KMM Зуботехника KULZER
@{ a.name } Видалити
Виробники

Компресор стоматологічний

Компресор в стоматології - це джерело стисненого повітря для......

Компресор в стоматології - це джерело стисненого повітря для стоматологічних установок і пневматичного зуботехнічного обладнання.

Перш, ніж замовити такий агрегат, необхідно визначити загальну продуктивність всього пневматичного, електричного і механічного обладнання в комплексі, яке буде підключено до компресора. У стоматології це можуть бути різні наконечники, мікромотори, слиновідсмоктувачі, помпи або пістолети «вода-повітря».

Чому правильний і якісний компресор настільки важливий для клініки?

Під час стоматологічного прийому повітря, вироблене компресором, потрапляє прямо в порожнину рота пацієнта, в результаті чого він вдихає і заковтує домішки, які знаходяться в стисненому повітрі. Якщо воно буде містити фракції масла, у пацієнта може з'явитися неприємний присмак у роті, а головне, виникне небезпека для його здоров'я. Крім того, наявність частинок масла в стисненому повітрі сприяє нагромадженню пилу, бруду і бактерій в системі. Тому компресор і стиснене повітря повинні відповідати найвищим стандартам чистоти!

В наші дні клініки і лабораторії найчастіше встановлюють безмасляні компресори, хоча раніше вибір був не великий - в основному купували масляні компресори і встановлювали фільтри, які не давали 100% гарантії чистоти повітря. Фільтри псувалися, вимагали регулярної і своєчасної заміни.

Зараз на стоматологічному ринку представлено різноманіття безмасляних моделей компресорів, єдиним мінусом яких може бути лише корозія в ресивері при тривалій експлуатації. У масляних компресорах масло створює захисну плівку всередині повітряного ресивера (в ньому збирається повітря до досягнення тиску, необхідного для роботи) і повітропроводі. Але, незважаючи на це, безмасляні компресори - все ж краще. Зараз проблема з корозією вирішується за рахунок виробництва компресорів з оцинкованими внутрішніми поверхнями, або з нержавіючої сталі, або ж із повітропроводами із пластику. Також недолік з тертям поршня усередині гільзи і підвищенням робочої температури агрегату був усунутий за рахунок зниження оборотів двигуна та виробництва гільзи з чавуну, який менше змінює властивості при нагріванні в порівнянні з алюмінієвими гільзами.

Якщо компресор має сертифікат класу 0, це означає, що повітря, яке він виробляє, не містить масла.

Конденсат в стоматологічному компресорі.

Ще однією розповсюдженою проблемою є поява конденсату в системі стисненого повітря, що сприяє розмноженню бактерій і знижує якість лікування зубів. Для вирішення цієї проблеми стоматологічний компресор оснащують осушувачем стисненого повітря. Основними видами осушувачів є охолоджувальний і адсорбційний. Охолоджувальний осушувач гарантує точку роси тільки 2 градуси, тобто, при температурі нижче 2-х градусів всередині приладу почне утворюватися конденсат. Такий рівень точки роси підходить для обладнання і верстатів на виробництві, але для стоматологічного компресора така точка роси недостатньо низька.

Адсорбційний осушувач стисненого повітря дозволяє досягти більш низької точки роси - до мінус 40 градусів і навіть нижче. А це означає, що відносний рівень вологості в системі стисненого повітря і абсолютна кількість води в повітрі будуть дуже низькими. Такі показники не будуть спричиняти зростання бактерій.

Інші важливі характеристики дентального компресора

Крім того, що стоматологічний компресор повинен виробляти чисте повітря (без масла і конденсату), він повинен мати деякі інші обов'язкові характеристики.

Де б не був встановлений компресор, він повинен бути компактним і працювати якомога тихіше і не вимагати частого догляду. Купуючи компресор, звертайте увагу на те, щоб продуктивність (кількість повітря, яку виробляє компресор за 1 хвилину або 1 годину) була достатньою для ваших потреб. Занадто маленький компресор буде викликати проблеми, так як при одночасній роботі різних пристроїв, які споживають стиснене повітря, тиск буде падати. Занадто великий компресор також може стати проблемою. Якщо він мало використовується і не встигає нагріватися, це може привести до утворення корозії.

