VASHE PRAVO
@{ a.name } Видалити
Виробники

Стоматологічні статті

Новини стоматології, статті, прес-релізи виробників стоматол......

Новини стоматології, статті, прес-релізи виробників стоматологічної і зуботехнічної продукції, організаторів навчальних заходів та виставок.

Якщо ваша професія пов'язана зі сферою стоматології, в розділі "Стоматологічні статті" на NaviStom ви завжди знайдете багато цікавої та актуальної інформації.

Як опублікувати стоматологічну статтю

Якщо ви продавець або виробник стоматологічних товарів, для успішного продажу вже недостатньо просто розмістити характеристики товару у себе на сайті. Google дуже цінує сайти, статті яких розміщені на інших трастових ресурсах, тобто таких, яким можна довіряти. Таким ресурсом є NaviStom - сайт, якому понад 14 років, його читачами і користувачами є всі спеціалісти стоматології: як стоматологи, зубні техніки, імплантологи, ендодонтисти, власники, керівники, менеджери клінік і зуботехнічних лабораторій, так і торгуючі організації. Сайт не приймає статті з бірж і тому не заспамлений нерелевантною і неякісної інформацією.

Для формування довіри покупців дуже корисно публікувати статті, в яких розкривається філософія бренду, історія створення, розповідається про головних персонажів компанії - засновників, дизайнерів, головних розробників, етапи удосконалення технологій або конкретного стоматологічного продукту.

Статті найкраще публікувати з певною періодичністю, наприклад, один раз на місяць. Так, в січні можна розповісти про компанію-виробника, її головні цілі та цінності, про продукцію, яку вона створює, сертифікати якості, які має; в лютому - про головні переваги конкретного продукту, про те, чим він відрізняється від подібних товарів; в березні можна поділитися клінічним випадком успішного використання стоматологічного приладу, матеріалу або інструменту; в квітні - участю продукції бренду у виставці, конференції, семінарі; в травні - привести приклад нового клінічного випадку використання; в червні - похвалитися перемогою стоматологічного товару в конкурсі та завоюванням нагороди. Потрібно просто звикнути постійно ділитися інформацією, яка цікава для покупця і викликає бажання користуватися саме вашим брендом.

Якщо у вас не вистачає часу на написання тексту, підбір зображень або переклад статей з іноземної мови, ми вам допоможемо створити цікаву і якісну публікацію.

Як же стаття приведе покупця саме до вас? У ній будуть розміщені ваші контакти, а також посилання, що ведуть на ваш сайт.

Як розмістити статтю для стоматологів і зубних техніків:

Стаття, яку ви розміщуєте на NaviStom, повинна бути унікальною, тобто відрізнятися від тієї, що розміщена на вашому сайті (якщо така є), щоб Google не розцінив її як скопійований контент.

Опублікована стаття буде знаходитися в рубриці «Статті» весь час - без обмеження. До того ж, ми поділимося нею на наших сторінках в соціальних мережах Facebook, Instagram, Twitter, Google+.

Користувачам NaviStom буде зручно читати вашу статтю в будь-який для них час і в будь-якому місці: сайт оптимізований для мобільних пристроїв. Якщо ви читаєте цю статтю з комп'ютера, зайдіть на сайт з мобільного телефону і переконайтеся в якості і зручності відображення як оголошень, так і статей. Це важливий фактор, тому що кількість людей, які користуються інтернетом з мобільних пристроїв продовжує зростати. Наприклад, в США 94% користувачів смартфонів шукають інформацію за допомогою телефону, причому 77% запитів робиться здому або з робочого місця, де точно є стаціонарний комп'ютер (дані Google, січень 2019 р.)

Розмістити статтю ви можете самостійно, зареєструвавшись на сайті, а ми зв'яжемося з вами, як тільки побачимо заявку на публікацію. Або ж можете просто зателефонувати, а ми підкажемо, куди відправити статтю, або обговоримо її написання.

Чекаємо ваших дзвінків і заявок на розміщення статей на NaviStom! Впевнені, що це відразу ж принесе вам нових покупців і зростання продажів!

+ Додати статтю
1 2 3 4 »