KMM PLANMECA DAYS
@{ a.name } Видалити
Виробники

Компресор стоматологічний


Компресор в стоматології - це джерело стисненого повітря для......

Компресор в стоматології - це джерело стисненого повітря для стоматологічних установок і пневматичного зуботехнічного обладнання.

Перш, ніж замовити такий агрегат, необхідно визначити загальну продуктивність всього пневматичного, електричного і механічного обладнання в комплексі, яке буде підключено до компресора. У стоматології це можуть бути різні наконечники, мікромотори, слиновідсмоктувачі, помпи або пістолети «вода-повітря».

Чому правильний і якісний компресор настільки важливий для клініки?

Під час стоматологічного прийому повітря, вироблене компресором, потрапляє прямо в порожнину рота пацієнта, в результаті чого він вдихає і заковтує домішки, які знаходяться в стисненому повітрі. Якщо воно буде містити фракції масла, у пацієнта може з'явитися неприємний присмак у роті, а головне, виникне небезпека для його здоров'я. Крім того, наявність частинок масла в стисненому повітрі сприяє нагромадженню пилу, бруду і бактерій в системі. Тому компресор і стиснене повітря повинні відповідати найвищим стандартам чистоти!

В наші дні клініки і лабораторії найчастіше встановлюють безмасляні компресори, хоча раніше вибір був не великий - в основному купували масляні компресори і встановлювали фільтри, які не давали 100% гарантії чистоти повітря. Фільтри псувалися, вимагали регулярної і своєчасної заміни.

Зараз на стоматологічному ринку представлено різноманіття безмасляних моделей компресорів, єдиним мінусом яких може бути лише корозія в ресивері при тривалій експлуатації. У масляних компресорах масло створює захисну плівку всередині повітряного ресивера (в ньому збирається повітря до досягнення тиску, необхідного для роботи) і повітропроводі. Але, незважаючи на це, безмасляні компресори - все ж краще. Зараз проблема з корозією вирішується за рахунок виробництва компресорів з оцинкованими внутрішніми поверхнями, або з нержавіючої сталі, або ж із повітропроводами із пластику. Також недолік з тертям поршня усередині гільзи і підвищенням робочої температури агрегату був усунутий за рахунок зниження оборотів двигуна та виробництва гільзи з чавуну, який менше змінює властивості при нагріванні в порівнянні з алюмінієвими гільзами.

Якщо компресор має сертифікат класу 0, це означає, що повітря, яке він виробляє, не містить масла.

Конденсат в стоматологічному компресорі.

Ще однією розповсюдженою проблемою є поява конденсату в системі стисненого повітря, що сприяє розмноженню бактерій і знижує якість лікування зубів. Для вирішення цієї проблеми стоматологічний компресор оснащують осушувачем стисненого повітря. Основними видами осушувачів є охолоджувальний і адсорбційний. Охолоджувальний осушувач гарантує точку роси тільки 2 градуси, тобто, при температурі нижче 2-х градусів всередині приладу почне утворюватися конденсат. Такий рівень точки роси підходить для обладнання і верстатів на виробництві, але для стоматологічного компресора така точка роси недостатньо низька.

Адсорбційний осушувач стисненого повітря дозволяє досягти більш низької точки роси - до мінус 40 градусів і навіть нижче. А це означає, що відносний рівень вологості в системі стисненого повітря і абсолютна кількість води в повітрі будуть дуже низькими. Такі показники не будуть спричиняти зростання бактерій.

Інші важливі характеристики дентального компресора

Крім того, що стоматологічний компресор повинен виробляти чисте повітря (без масла і конденсату), він повинен мати деякі інші обов'язкові характеристики.