Місце установки компресора в стоматологічному кабінеті важливо!

Зазвичай маленький стоматологічний компресор встановлюється безпосередньо поруч з установкою, а великий - в центрі кабінету. Дуже часто місцю розташування компресора не приділяється достатньо уваги і його ставлять в підсобному приміщенні. Але так робити не можна, адже якість повітря на виході залежить від якості повітря на вході. В дуже теплому або дуже холодному і вологому приміщенні значно підвищується ризик утворення і зростання бактерій в системі стисненого повітря.

Встановлюйте компресор в приміщенні, де він зможе забирати чисте повітря ззовні, а ви зможете легко за ним доглядати. Сучасні компресори працюють настільки тихо, що немає необхідності ховати їх в інших приміщеннях.

Купити компресор стоматологічний

Якщо ви визначилися з місцем установки, розміром і приблизною вартістю компресора і хочете купити його для своєї стоматологічної клініки, вибирайте модель на нашому сайті в рубриці «Стоматологічне обладнання», підрубрика «Устаткування для стоматологічного кабінету», а саме «Компресор стоматологічний». Також можете на будь-якій сторінці NaviStom набрати в рядку пошуку «компресор» і для вас буде відібраний список всіх пропозицій з цим приладом - нових і б/у, з різною комплектацією, ціною і від різних виробників: Дентал Техніка, EKOM (Duo, DK 50 Plus), Cattani, Nardi Compresssori (Extreme 3D, 4D, Extreme Silenced, Esprit), Durr Dental (Quatro Tandem, Duo Tandem, Tornado silver Airline, Type 5410), Kaeser Dental (Ta 5), Wille (CompAir), Siger (WSC), MGF (PrimeS), FIAC.

Також на нашому сайті ви можете вибрати і необхідні запасні частини, аксесуари для компресорів: шумопоглинаючі чи шумоізоляційні шафи, фільтри, ущільнювальні кільця, компресорні головки, ресивери, запобіжні клапани.

При покупці завжди звертайте увагу на гарантійний період приладу, навіть при покупці б/в можна знайти продавців, які надають гарантійне обслуговування і ремонт протягом року або більше.

Продати компресор стоматологічний

Якщо ви продаєте стоматологічні компресори або ж виготовляєте і продаєте одночасно, важливо розміщувати товари не тільки на своєму сайті, але і на спеціалізованому стоматологічному ресурсі, який користується довірою читачів багато років. Розмістити свої товари у нас дуже просто! Якщо у вас багато різних позицій, ви можете завантажити їх всі одним файлом, і вони автоматично розподіляться по рубриках; якщо хочете опублікувати лише кілька товарів, можна додати кожне оголошення вручну. У заголовку обов'язково вкажіть назву продукту, модель, бренд, новий товар або б/в. В описі додайте детальні характеристики товару, фотографії, також можна зробити скріни інструкції, щоб потенційний покупець відразу зміг прочитати всі характеристики, вимоги до установки, можливі несправності та причини їх виникнення, зазначені виробником. Якщо шукаєте дилерів, прямо в оголошенні запросіть до співпраці торгуючі організації. Також в оголошенні розміщується посилання, що веде клієнта на ваш сайт або сторінку в соцмережі.

Вказуючи вартість, можете вибрати валюту: гривню або ж євро, долар. При цьому вартість буде перераховуватися протягом дня автоматично в залежності від того, який курс ви виберете: Нацбанку, Міжбанківський, ринковий або встановлений вами.

І найголовніше: ніяке оголошення не замінить пізнавальної статті, написаної виробником або продавцем компресора - з описом характеристик, які вирізняють прилад серед конкурентних товарів, з порадами по догляду і експлуатації, з прикладами використання і позитивними відгуками стоматологів. Крім того, ми ділимося статтею на наших сторінках в соціальних мережах, що приведе до вас додаткову аудиторію фахівців - потенційних покупців!


