@{ a.name } Видалити
Виробники

Ендодонтичне обладнанняПри виборі обладнання для ендодонтії необхідно враховувати н......

При виборі обладнання для ендодонтії необхідно враховувати низку факторів, таких як функціональність, надійність, зручність використання, ціна тощо.

Ендомотор - один з найважливіших пристроїв для ендодонтичної роботи. При виборі ендомотора необхідно звернути увагу на тип двигуна, наявність автокалібрування, режими роботи, швидкість обертання та інші технічні характеристики. Рекомендується вибирати ендомотори з моторним двигуном, автокалібруванням та режимом реверсу.

Іригатор – використовується для промивання каналів зуба. При виборі іригатора слід звернути увагу на потужність, тиск та об'єм резервуару для розчину. Рекомендується вибирати іригатори з високою потужністю, регульованим тиском та достатнім об'ємом резервуара.

Пульптестер – використовується для визначення живучості зуба. При виборі пульптестера слід звернути увагу до тип стимуляції (електрична чи механічна), режими роботи, точність виміру і зручність використання. Рекомендується вибирати пульптестери з безліччю режимів стимуляції та високою точністю вимірювання.

Обтуратор – використовується для заповнення каналу зуба. При виборі обтуратора потрібно звернути увагу на тип та об'єм нагріву, тип та обсяг гуттаперчевого стрижня, режими роботи та інші технічні характеристики. Рекомендується вибирати обтуратори з високою точністю нагріву та об'ємом стрижня, а також з безліччю режимів роботи.

Важливо також враховувати виробника та читати відгуки інших стоматологів про якість та надійність обраного обладнання. Крім того, рекомендується вибирати обладнання від перевірених та відомих виробників, які надають гарантію на свою продукцію.


Фільтри
Сортування оголошень
1 2 »
Не знайшли, що шукали?
Додайте БЕЗКОШТОВНО оголошення у розділ Куплю / Орендую / Попит, з Вами зв`яжуться і зроблять кращу пропозицію:

Вхід | Реєстрація