Де б не був встановлений компресор, він повинен бути компактним і працювати якомога тихіше і не вимагати частого догляду. Купуючи компресор, звертайте увагу на те, щоб продуктивність (кількість повітря, яку виробляє компресор за 1 хвилину або 1 годину) була достатньою для ваших потреб. Занадто маленький компресор буде викликати проблеми, так як при одночасній роботі різних пристроїв, які споживають стиснене повітря, тиск буде падати. Занадто великий компресор також може стати проблемою. Якщо він мало використовується і не встигає нагріватися, це може привести до утворення корозії.

Місце установки компресора в стоматологічному кабінеті важливо!

Зазвичай маленький стоматологічний компресор встановлюється безпосередньо поруч з установкою, а великий - в центрі кабінету. Дуже часто місцю розташування компресора не приділяється достатньо уваги і його ставлять в підсобному приміщенні. Але так робити не можна, адже якість повітря на виході залежить від якості повітря на вході. В дуже теплому або дуже холодному і вологому приміщенні значно підвищується ризик утворення і зростання бактерій в системі стисненого повітря.

Встановлюйте компресор в приміщенні, де він зможе забирати чисте повітря ззовні, а ви зможете легко за ним доглядати. Сучасні компресори працюють настільки тихо, що немає необхідності ховати їх в інших приміщеннях.

Купити компресор стоматологічний

Якщо ви визначилися з місцем установки, розміром і приблизною вартістю компресора і хочете купити його для своєї стоматологічної клініки, вибирайте модель на нашому сайті в рубриці «Стоматологічне обладнання», підрубрика «Устаткування для стоматологічного кабінету», а саме «Компресор стоматологічний». Також можете на будь-якій сторінці NaviStom набрати в рядку пошуку «компресор» і для вас буде відібраний список всіх пропозицій з цим приладом - нових і б/у, з різною комплектацією, ціною і від різних виробників: Дентал Техніка, EKOM (Duo, DK 50 Plus), Cattani, Nardi Compresssori (Extreme 3D, 4D, Extreme Silenced, Esprit), Durr Dental (Quatro Tandem, Duo Tandem, Tornado silver Airline, Type 5410), Kaeser Dental (Ta 5), Wille (CompAir), Siger (WSC), MGF (PrimeS), FIAC.

Також на нашому сайті ви можете вибрати і необхідні запасні частини, аксесуари для компресорів: шумопоглинаючі чи шумоізоляційні шафи, фільтри, ущільнювальні кільця, компресорні головки, ресивери, запобіжні клапани.

При покупці завжди звертайте увагу на гарантійний період приладу, навіть при покупці б/в можна знайти продавців, які надають гарантійне обслуговування і ремонт протягом року або більше.

Продати компресор стоматологічний

Якщо ви продаєте стоматологічні компресори або ж виготовляєте і продаєте одночасно, важливо розміщувати товари не тільки на своєму сайті, але і на спеціалізованому стоматологічному ресурсі, який користується довірою читачів багато років. Розмістити свої товари у нас дуже просто! Якщо у вас багато різних позицій, ви можете завантажити їх всі одним файлом, і вони автоматично розподіляться по рубриках; якщо хочете опублікувати лише кілька товарів, можна додати кожне оголошення вручну. У заголовку обов'язково вкажіть назву продукту, модель, бренд, новий товар або б/в. В описі додайте детальні характеристики товару, фотографії, також можна зробити скріни інструкції, щоб потенційний покупець відразу зміг прочитати всі характеристики, вимоги до установки, можливі несправності та причини їх виникнення, зазначені виробником. Якщо шукаєте дилерів, прямо в оголошенні запросіть до співпраці торгуючі організації. Також в оголошенні розміщується посилання, що веде клієнта на ваш сайт або сторінку в соцмережі.

Вказуючи вартість, можете вибрати валюту: гривню або ж євро, долар. При цьому вартість буде перераховуватися протягом дня автоматично в залежності від того, який курс ви виберете: Нацбанку, Міжбанківський, ринковий або встановлений вами.