Фільтри
Сортування оголошень
 • EKOM DK-50
  БУ

  Компресори стоматологічні ECOM (Словаччина) Ecom-DK-50 (5L) + шумо поглинаюча шафа - 350$ Ecom-D...
  7 794 грн
  $ 300 • € 266.92
  V-M DENTAL • Тячів
 • SIGER WSC22000

  Технические характеристики: напряжение питания - переменный ток 220В частота питания - 50 Гц мо...
  17 016.90 грн
  $ 655 • € 582.77
  УКРМЕД ДЕНТАЛ • Київ
 • SIGER WSC 32000

  КОМПРЕСCОР SIGER WSC 32000. Применение: для 2-х стоматологических установок Напряжение (переменн...
  27 279 грн
  $ 1050 • € 934.21
  УКРМЕД ДЕНТАЛ • Київ
 • Компрессор безмасляный стоматологический MGF 50/15 Prime S

  Производительность: 152 л/мин
  56 940 грн
  $ 2191.69 • € 1950
  УКРМЕД ДЕНТАЛ • Київ
 • КОМПРЕССОР SIGER WSC 22000

  Применение: для 1-й стоматологической установки Напряжение (переменный ток): 220В Частота: 50Гц М...
  14 418.90 грн
  $ 555 • € 493.8
  УКРМЕД ДЕНТАЛ • Київ
 • Компресор стоматологічний MGF 24/10 Genesi S. Гарантія 2 роки

  Компресор стоматологічний MGF 24/10 Genesi S (Гарантія 2 роки) Продуктивність - 135 л/хв Ресівер -...
  25 550 грн
  $ 983.45 • € 875
  УКРМЕД ДЕНТАЛ • Київ
 • Продається безмасляний компресор TYW-6
  БУ

  Продається безмасляний компресор в робочому стані українського виробництва 2011р. Розрахований на ...
  20 000 грн
  $ 769.82 • € 684.93
  Ирина • Київ
 • Компрессор безмаслянный стоматологический Ekom DK-50 Plus (Словакия) с шумоизоляционным кожухом
  БУ

  Продам компрессор безмаслянный Ekom DK50 Plus Словацкого производства для стоматологических установо...
  7 000 грн
  $ 269.44 • € 239.73
  Michael Dental • Хуст
 • Компресор DÜRR DENTAL Tornado

  Ресівер 30
  55 000 грн
  $ 2117.01 • € 1883.56
  ОкWell • Стрий
 • Компресор дентальний DURR DENTAL 75 л
  БУ

  12 990 грн
  $ 500 • € 444.86
  Штефко Юрій • Свалява
 • Эскпердентал Большая распродажа
 • Компресор дентальний CATTANI 100 л
  БУ

  20 784 грн
  $ 800 • € 711.78
  Штефко Юрій • Свалява
 • NARDI COMPRESSORI EXTREME SILENCED DENTAL 25LT 2,0 CV

  СТОМАТОЛОГІЧНІ КОМПРЕСОРИ італійської компанії NARDI COMPRESSORI В наявності є компресори на 1-4 ...
  24 820 грн
  $ 955.35 • € 850
  Андрій Данильців DentalLux • Львів
 • NARDI COMPRESSORI EXTREME SILENCED DENTAL 25LT 2,0 CV

  СТОМАТОЛОГІЧНІ КОМПРЕСОРИ італійської компанії NARDI COMPRESSORI Технічні характеристики: Кількі...
  26 280 грн
  $ 1011.55 • € 900
  Андрій Данильців DentalLux • Львів
 • Компресор стоматологічний Nardi Compressori

  СТОМАТОЛОГІЧНІ КОМПРЕСОРИ італійської компанії NARDI COMPRESSORI Технічні характеристики: Кіль...
  21 900 грн
  $ 842.96 • € 750
  Андрій Данильців DentalLux • Львів
 • NARDI COMPRESSORI EXTREME SILENCED DENTAL 30L

  NARDI COMPRESSORI производство Италии, представляет собой основу высокого уровня по отношению к ком...
  35 040 грн
  $ 1348.73 • € 1200
  Андрій Данильців DentalLux • Львів
 • NARDI COMPRESSORI DRYER 400

  Осушувач італійської компанії Nardi Commpressori. Монтується на будь-який компресор. Ідеально чи...
  10 392 грн
  $ 400 • € 355.89
  Андрій Данильців DentalLux • Львів
 • NARDI COMPRESSORI ESPRIT 60 Dental

