@{ a.name } Видалити
Виробники

Ортодонтичні матеріалиОртодонтичні матеріали використовуються для профілактики і л......

Ортодонтичні матеріали використовуються для профілактики і лікування аномалій зубів, щелеп, виправлення прикусу. До матеріалів для ортодонтичного прийому можна віднести:

- брекет-системи

- щічні трубки, що конвертуються або не конвертуються

- воски силіконові ортодонтичні

- світлотверднучі композитні цементи для фіксації брекетів до емалі зуба, які не потребують адгезивної системи

- адгезиви для брекетів

- ізолюючі рідкі світлотверднучі силікони

- тимчасові захисні фотополімери

- набори силіконових форм для виготовлення аттачменів для ортодонтичних робіт

- гвинти для розширення піднебінного шва, нижньої щелепи, мікросекційні, поворотні для розвороту окремих зубів, стягуючі для закриття діастем, тристоронні, універсальні

- дроти лігатурні, алюмінієві для шинування

- замки для піднебінного бюгеля з гаком, замки під бондинг, під пайку

- кнопки лінгвальні

- кільця бандажні на перші моляри

- пластини для підняття прикусу

- шини лінгвальні

- дуги прямокутні, реверсійні.

Купити ортодонтичні матеріали

Якщо ви лікар-ортодонт або у вашій клініці надають ортодонтичні послуги, найзручніше для вас підбирати матеріали для роботи на нашому спеціалізованому сайті, так як в рубриці «Ортодонтичні матеріали» ви зможете вибрати і порівняти різні бренди, дізнатися контакти і ціну не однієї, а багатьох торгуючих організацій. Можете шукати матеріали в рубриці, а можете на будь-якій сторінці сайту ввести в поле пошуку назву потрібного товару і отримати список всіх актуальних пропозицій.

Ви зможете вибрати керамічні брекет-системи, металеві, самолігуючі брекети, сапфірові брекет-системи, позиціонери, пінцети для брекетів, замки для брекет-систем, гвинти розширюючі, гелі травильні (що не стікають з поверхні зуба, їх добре видно завдяки блакитному кольору), дуги нікель-титанові прямокутні, сталеві, дуги з покриттям під колір зуба, дроти ортодонтичні, прозорі цементи для тимчасової фіксації брекетів, ортодонтичні імплантати, які служать додатковою опорою під час ортодонтичного лікування, лігатури різних кольорів, трейнери ортодонтичні, кусачки, трубки щічні.

Так, можна порівнювати якість ортодонтичних матеріалів різних брендів: Roth, Dentaurum, Truewin, Stomaflex, 3M і інших.

За допомогою фільтрів можна розташувати оголошення з найдорожчими товарами до найдешевших або ж навпаки, з усією України або тільки з одного міста або області.

Продати ортодонтичні матеріали

Якщо ваша компанія - виробник ортодонтичних матеріалів, офіційний представник іноземного бренду або дилер, розміщуйте оголошення зі своїми товарами на NaviStom, так як на наш спеціалізований ресурс щодня заходять тисячі стоматологів-терапевтів, ортодонтів, власників клінік, адміністраторів, менеджерів, які купують товари для роботи їхньої медичної установи.

Ви можете придбати «Преміум аккаунт» і автоматично завантажити файл з вашими стоматологічними товарами на NaviStom в тому вигляді, в якому вони представлені на вашому сайті. Або ж можете додавати кожен товар вручну, вказуючи назву бренду, вартість, основні характеристики, додаючи фото. Вартість товару можна вказати в гривні або іноземній валюті (доларах, євро), при цьому вона буде автоматично перераховуватися в гривню в залежності від обраного вами курсу: Нацбанку, Міжбанку, ринкового або встановленого вами. Щоб зробити ваше оголошення найпомітнішим, надавайте йому статус TOP або VIP, і тоді воно буде розміщено у верхній частині списку оголошень, а у випадку зі статусом VIP - буде відображатися в оголошеннях з подібними товарами інших брендів. Детально про всі можливості і переваги статусів читайте в розділі «Реклама на сайті».

Опублікувати статті про ортодонтичні матеріали

Так як на ринку постійно з'являються нові товари, ортодонти не можуть встежити за всіма змінами. Важливо вчасно розповісти про свій продукт: за кілька місяців до виходу можна написати статтю про те, що незабаром очікується запуск у виробництво нового матеріалу, потім - про поставку товару в Україну, про його характеристики, яких немає в жодному іншому схожому продукті, відомі вам цікаві факти про розробку продукції компанією-виробником, про застосування в лікуванні пацієнтів, про результати після використання. Постійно розігріваючи інтерес фахівців до свого товару, ви будете отримувати все більше потенційних клієнтів, які будуть замовляти матеріали саме у вас. Адже завжди довіряють тим компаніям, які діляться зі своїми клієнтами корисною інформацією у вигляді статей, прес-релізів, публікацій, в яких порівнюються аналогічні ортодонтичні товари декількох виробників, дають поради щодо найбільш ефективного використання продукту.

Після публікації статей на NaviStom вони будуть залишатися в розділі «Статті про ортодонтію» без обмеження за часом, стоматологи в будь-який момент зможуть їх прочитати. До того ж, після публікації на головній сторінці сайту ми ділимося статтями на наших сторінках в соціальних мережах Instagram, Facebook, Twitter, завдяки чому вашу інформацію бачать тисячі інших фахівців, зацікавлених в таких матеріалах.


Фільтри
Сортування оголошень
Не знайшли, що шукали?
Додайте БЕЗКОШТОВНО оголошення у розділ Куплю / Орендую / Попит, з Вами зв`яжуться і зроблять кращу пропозицію:

Вхід | Реєстрація