І найголовніше: ніяке оголошення не замінить пізнавальної статті, написаної виробником або продавцем компресора - з описом характеристик, які вирізняють прилад серед конкурентних товарів, з порадами по догляду і експлуатації, з прикладами використання і позитивними відгуками стоматологів. Крім того, ми ділимося статтею на наших сторінках в соціальних мережах, що приведе до вас додаткову аудиторію фахівців - потенційних покупців!


Фільтри
Сортування оголошень
 • Компресор nardi compressori multipower 270/3/Q

  Компресор nardi, ресивер 270 л, три моторb 12 циліндрів, 1800 л./хв.
  83 300 грн
  $ 3400 • € 3079.48
  ОкWell • Стрий
 • Продам компресор MGF 24/10s
  БУ

  Продам безмасляний компресор італійської фірми mgf, в робочому стані.
  10 000 грн
  $ 408.16 • € 369.69
  Андрій • Львів
 • Компресор DÜRR DENTAL
  БУ

  Ресивер 50 л
  39 200 грн
  $ 1600 • € 1449.17
  ОкWell • Стрий
 • Nardi Compressori Extreme 4D 90Lt

  Ресівер 90l. 4 циліндри, розрахований на 4 установки новий. Виробник Італії. Гарантія 2 роки!
  43 280 грн
  $ 1766.53 • € 1600
  DentalLux • Львів
 • NARDI COMPRESSORI EXTREME SILENCED DENTAL 25LT 2,0 CV

  СТОМАТОЛОГІЧНІ КОМПРЕСОРИ італійської компанії NARDI COMPRESSORI В наявності є компресори на 1-4 ...
  22 992.50 грн
  $ 938.47 • € 850
  DentalLux • Львів
 • NARDI COMPRESSORI EXTREME SILENCED DENTAL 25LT 2,0 CV

  СТОМАТОЛОГІЧНІ КОМПРЕСОРИ італійської компанії NARDI COMPRESSORI Технічні характеристики: Кількі...
  24 345 грн
  $ 993.67 • € 900
  DentalLux • Львів
 • Компресор стоматологічний Nardi Compressori

  СТОМАТОЛОГІЧНІ КОМПРЕСОРИ італійської компанії NARDI COMPRESSORI Технічні характеристики: Кіль...
  20 287.50 грн
  $ 828.06 • € 750
  DentalLux • Львів
 • NARDI COMPRESSORI EXTREME SILENCED DENTAL 30L

  NARDI COMPRESSORI производство Италии, представляет собой основу высокого уровня по отношению к ком...
  32 460 грн
  $ 1324.9 • € 1200
  DentalLux • Львів
 • NARDI COMPRESSORI DRYER 400

  Осушувач італійської компанії Nardi Commpressori. Монтується на будь-який компресор. Ідеально чи...
  9 800 грн
  $ 400 • € 362.29
  DentalLux • Львів
 • NARDI COMPRESSORI ESPRIT 60 Dental

  Стоматологічні компресори виробництва Італії , були розроблені для задоволення найвимогливіших потр...
  9 800 грн
  $ 400 • € 362.29
  DentalLux • Львів
 • SmartCORD
 • NARDI COMPRESSORI EXTREME 60 Dental

  Стоматологічні компресори виробництва Італії,були розроблені для задоволення найвимогливішихпотреб в...
  10 820 грн
  $ 441.63 • € 400
  DentalLux • Львів
 • NARDI COMPRESSORI ESPRIT 2V 30 Litri
  БУ

  Стоматологічні компресори виробництва Італії, були розроблені для задоволення найвимогливіших потреб...
  12 250 грн
  $ 500 • € 452.87
  DentalLux • Львів
 • NARDI COMPRESSORI ESPRIT 2V 25 L
  БУ

  Компресор новий. Продуктивність 110 л/хв. Безмасляний, двухциліндровий на 2 поршні. Виробник італії....
  7 000 грн
  $ 285.71 • € 258.78
  DentalLux • Львів
 • Компресор стоматологічний