  Стоматологічні компресори виробництва Італії , були розроблені для задоволення найвимогливіших потр...
  10 392 грн
  $ 400 • € 355.89
  Андрій Данильців DentalLux • Львів
 • NARDI COMPRESSORI EXTREME 60 Dental

  Стоматологічні компресори виробництва Італії,були розроблені для задоволення найвимогливішихпотреб в...
  11 680 грн
  $ 449.58 • € 400
  Андрій Данильців DentalLux • Львів
 • NARDI COMPRESSORI ESPRIT 2V 30 Litri
  БУ

  Стоматологічні компресори виробництва Італії, були розроблені для задоволення найвимогливіших потреб...
  12 990 грн
  $ 500 • € 444.86
  Андрій Данильців DentalLux • Львів
 • NARDI COMPRESSORI ESPRIT 2V 25 L
  БУ

  Компресор новий. Продуктивність 110 л/хв. Безмасляний, двухциліндровий на 2 поршні. Виробник італії....
  7 000 грн
  $ 269.44 • € 239.73
  Андрій Данильців DentalLux • Львів
 • SKD
 • Компресор стоматологічний

  Акційна пропозиція! Компресор виробник Італії. Гарантія 1 рік. 350л/хв. Два циліндри, 2 кв. Безмасл...
  20 440 грн
  $ 786.76 • € 700
  Андрій Данильців DentalLux • Львів
 • Продается стоматологическая установка KaVo DENTAL 1057
  БУ

  Установка в прекрасном эстетическом и техническом состоянии. Есть еще две стоматологические устано...
  72 744 грн
  $ 2800 • € 2491.23
  Валерий • Чернівці
 • DURR DENTAL 0974/0975
  БУ

  Помпа аспирационная стоматологическая DURR DENTAL D-74321 7133-02 мокрая на 1-2 установки
  15 890 грн
  $ 570.56 • € 500
  Игорь • Харків
 • DIPLOMAT DENTAL KD 124

  Одноцилиндровый стоматологический компрессор KD 124 (производства Словакия). Характеристики: - Р...
  22 133.60 грн
  $ 851.95 • € 758
  Укр-Медмаркет • Київ
 • EKOM DK 50 PLUS M

  Компрессор безмаслянный производительностью до 75л/мин. с объёмом рессивера 25л. и рабочим давлением...
  50 837.20 грн
  $ 1956.78 • € 1741
  Укр-Медмаркет • Київ
 • EKOM DUO M

  Включает в себя компрессор DK-50 plus S/M и вакуумную помпу DO 2.1 S, предназначено для снабжения сж...
  89 352 грн
  $ 3439.26 • € 3060
  Укр-Медмаркет • Київ
 • DÜRR DENTAL DENTAL COMPRESSOR
  БУ

  Відмінний робочий стан. З осушувачем повітря. Ресивер на 100 л.
  29 200 грн
  $ 1123.94 • € 1000
  КИРИЛЮК-ДЕНТАЛ • Чернівці
 • EKOM DK-50 2V 50 M

  Компрессор безмаслянный с осушителем, предназначен для снабжения воздухом двух стоматологических уст...
  85 380.80 грн
  $ 3286.4 • € 2924
  Укр-Медмаркет • Київ
 • EKOM DK 50 2V

  Компрессор безмаслянный производительностью до 140л/мин. с объёмом рессивера 25л. и рабочим давление...
  42 106.40 грн
  $ 1620.72 • € 1442
  Укр-Медмаркет • Київ
 • EKOM DK 50 2Х2V/110/M

  Два двухцилиндровых безмаслянных компрессора с осушителем. Компрессор безмаслянный производитель...
  122 494 грн
  $ 4714.93 • € 4195
  Укр-Медмаркет • Київ
 • REGARD Недвижимость в Испании тест
 • EKOM DK 50 2V S

  Компрессор безмаслянный производительностью до 140л/мин. с объёмом рессивера 25л. и рабочим давление...
  60 064.40 грн
  $ 2311.95 • € 2057
  Укр-Медмаркет • Київ
 • EKOM DK 50.10 S

