@{ a.name } Видалити
Виробники

Реставраційні матеріали для зубних пломбРеставрація зубів - це відновлення анатомічної форми і функц......

Реставрація зубів - це відновлення анатомічної форми і функцій зуба.

Реставрація проводиться при:

відколах зуба,

тріщинах та інших дефектах зубів,

утворенні щілин між зубами,

потоншенні емалі,

частковій або повній відсутності зуба,

при пошкодженні або руйнуванні пломб.

Художня реставрація дозволяє зробити зуби ширшими, вужчими, вкоротити або подовжити їх. Зуби можна візуально висунути вперед або посунути в глибину, змінити колір.

Існує два методи реставрації: прямий і непрямий.

Пряма реставрація проводиться в ротовій порожнині пацієнта шляхом корекції форми зуба за допомогою композитних матеріалів, а непряма – це протезування шляхом установки знімних або незнімних протезів, вінірів.

Сучасні матеріали для реставрації зубів і пломб мають такі характеристики:

- повністю біологічно сумісні з тканинами і середовищем ротової порожнини

- не мають шкідливого впливу на тканини зуба

- мають широку гаму кольорів і відповідають природним відтінкам і прозорості натуральних зубів.

Купити матеріали для реставрації зубів і пломб

Ви зможете вибрати всі необхідні матеріали для реставрації зубів і пломб в рубриці «Стоматологічні матеріали», в підрубриці «Реставраційні матеріали, для пломб»:

- композитні матеріали

- адгезиви стоматологічні

- тимчасові пломби

- гемостатики ясенні

- герметики фіссур

- гіомери

- матеріали подвійного затвердіння

- матеріали для виявлення, інфільтрації карієсу

- для обробки дентину і емалі

- пасти полірувальні

- покривні лаки

- прокладки

- матеріали для ретракції ясен

- склоіономери

- фотополімери

- хімічні композити

- штифти

- щіточки і диски для полірування і створення ідеальної посмішки

- прикраси для зубів.

Щодня на сайті з'являються нові оголошення з матеріалами різних брендів і від різних торгуючих організацій, що дозволить вам на одному Інтернет-ресурсі порівнювати характеристики, вартість різних брендів, вибирати торгуючу організацію. Також за допомогою фільтрів можете вибрати продавців з конкретного міста або області, або ж переглядати оголошення зі всієї України. Для зручності використовуйте фільтри «дешевше», «дорожче» і розміщуйте товари від найдешевших до найдорожчих або навпаки.

Продати матеріали для реставрації зубів і пломб

Продавати стоматологічні товари можна не тільки через свій сайт, але і за допомогою спеціалізованих Інтернет-ресурсів як NaviStom.com, так як на його сторінки щодня заходять тисячі фахівців стоматології, а також власників клінік і співробітників, що відповідають за закупівлю і підбір матеріалів для роботи лікарів.

Ви зможете швидко і легко розмістити оголошення з товарами в необхідній для вас рубриці, вказавши наступні характеристики: назва матеріалу, виробника, вартість, основні властивості. Також важливо додати якісні фотографії, щоб покупець бачив, як товар виглядає в упаковці, що входить в комплект. Вартість всіх товарів на NaviStom відображається в гривні, але вказувати її ви можете в євро або доларах. Вона буде автоматично перераховуватися в залежності від змін обраного курсу: Нацбанку, Міжбанку, ринкового або встановленого вами.

Якщо стомат товарів у вас дуже багато, купуйте «Преміум аккаунт» і завантажуйте усі товари зі свого сайту на NaviStom автоматично. Всі зміни, що відбуваються з товарами на вашому сайті, можуть оновлюватися і на NaviStom.

Вибравши для своїх оголошень статус VIP або TOP, ви зможете підняти їх вгору списку всіх пропозицій з аналогічними товарами, а також відображати їх в оголошеннях конкурентних матеріалів у випадку зі статусом VIP.

Опублікувати статтю про матеріали для реставрації зубів і пломб

Розкажіть про неповторні властивості матеріалів для реставрації, які ви представляєте, про зручність їх використання, про нешкідливість складових для здоров'я пацієнта в статті, яку ми опублікуємо на головній сторінці сайту. Її зможуть прочитати тисячі фахівців стоматології, які кожен день відвідують NaviStom. Також ми поділимося статтею на сторінках NaviStom в соціальних мережах Instagram, Facebook, Twitter, що дозволить познайомити додаткову аудиторію стоматологів з вашою публікацією. Після публікації стаття залишається в рубриці «Статті» без обмеження за часом.

Якщо ви не можете виділити час для написання статті, відправте нам матеріали і фотографії, а ми напишемо статтю за вас. Вам потрібно буде тільки узгодити її та отримувати дзвінки від зацікавлених фахівців!


Фільтри
Сортування оголошень
1 2 »
Не знайшли, що шукали?
Додайте БЕЗКОШТОВНО оголошення у розділ Куплю / Орендую / Попит, з Вами зв`яжуться і зроблять кращу пропозицію:

Вхід | Реєстрація