  Акційна пропозиція! Компресор виробник Італії. Гарантія 1 рік. 350л/хв. Два циліндри, 2 кв. Безмасл...
  18 935 грн
  $ 772.86 • € 700
  DentalLux • Львів
 • Компресор MJF безшумний двоциліндровий
  БУ

  Компресор двоциліндровий в шумоізоляційному ящику
  11 025 грн
  $ 450 • € 407.58
  DentalLux • Львів
 • Акційна пропозиція!!! Компресор Four Tec новий виробник Італії

  Компресор двоциліндровий в шумоізоляційному ящику з осушувачем на 2 установки ресивер 50 л. 1 рік га...
  27 050 грн
  $ 1104.08 • € 1000
  DentalLux • Львів
 • EKOM DK 50 PLUS M

  Компрессор безмаслянный производительностью до 75л/мин. с объёмом рессивера 25л. и рабочим давлением...
  47 094.05 грн
  $ 1922.21 • € 1741
  Укр-Медмаркет • Київ
 • Шумопоглинаюча шафа для компресора ekom duo
  БУ

  4 057.50 грн
  $ 165.61 • € 150
  Микола • Тячів
 • SIGER WSC22000

  Технические характеристики: напряжение питания - переменный ток 220В частота питания - 50 Гц мо...
  16 047.50 грн
  $ 655 • € 593.25
  УКРМЕД ДЕНТАЛ • Київ
 • SIGER WSC 32000

  КОМПРЕСCОР SIGER WSC 32000. Применение: для 2-х стоматологических установок Напряжение (переменн...
  25 725 грн
  $ 1050 • € 951.02
  УКРМЕД ДЕНТАЛ • Київ
 • SKD
 • Компрессор безмасляный стоматологический MGF 50/15 Prime S

  Производительность: 152 л/мин
  52 747.50 грн
  $ 2152.96 • € 1950
  УКРМЕД ДЕНТАЛ • Київ
 • КОМПРЕССОР SIGER WSC 22000

  Применение: для 1-й стоматологической установки Напряжение (переменный ток): 220В Частота: 50Гц М...
  13 597.50 грн
  $ 555 • € 502.68
  УКРМЕД ДЕНТАЛ • Київ
 • Компресор стоматологічний MGF 24/10 Genesi S. Гарантія 2 роки

  Компресор стоматологічний MGF 24/10 Genesi S (Гарантія 2 роки) Продуктивність - 135 л/хв Ресівер -...
  23 668.75 грн
  $ 966.07 • € 875
  УКРМЕД ДЕНТАЛ • Київ
 • Компресор дентальний DURR DENTAL 75 л
  БУ

  12 250 грн
  $ 500 • € 452.87
  Штефко Юрій • Свалява
 • Компресор дентальний CATTANI 100 л
  БУ

  19 600 грн
  $ 800 • € 724.58
  Штефко Юрій • Свалява
 • WILLE COMPAIR L11
  БУ

  Винтовой маслозаполненный компрессор CompAir L11 (11кВт) мощности. Компрессорная станция - из сер...
  100 800 грн
  $ 4032 • € 3600
  OMEGA DENTAL • Ужгород
 • KAESER DENTAL TA-5
  БУ

  Компрессорная станция в звукоизоляционном корпусе с осушителем воздуха. Цена с 1850€ снижена на ...
  37 800 грн
  $ 1512 • € 1350
  OMEGA DENTAL • Ужгород
 • DÜRR DENTAL D 74321
  БУ

  Компрессор стоматологический. Технически исправен. Сто литровый ресивер, трёх цилиндровый двигатель...
  32 200 грн
  $ 1288 • € 1150
  OMEGA DENTAL • Ужгород
 • DURR DENTAL 0974/0975
  БУ

  Помпа аспирационная стоматологическая DURR DENTAL D-74321 7133-02 мокрая на 1-2 установки
  14 000 грн
  $ 560 • € 500
  Игорь • Харків
 • DIPLOMAT DENTAL KD 124