  Одноцилиндровый безмасляный компрессор с шкафом. Основные характеристики Продуктивность (л/мин./...
  34 631.20 грн
  $ 1332.99 • € 1186
  Укр-Медмаркет • Київ
 • EKOM DK 50 2V M

  Компрессор DK 50 2V/M (25 л.) безмаслянный производительностью до 115л/мин. с объёмом рессивера 25л....
  55 480 грн
  $ 2133.85 • € 1900
  Премьер-Дентал • Львів
 • EKOM DUO M

  Компрессор + аспиратор DUO / M для 1 установки с вакуумным отсосом и мембранным осушителем для систе...
  73 000 грн
  $ 2807.69 • € 2500
  Премьер-Дентал • Львів
 • EKOM DK 50 2V M

  Компрессор безмаслянный производительностью до 140л/мин. с объёмом рессивера 25л. и рабочим давление...
  61 787.20 грн
  $ 2378.26 • € 2116
  Укр-Медмаркет • Київ
 • EKOM DK 50 2V S/M

  Компрессор безмаслянный производительностью до 140л/мин. с объёмом рессивера 25л. и рабочим давление...
  79 570 грн
  $ 3062.74 • € 2725
  Укр-Медмаркет • Київ
 • EKOM DK-50 2V 50 S

  Актуальную стоимость уточняйте в ближайшем магазине! Компрессор безмаслянный в шкафу, предназначе...
  80 854.80 грн
  $ 3112.19 • € 2769
  Укр-Медмаркет • Київ
 • EKOM DK 50 2X2V-110

  Актуальную стоимость уточняйте в ближайшем магазине! Два двухцилиндровых безмаслянных компрессора...
  88 797.20 грн
  $ 3417.91 • € 3041
  Укр-Медмаркет • Київ
 • EKOM DUO 2V

  Двух поршневой компрессор с отсасывающим агрегатом. Включает в себя компрессор DK-50 2V S и вакуумн...
  86 373.60 грн
  $ 3324.62 • € 2958
  Укр-Медмаркет • Київ
 • EKOM DK-50 2V 50

  Компрессор безмаслянный для снабжения воздухом двух стоматологических установок. Основные характе...
  51 654.80 грн
  $ 1988.25 • € 1769
  Укр-Медмаркет • Київ
 • КарпатДентал Летние скидки
 • ДЕНТАЛ ТЕХНИКА ДТ 750-4-130
  БУ

  напряжение питания, В 220 частота, Гц 50 мощность, Вт 4*750 производительность, л/мин 360 макси...
  50 130 грн
  $ 1800 • € 1577.41
  Игорь • Харків
 • DURR DENTAL 5530-100-52
  БУ

  50 130 грн
  $ 1800 • € 1577.41
  Игорь • Харків
 • MGF 100/30 S TANDEM
  БУ

  Европейский компрессор производства MGF (Италия) модель 100/30 S TANDEM: Компрессор предназначен ...
  73 094 грн
  $ 2624.56 • € 2300
  Игорь • Харків
 • DURR DENTAL D-7120
  БУ

  19 068 грн
  $ 684.67 • € 600
  Игорь • Харків
 • DURR DENTAL 5211-01
  БУ

  15 317.50 грн
  $ 550 • € 481.99
  Игорь • Харків
 • EKOM DK 50 PLUS

  Одноцилиндровый безмасляный компрессор. Основные характеристики Продуктивность (л/мин./при давле...
  31 506.80 грн
  $ 1212.73 • € 1079
  Укр-Медмаркет • Київ
 • EKOM DK 50 PLUS S

  Актуальную стоимость уточняйте в ближайшем магазине! Одноцилиндровый безмасляный компрессор с шка...
  47 771.20 грн
  $ 1838.77 • € 1636
  Укр-Медмаркет • Київ
 • Компрессор безмаслянный стоматологический Ekom DK-50 Plus (Словакия) с шумоизоляционным кожухом
  БУ

  Продам компрессор безмаслянный Ekom DK50 Plus Словацкого производства для стоматологических установо...
  7 000 грн
  $ 269.44 • € 239.73
  Michael Dental • Хуст
 • Компрессор DK 50 для стоматологической клиники
  БУ

  Компрессор в рабочем состоянии
  13 000 грн
  $ 500.38 • € 445.21
  Анна • Київ
 • DÜRR DENTAL D-7120
  БУ

