@{ a.name } Видалити
Виробники

Ендодонтичні матеріалиЕндодонтичні матеріали використовуються для лікування, пломб......

Ендодонтичні матеріали використовуються для лікування, пломбування та розпломбування, обробки зубних каналів, девіталізації пульпи, видалення інфікованого дентину.

Купити ендодонтичні матеріали

Якщо займаєтеся ендодонтичним лікуванням і постійно купуєте матеріали для роботи, краще всього вибирати їх на спеціалізованому ресурсі як NaviStom.com. У розділі «Стоматологічні матеріали», рубрика «Ендодонтичні матеріали» ви зможете вибирати товари серед різних брендів, що пропонуються виробниками або торговельними організаціями, за цінами, які вам підходять. Також ви можете, перебуваючи на будь-якій сторінці сайту, ввести в рядок пошуку назву матеріалу або бренду, який вас цікавить, і для вас будуть відібрані всі актуальні оголошення. За допомогою фільтрів можна розташувати оголошення з товарами від найдорожчих до найдешевших або навпаки, від продавців зі всієї України або з певної області або міста.

У цій рубриці вибирайте штифти паперові (гнучкої форми, але в той же час досить жорсткі для введення в канали, які тримають форму після виведення з каналу), титанові (з різною довжиною і розмірами), скловолоконні (з функцією пропускання світла, що забезпечують баланс між міцністю, гнучкістю і естетикою), гутаперчеві (з міліметровою розміткою, з каліброваним округленим кінчиком, що виключають перфорацію апікального звуження кореневого каналу), парапульпарні штифти (з різьбленням або без). У рубриці представлені бренди: Meta Biomed, Vitaplant, Dia Pro, Fibre Kor, Unimetric, DiaDent, Edenta.

У цій рубриці ви знайдете всі матеріали для пломбування каналів: шприци з гідроксидом кальцію для тимчасового заповнення кореневих каналів, які не вимагають змішування (Cercamed), тимчасові матеріали для пломбування кореневих каналів (Meta Biomed), матеріали для пломбування з ідеальною рентгеноконтрастністю і антибактеріальним ефектом, з особливим типом шприца, що дозволяє легко вводити пасту в канал, з одноразовими наконечниками для уникнення перехресного інфікування, силери для кореневих каналів.

Також тут представлені гемостатики, матеріали для фторування і багато інших, необхідних в роботі ендодонтиста.

Продати ендодонтичні матеріали

Якщо ваше підприємство виробляє або є офіційним представником бренду матеріалів для ендодонтії, крім розміщення товарів на своєму сайті важливо публікувати оголошення і на спеціалізованих сайтах як NaviStom.com, який щодня відвідують тисячі фахівців: стоматологи-терапевти, ендодонтисти, дитячі стоматологи, власники стомат клінік, менеджери і адміністратори, які займаються закупівлею товарів для клінік.

Розміщуйте оголошення одним із зручних для вас способів: вручну - додаючи кожне оголошення і вказуючи назву матеріалу і бренду, призначення, комплектацію, особливості використання, переваги в порівнянні з іншими виробниками. Вартість можна зафіксувати в євро або доларах, при цьому вона буде автоматично перераховуватися в залежності від зміни курсу, який ви виберете: Нацбанку, міжбанку, ринкового або встановленого вами. Також у вас є можливість придбати «Преміум аккаунт» і одним файлом завантажити всі стоматологічні товари з вашого сайту на NaviStom, вони розподіляться по рубриках автоматично. Вам потрібно буде тільки перевірити кожне оголошення, якщо захочете відредагувати рубрики, в які вони потраплять.

Якщо бажаєте, щоб ваші товари були найпомітнішими, придбайте для оголошень статуси VIP або TOP, які дозволять підняти публікацію вгору списку, а зі статусом VIP навіть будуть відображатися в оголошеннях товарів конкурентів. Всі подробиці читайте в розділі «Реклама на сайті».

Опублікувати статті про ендодонтичні матеріали

Найкращий спосіб завоювати довіру стоматологів і зробити їх своїми постійними покупцями - публікувати статті про переваги ваших стоматологічних матеріалів, про речовини, які входять до їх складу і є безпечними для здоров'я людини і навколишнього середовища, розповідати про клінічні випадки застосування матеріалів з фотографіями, що демонструють позитивні результати .

Можна робити регулярні публікації, наприклад, щомісяця вибираючи одну з тем для обговорення в статті. Ми розмістимо вашу статтю на головній сторінці сайту, а також поділимося нею в соціальних мережах Facebook, Instagram, Twitter на наших сторінках. Соцмережі - це Інтернет майданчик, де користувачі реагують на красиві і інформативні фотографії. Тому не забудьте додати до статті зображення, відеоролики, які стануть найкращим доказом високої якості ваших ендодонтичних матеріалів. Після публікації стаття весь час буде залишатися в рубриці «Статті», а посилання, розміщені в ній, будуть постійно вести фахівців стоматології на сторінки вашого сайту!


Фільтри
Сортування оголошень
 • Ендометазон (Endomethasone), порошок NaviStom

  Ендометазон (Endomethasone), порошок

  Endomethasone N - версія Endomethasone без формальдегіду. Вона дозволяє уникнути подразнення періапе...
  1 750 грн
  $ 59.32 • € 53.85
  Укр-Медмаркет • Київ
 • META BIOMED ABSORBENT PAPER POINTS NaviStom

  META BIOMED ABSORBENT PAPER POINTS

  Штифти паперові Гнучка форма для екстра абсорбованості Достатньо жорсткі для введення в канали ...
  106.36 грн
  $ 2.88 • € 2.64
  ИПСТ • Київ
 • META BIOMED GUTTA PERCHA POINTS NaviStom

  META BIOMED GUTTA PERCHA POINTS

  Стандартні гутаперчеві штифти Виготовлені з найтоншої гутаперчі Простота використання жорсткі...
  108.94 грн
  $ 2.95 • € 2.7
  ИПСТ • Київ
 • Оксид цирконію по 1499 грн!!! NaviStom

  Оксид цирконію по 1499 грн!!!

  1 499 грн
  $ 38.99 • € 36.16
  GEMMA • Вінниця
  Докладніше
 • META BIOMED METAPEX NaviStom

  META BIOMED METAPEX

  Metapex - матеріал для пломбування кореневих каналів з бездоганною рентгеноконтрастністю Переваги...
  627.81 грн
  $ 17 • € 15.59
  ИПСТ • Київ
 • META BIOMED METAPASTE NaviStom

  META BIOMED METAPASTE

  Розчинний в воді тимчасовий матеріал для пломбування кореневих каналів Гідроксид кальцію зі сульфат...
  627.81 грн
  $ 17 • € 15.59
  ИПСТ • Київ
 • META BIOMED ADSEAL NaviStom

  META BIOMED ADSEAL

  Силер для кореневих каналів на основі смоли найвищої якості. Переваги Паста легко перемішується...
  997.11 грн
  $ 27 • € 24.75
  ИПСТ • Київ
Не знайшли, що шукали?
Додайте БЕЗКОШТОВНО оголошення у розділ Куплю / Орендую / Попит, з Вами зв`яжуться і зроблять кращу пропозицію:

Вхід | Реєстрація