  Одноцилиндровый стоматологический компрессор KD 124 (производства Словакия). Характеристики: - Р...
  20 503.90 грн
  $ 836.89 • € 758
  Укр-Медмаркет • Київ
 • MED_TEX
 • EKOM DUO M

  Включает в себя компрессор DK-50 plus S/M и вакуумную помпу DO 2.1 S, предназначено для снабжения сж...
  82 773 грн
  $ 3378.49 • € 3060
  Укр-Медмаркет • Київ
 • EKOM DK-50 2V 50 M

  Компрессор безмаслянный с осушителем, предназначен для снабжения воздухом двух стоматологических уст...
  79 094.20 грн
  $ 3228.33 • € 2924
  Укр-Медмаркет • Київ
 • EKOM DK 50 2V

  Компрессор безмаслянный производительностью до 140л/мин. с объёмом рессивера 25л. и рабочим давление...
  39 006.10 грн
  $ 1592.09 • € 1442
  Укр-Медмаркет • Київ
 • EKOM DK 50 2Х2V/110/M

  Два двухцилиндровых безмаслянных компрессора с осушителем. Компрессор безмаслянный производитель...
  113 474.75 грн
  $ 4631.62 • € 4195
  Укр-Медмаркет • Київ
 • EKOM DK 50 2V S

  Компрессор безмаслянный производительностью до 140л/мин. с объёмом рессивера 25л. и рабочим давление...
  55 641.85 грн
  $ 2271.1 • € 2057
  Укр-Медмаркет • Київ
 • EKOM DK 50.10 S

  Одноцилиндровый безмасляный компрессор с шкафом. Основные характеристики Продуктивность (л/мин./...
  32 081.30 грн
  $ 1309.44 • € 1186
  Укр-Медмаркет • Київ
 • EKOM DK 50 2V M

  Компрессор DK 50 2V/M (25 л.) безмаслянный производительностью до 115л/мин. с объёмом рессивера 25л....
  54 910 грн
  $ 2120.08 • € 1900
  Премьер-Дентал • Львів
 • EKOM DUO M

  Компрессор + аспиратор DUO / M для 1 установки с вакуумным отсосом и мембранным осушителем для систе...
  72 250 грн
  $ 2789.58 • € 2500
  Премьер-Дентал • Львів
 • Компресор A 3021 19348 DURR-DENTAL

  380V 28 літрів ресівер 7 bar
  14 700 грн
  $ 600 • € 543.44
  Тарас • Луцьк
 • Компресор CATTANI MADE IN ITALY

  21 640 грн
  $ 883.27 • € 800
  Тарас • Луцьк
 • Курс Dr. Frank Zastrow
 • EKOM DK 50 2V M

  Компрессор безмаслянный производительностью до 140л/мин. с объёмом рессивера 25л. и рабочим давление...
  57 237.80 грн
  $ 2336.24 • € 2116
  Укр-Медмаркет • Київ
 • EKOM DK 50 2V S/M

  Компрессор безмаслянный производительностью до 140л/мин. с объёмом рессивера 25л. и рабочим давление...
  73 711.25 грн
  $ 3008.62 • € 2725
  Укр-Медмаркет • Київ
 • EKOM DK-50 2V 50 S

  Актуальную стоимость уточняйте в ближайшем магазине! Компрессор безмаслянный в шкафу, предназначе...
  74 901.45 грн
  $ 3057.2 • € 2769
  Укр-Медмаркет • Київ
 • EKOM DK 50 2X2V-110

  Актуальную стоимость уточняйте в ближайшем магазине! Два двухцилиндровых безмаслянных компрессора...
  82 259.05 грн
  $ 3357.51 • € 3041
  Укр-Медмаркет • Київ
 • EKOM DUO 2V