  12 000 грн
  $ 461.89 • € 410.96
  ОкWell • Стрий
 • SMED ЧЛХ + ЛОР
 • Компресор DÜRR DENTAL Tornado

  Ресівер 30
  55 000 грн
  $ 2117.01 • € 1883.56
  ОкWell • Стрий
 • Стоматологічна установка

  Установка Diplomat economy в ідеальному стані + компресор і обезшумлююча шафа
  38 944.02 грн
  $ 1499 • € 1333.7
  Ростислав • Київ
 • Nardi Compressori Extreme 4D 90Lt

  Ресівер 90l. 4 циліндри, розрахований на 4 установки новий. Виробник Італії. Гарантія 2 роки!
  46 720 грн
  $ 1798.31 • € 1600
  Андрій Данильців DentalLux • Львів
 • MELEGARI L.& FIGLI ECO 3
  БУ

  Компрессор с осушителем
  20 440 грн
  $ 786.76 • € 700
  Оксененко Александр Александрович • Київ
 • DURR DENTAL D-7120
  БУ

  Компрессор в наличие. Не под заказ. Бочка 25 литров. Осушитель. Безмаслянный. 220 вольт. Предназначе...
  17 520 грн
  $ 674.36 • € 600
  Оксененко Александр Александрович • Київ
 • DURR DENTAL 5211-01
  БУ

  Компрессор в наличие. Использовался только в Германии. Объем бочки 75 литров. 235 литров в минуту. О...
  26 280 грн
  $ 1011.55 • € 900
  Оксененко Александр Александрович • Київ
 • Компресор дентальний DURR DENTAL 75 л
  БУ

  12 990 грн
  $ 500 • € 444.86
  Штефко Юрій • Свалява
 • Компресор дентальний CATTANI 100 л
  БУ

  20 784 грн
  $ 800 • € 711.78
  Штефко Юрій • Свалява
 • Продается компрессор DUUR GALIT.
  БУ

  18 000 грн
  $ 666.67 • € 600
  Роман • Львів
 • AJAX DENTAL AJAX 200

  Компрессор безмасляный: - Напряжение 220В±10%; - Частота 50-60 Гц; - Мощность: 850 Вт; - Произ...
  12 366.48 грн
  $ 476 • € 423.51
  Укр-Медмаркет • Київ
 • Курс Dr. Frank Zastrow
 • EKOM DK-50
  БУ

  Компресори стоматологічні ECOM (Словаччина) Ecom-DK-50 (5L) + шумо поглинаюча шафа - 350$ Ecom-D...
  7 794 грн
  $ 300 • € 266.92
  V-M DENTAL • Тячів
 • DURR DENTAL D-7458
  БУ

  Продается компрессор DURR DENTAL
  38 136 грн
  $ 1369.34 • € 1200
  Игорь • Харків

 • Можливо вас зацікавить
 • Компрессор безмасляный KD 109 B

  26 692.30 грн
  $ 1027.42 • € 914.12
  Укр-Медмаркет • Київ
 • Компрессор DK-50 2х2V/110

  89 101.30 грн
  $ 3429.61 • € 3051.41
  Укр-Медмаркет • Київ
 • Компрессор Ajax200

  12 376 грн
  $ 476.37 • € 423.84
  Укр-Медмаркет • Київ
 • Компрессор Ajax400

  30 316 грн
  $ 1166.9 • € 1038.22
  Укр-Медмаркет • Київ
 • Компрессор DK-50.10 S (в шкафу)

  34 749.80 грн
  $ 1337.56 • € 1190.06
  Укр-Медмаркет • Київ
 • Компрессор DK-50 2V S/M (в шкафу)

  79 842.50 грн
  $ 3073.23 • € 2734.33
  Укр-Медмаркет • Київ
 • Компрессор Ajax300

  21 424 грн
  $ 824.63 • € 733.7
  Укр-Медмаркет • Київ
 • Компрессор DK-50.10

  28 831.20 грн
  $ 1109.75 • € 987.37
  Укр-Медмаркет • Київ
 • Профидент STA
 • Компресор Remeza СБ4-50.OLD20СМ

