумним вентилятором. Сушки для інструментів з нержавіючої сталі, з подвійним конвектором, таймером. Ультразвукові очисники, які дозволяють задавати час очищення, для великих інструментів або маленьких. Ультрафіолетові камери для підтримки стерильності інструментів і інших медичних виробів: з маленькими габаритами, що дозволяє розміщувати камеру навіть в маленькому кабінеті, з тривалим терміном служби лампи, з декількома поличками, з корпусом з металу, з більшим чи меншим обсягом камери.

Крім великого вибору, ви обов'язково оціните і зручність користування сайтом NaviStom: він адаптований для користувачів з мобільних пристроїв, швидко відкриває всі сторінки, якісно завантажує і відображає інформацію, щоб користувач міг читати оголошення і статті в будь-який зручний для нього час і в будь-якому місці .

Будь-який прилад, який вас цікавить, ви можете шукати в рубриках. Або ж, знаходячись на будь-якій сторінці сайту, ввести в рядок пошуку назву товару, який вас цікавить, і вам буде запропоновано список всіх оголошень.

Якщо хочете купити обладнання б/в, скористайтеся фільтром «тільки б/в» і вибирайте моделі з країн Європи, які відрізняються дбайливим використанням і невисокою ціною. Обов'язково треба запитати у продавця, чи надає він гарантію на б/в, сервісне обслуговування, заміну запчастин і чи можливо придбання аксесуарів при необхідності.

Продати стоматологічне стерилізаційне обладнання

Якщо ви є офіційним представником іноземного бренду стерилізаційного обладнання в Україні або продаєте вживані прилади, розмістіть пропозиції на нашому спеціалізованому ресурсі, що дозволить вам встановити контакт з потенційними замовниками: фахівцями стоматології та власниками клінік, співробітниками стоматологій, які займаються купівлею товарів для клініки. На NaviStom щодня заходять тисячі користувачів і всі вони мають справу зі стоматологією: шукають на нашому сайті навчальні заходи для лікарів-стоматологів, ендодонтистів, гігієністів, ортодонтів, ортопедів, дитячих стоматологів, зубних техніків; читають статті з менеджменту та маркетингу в стоматології, про цікаві заходи - виставки, конгреси, підбирають персонал для роботи в стоматології, розміщують вакансії, вибирають матеріали, інструменти, прилади для роботи.

Можете оформити «Преміум акаунт» і завантажувати сотні своїх оголошень на NaviStom. Також ви можете завантажити на NaviStom усі товари зі свого сайту одним файлом, і вони автоматично розподіляться по рубриках, що значно заощадить вам час і відразу ж підвищить рівень продажів. Якщо захочете виділити певні товари, оплатіть для них статус VIP або TOP, і вони будуть перебувати у верхній частині списку всіх пропозицій в рубриці. Про переваги кожного статусу оголошення читайте в розділі «Реклама на сайті».

Розмістити статтю про стерилізаційне обладнання для стоматологічної клініки

Якщо хочете не просто опублікувати оголошення, а в розповідній захоплюючій формі написати про всі особливості вашого стоматологічного продукту, поділитися цікавими етапами виробництва, напишіть статтю про цей товар і розмістіть на нашому сайті в рубриці «Стоматологічні статті». Вона назавжди залишиться на NaviStom, крім того, ми поділимося статтею в соцмережах Facebook, Instagram, Twitter на наших сторінках. Якщо ви відкладаєте написання статті, так як не можете організуватися або не можете виділити на це час, доручіть її створення нам - ми зробимо це з задоволенням, взявши у вас необхідні матеріали. Після узгодження і вашого затвердження, опублікуємо статтю на NaviStom!

А тепер ще раз те саме, але трохи іншими словами)

Стерилізація у стоматології є одним із найважливіших процесів у забезпеченні безпеки пацієнтів та захисті від можливих інфекцій. Завдання стерилізації полягає у знищенні всіх можливих патогенних мікроорганізмів на інструментах, поверхнях та інших медичних матеріалах, які можуть бути джерелом передачі інфекцій.

У стоматології використовується велика кількість різних інструментів, які контактують із кров'ю, слиною та іншими рідинами пацієнта. У процесі стоматологічних процедур можуть виникнути мікротравми в ротовій порожнині, які стають додатковим шляхом для впровадження мікроорганізмів. Це збільшує ризик виникнення інфекційних захворювань, таких як гепатити, ВІЛ-інфекція, туберкульоз та інші.

Тому стерилізація інструментів та медичних матеріалів є необхідним заходом для запобігання передачі інфекцій від одного пацієнта до іншого. Стерилізація дозволяє знищити всі види мікроорганізмів, включаючи бактерії, віруси, грибки та інші збудники, які можуть бути присутніми на інструментах та матеріалах.

Таким чином, стерилізація у стоматології є невід'ємною частиною забезпечення безпеки пацієнтів та гарантує, що стоматологічні процедури проводяться в умовах максимальної гігієни та безпеки.

Обов'язкове стерилізаційне обладнання для стоматології включає кілька видів апаратів, кожен з яких відіграє свою роль у процесі підготовки інструментів та інших медичних матеріалів до використання. Нижче я розповім про кожен із них докладніше.

Стоматологічний автоклав - це пристрій, що використовується для стерилізації інструментів, витратних матеріалів та інших медичних предметів у стоматологічній практиці. Автоклави працюють за принципом високотемпературної стерилізації, при якій об'єкти піддаються впливу пари при підвищеному тиску та температурі. Це вбиває більшість мікроорганізмів, включаючи бактерії, віруси та грибки.

Аквадистилятор - пристрій для отримання дистильованої води, яка використовується для стерилізації інструментів та інших медичних матеріалів. Аквадистилятори працюють за принципом випаровування та конденсації, при яких вода випаровується, а потім конденсується назад у рідку форму, залишаючи за собою всі домішки та мікроорганізми.

Апарат для миття стоматологічних інструментів – це пристрій, який використовується для очищення інструментів перед стерилізацією. Воно працює за принципом механічного очищення, при якому інструменти поміщаються в спеціальний відсік, де на них спрямовується струмінь води та розчину, що дезінфікує, видаляють залишки крові, слини та інших забруднень.

Апарат для передстерилізаційного пакування - це пристрій, що використовується для пакування інструментів та інших медичних матеріалів перед стерилізацією. Він працює за принципом вакуумного пакування, при якому об'єкти поміщаються в спеціальний пакет і потім відкачується повітря, щоб запобігти потраплянню мікроорганізмів усередину пакета під час стерилізації.


Фільтри
Сортування оголошень
1 2 3 4 »
Не знайшли, що шукали?
Додайте БЕЗКОШТОВНО оголошення у розділ Куплю / Орендую / Попит, з Вами зв`яжуться і зроблять кращу пропозицію:

Вхід | Реєстрація