  Двух поршневой компрессор с отсасывающим агрегатом. Включает в себя компрессор DK-50 2V S и вакуумн...
  80 013.90 грн
  $ 3265.87 • € 2958
  Укр-Медмаркет • Київ
 • EKOM DK-50 2V 50

  Компрессор безмаслянный для снабжения воздухом двух стоматологических установок. Основные характе...
  47 851.45 грн
  $ 1953.12 • € 1769
  Укр-Медмаркет • Київ
 • MELEGARI L.& FIGLI ECO 3
  БУ

  Компрессор с осушителем
  18 935 грн
  $ 772.86 • € 700
  Оксененко Александр Александрович • Київ
 • DURR DENTAL D-7120
  БУ

  Компрессор в наличие. Не под заказ. Бочка 25 литров. Осушитель. Безмаслянный. 220 вольт. Предназначе...
  16 230 грн
  $ 662.45 • € 600
  Оксененко Александр Александрович • Київ
 • DURR DENTAL 5211-01
  БУ

  Компрессор в наличие. Использовался только в Германии. Объем бочки 75 литров. 235 литров в минуту. О...
  24 345 грн
  $ 993.67 • € 900
  Оксененко Александр Александрович • Київ
 • ДЕНТАЛ ТЕХНИКА ДТ 750-4-130
  БУ

  напряжение питания, В 220 частота, Гц 50 мощность, Вт 4*750 производительность, л/мин 360 макси...
  45 000 грн
  $ 1800 • € 1607.14
  Игорь • Харків
 • Экспердентал Большая распродажа
 • MGF 100/30 S TANDEM
  БУ

  Европейский компрессор производства MGF (Италия) модель 100/30 S TANDEM: Компрессор предназначен ...
  64 400 грн
  $ 2576 • € 2300
  Игорь • Харків
 • DURR DENTAL D-7120
  БУ

  16 800 грн
  $ 672 • € 600
  Игорь • Харків
 • DURR DENTAL 5211-01
  БУ

  13 750 грн
  $ 550 • € 491.07
  Игорь • Харків
 • EKOM DK 50 PLUS

  Одноцилиндровый безмасляный компрессор. Основные характеристики Продуктивность (л/мин./при давле...
  29 186.95 грн
  $ 1191.3 • € 1079
  Укр-Медмаркет • Київ
 • EKOM DK 50 PLUS S

  Актуальную стоимость уточняйте в ближайшем магазине! Одноцилиндровый безмасляный компрессор с шка...
  44 253.80 грн
  $ 1806.28 • € 1636
  Укр-Медмаркет • Київ
 • Продается стоматологическая установка KaVo DENTAL 1057
  БУ

  Установка в прекрасном эстетическом и техническом состоянии. Есть еще две стоматологические устано...
  44 100 грн
  $ 1800 • € 1630.31
  Валерий • Чернівці
 • Продам компресор GALIT TORNADO 40
  БУ

  Компресор безмасляний, на 1-2 cтомат. установки, в робочому стані
  4 900 грн
  $ 200 • € 181.15
  Наталія • Нова Каховка
 • Компрессор стоматологический Аnya Nd-100
  БУ

  В гарному стані. Повністю робочій Мета продажу: закриття стоматологічного кабінету.
  6 800 грн
  $ 277.55 • € 251.39
  Леонід • Херсон
 • Компресор стоматологічний в-во (Італія)
  БУ

  Продам стоматологічний компресор в гарному робочому стані. Всі подробиці по тел.
  18 375 грн
  $ 750 • € 679.3
  Роман • Коломия
 • Стоматологічна установка

  Установка Diplomat economy в ідеальному стані + компресор і обезшумлююча шафа
  36 725.50 грн
  $ 1499 • € 1357.69
  Ростислав • Київ
 • Профидент STA
 • Компресор безмасляний САТВА-090 (на 1 установку). Компрессор безмасляный для стоматологии