  47 736.90 грн
  $ 1837.45 • € 1634.83
  Violadent.com • Київ
 • Компресор стоматологічний ND-200

  25 839 грн
  $ 994.57 • € 884.9
  Violadent.com • Київ
 • Компрессор Ajax100

  10 010 грн
  $ 385.3 • € 342.81
  Укр-Медмаркет • Київ
 • Компресор стоматологічний ND-300

  54 810 грн
  $ 2109.7 • € 1877.05
  Violadent.com • Київ
 • Компрессор DK-50 2V/50/M

  85 673.20 грн
  $ 3297.66 • € 2934.01
  Укр-Медмаркет • Київ
 • Компрессор Ajax202

  14 196 грн
  $ 546.42 • € 486.16
  Укр-Медмаркет • Київ
 • Компресор Remeza СБ4-50.OLD15CM

  43 195.50 грн
  $ 1662.64 • € 1479.3
  Violadent.com • Київ
 • Компрессор DK-50 2V

  42 250.60 грн
  $ 1626.27 • € 1446.94
  Укр-Медмаркет • Київ
 • Компресор стоматологічний ND-100

  13 572 грн
  $ 522.4 • € 464.79
  Violadent.com • Київ
 • Компресор Remeza СБ4-24.OLD10CКМ

  50 842.80 грн
  $ 1957 • € 1741.19
  Violadent.com • Київ
 • Тераучи DEC
 • Компрессор DK-50 2х2V/110/M

  122 913.50 грн
  $ 4731.08 • € 4209.37
  Укр-Медмаркет • Київ
 • Компрессор DK-50 2V M

  61 998.80 грн
  $ 2386.4 • € 2123.25
  Укр-Медмаркет • Київ
 • Шумоизоляционный шкаф для компрессора

  4 472 грн
  $ 172.13 • € 153.15
  Укр-Медмаркет • Київ
 • Компрессор DK-50 plus/M

  51 011.30 грн
  $ 1963.48 • € 1746.96
  Укр-Медмаркет • Київ
 • Компрессор DK-50 2V S (в шкафу)

  60 270.10 грн
  $ 2319.87 • € 2064.04
  Укр-Медмаркет • Київ
 • Компрессор DK-50 plus S (в шкафу)

  47 934.80 грн
  $ 1845.07 • € 1641.6
  Укр-Медмаркет • Київ
 • Компрессор безмасляный KD 109

  21 682 грн
  $ 834.57 • € 742.53
  Укр-Медмаркет • Київ
 • Компрессор DK-50 2V/50

  51 831.70 грн
  $ 1995.06 • € 1775.06
  Укр-Медмаркет • Київ
 • Компрессор Ajax600

  42 562 грн
  $ 1638.26 • € 1457.6
  Укр-Медмаркет • Київ
 • Компресор стоматологічний ND-70

  12 528 грн
  $ 482.22 • € 429.04
  Violadent.com • Київ
 • COXO
1 2 »


Тример для обрізання гіпсу Компресор стоматологічний Скалер стоматологічний Содоструй, насадки Мікромотор зуботехнічний Автоклав стоматологічний Ультразвуковий очисник Ультразвукові хірургічні апарати Піч для випалу Установка стоматологічна Міксер зуботехнічний, колби Піскоструй зуботехнічний Артикулятор Витяжка зуботехнічна Дентальні імплантати і абатменти Файли машинні Насадки для хірургїї Турбінний накінечник Мікромоторний накінечник Насадки для скалера Блоки CAD/CAM Хірургам Імплантологам Фотополімер Лампа для відбілювання Лампа фотополімерна Інструменти для дентальної імплантації Інші хірургічні інструменти Інструменти для моделювання Для видалення зубів Віск зуботехнічний Рідина для дезінфекції Відбиткова маса Бори, фрези, диски зуботехнічні Електричний мікромотор Набори, системи полірування Наконечник хірургічний Набори оглядові Щипці
Не знайшли, що шукали?
Додайте БЕЗКОШТОВНО оголошення у розділ Куплю, Орендую, ПопитВхід | Реєстрація
Після публікації оголошення в разділі Куплю, Орендую, Попит, з Вами зв`яжуться і зроблять найкращу пропозицію