  Стоматологічний компресор «САТВА-090» призначений для отримання стисненого повітря, необхідного для ...
  15 148 грн
  $ 618.29 • € 560
  Анатолій • Тернопіль
 • Продам компресор MGF 24/10s
  БУ

  Продам безмасляний компресор італійської фірми mgf, в робочому стані.
  10 000 грн
  $ 408.16 • € 369.69
  Андрій • Львів
 • Компресор DÜRR DENTAL
  БУ

  Ресивер 50 л
  39 200 грн
  $ 1600 • € 1449.17
  ОкWell • Стрий
 • Компресор стоматологічний Сattani
  БУ

  Ресивер 75 л
  19 600 грн
  $ 800 • € 724.58
  ОкWell • Стрий
 • AJAX DENTAL AJAX 200

  Компрессор безмасляный: - Напряжение 220В±10%; - Частота 50-60 Гц; - Мощность: 850 Вт; - Произ...
  11 662 грн
  $ 476 • € 431.13
  Укр-Медмаркет • Київ
 • Голова компрессорная безмасляная

  Голова компрессорная в сборе для обеспечения оборудования сжатым воздухом. Продуктивность: 90 л/м...
  2 940 грн
  $ 120 • € 108.69
  Ковалев Иван • Одеса
 • DURR DENTAL D-7458
  БУ

  Продается компрессор DURR DENTAL
  33 600 грн
  $ 1344 • € 1200
  Игорь • Харків
 • Компрессор безмасляный стоматологический. КИТАЙ FORCE AIR

  Мощность 0,75 кВт. Производительность 90 л/мин, Максимальное рабочее давление - 8 бар Уровень шум...
  4 900 грн
  $ 200 • € 181.15
  Ковалев Иван • Одеса
 • Шумопоглинаюча шафа для компресора ekom duo
  БУ

  4 057.50 грн
  $ 165.61 • € 150
  Микола • Тячів
 • SIGER WSC22000

  Технические характеристики: напряжение питания - переменный ток 220В частота питания - 50 Гц мо...
  16 047.50 грн
  $ 655 • € 593.25
  УКРМЕД ДЕНТАЛ • Київ
 • COXO
 • SIGER WSC 32000

  КОМПРЕСCОР SIGER WSC 32000. Применение: для 2-х стоматологических установок Напряжение (переменн...
  25 725 грн
  $ 1050 • € 951.02
  УКРМЕД ДЕНТАЛ • Київ
 • Компрессор безмасляный стоматологический MGF 50/15 Prime S

  Производительность: 152 л/мин
  52 747.50 грн
  $ 2152.96 • € 1950
  УКРМЕД ДЕНТАЛ • Київ
 • КОМПРЕССОР SIGER WSC 22000

  Применение: для 1-й стоматологической установки Напряжение (переменный ток): 220В Частота: 50Гц М...
  13 597.50 грн
  $ 555 • € 502.68
  УКРМЕД ДЕНТАЛ • Київ
 • Компресор стоматологічний MGF 24/10 Genesi S. Гарантія 2 роки

  Компресор стоматологічний MGF 24/10 Genesi S (Гарантія 2 роки) Продуктивність - 135 л/хв Ресівер -...
  23 668.75 грн
  $ 966.07 • € 875
  УКРМЕД ДЕНТАЛ • Київ
 • Компресор дентальний DURR DENTAL 75 л
  БУ

  12 250 грн
  $ 500 • € 452.87
  Штефко Юрій • Свалява
 • Компресор дентальний CATTANI 100 л
  БУ

  19 600 грн
  $ 800 • € 724.58
  Штефко Юрій • Свалява


Не знайшли, що шукали?
Додайте БЕЗКОШТОВНО оголошення у розділ Куплю, Орендую, ПопитВхід | Реєстрація
Після публікації оголошення в разділі Куплю, Орендую, Попит, з Вами зв`яжуться і зроблять найкращу пропозицію