KMM
@{ a.name } Видалити
Виробники

Компресор стоматологічний


Компресор в стоматології - це джерело стисненого повітря для......

Компресор в стоматології - це джерело стисненого повітря для стоматологічних установок і пневматичного зуботехнічного обладнання.

Перш, ніж замовити такий агрегат, необхідно визначити загальну продуктивність всього пневматичного, електричного і механічного обладнання в комплексі, яке буде підключено до компресора. У стоматології це можуть бути різні наконечники, мікромотори, слиновідсмоктувачі, помпи або пістолети «вода-повітря».

Чому правильний і якісний компресор настільки важливий для клініки?

Під час стоматологічного прийому повітря, вироблене компресором, потрапляє прямо в порожнину рота пацієнта, в результаті чого він вдихає і заковтує домішки, які знаходяться в стисненому повітрі. Якщо воно буде містити фракції масла, у пацієнта може з'явитися неприємний присмак у роті, а головне, виникне небезпека для його здоров'я. Крім того, наявність частинок масла в стисненому повітрі сприяє нагромадженню пилу, бруду і бактерій в системі. Тому компресор і стиснене повітря повинні відповідати найвищим стандартам чистоти!

В наші дні клініки і лабораторії найчастіше встановлюють безмасляні компресори, хоча раніше вибір був не великий - в основному купували масляні компресори і встановлювали фільтри, які не давали 100% гарантії чистоти повітря. Фільтри псувалися, вимагали регулярної і своєчасної заміни.

Зараз на стоматологічному ринку представлено різноманіття безмасляних моделей компресорів, єдиним мінусом яких може бути лише корозія в ресивері при тривалій експлуатації. У масляних компресорах масло створює захисну плівку всередині повітряного ресивера (в ньому збирається повітря до досягнення тиску, необхідного для роботи) і повітропроводі. Але, незважаючи на це, безмасляні компресори - все ж краще. Зараз проблема з корозією вирішується за рахунок виробництва компресорів з оцинкованими внутрішніми поверхнями, або з нержавіючої сталі, або ж із повітропроводами із пластику. Також недолік з тертям поршня усередині гільзи і підвищенням робочої температури агрегату був усунутий за рахунок зниження оборотів двигуна та виробництва гільзи з чавуну, який менше змінює властивості при нагріванні в порівнянні з алюмінієвими гільзами.

Якщо компресор має сертифікат класу 0, це означає, що повітря, яке він виробляє, не містить масла.

Конденсат в стоматологічному компресорі.

Ще однією розповсюдженою проблемою є поява конденсату в системі стисненого повітря, що сприяє розмноженню бактерій і знижує якість лікування зубів. Для вирішення цієї проблеми стоматологічний компресор оснащують осушувачем стисненого повітря. Основними видами осушувачів є охолоджувальний і адсорбційний. Охолоджувальний осушувач гарантує точку роси тільки 2 градуси, тобто, при температурі нижче 2-х градусів всередині приладу почне утворюватися конденсат. Такий рівень точки роси підходить для обладнання і верстатів на виробництві, але для стоматологічного компресора така точка роси недостатньо низька.

Адсорбційний осушувач стисненого повітря дозволяє досягти більш низької точки роси - до мінус 40 градусів і навіть нижче. А це означає, що відносний рівень вологості в системі стисненого повітря і абсолютна кількість води в повітрі будуть дуже низькими. Такі показники не будуть спричиняти зростання бактерій.

Інші важливі характеристики дентального компресора

Крім того, що стоматологічний компресор повинен виробляти чисте повітря (без масла і конденсату), він повинен мати деякі інші обов'язкові характеристики.

Де б не був встановлений компресор, він повинен бути компактним і працювати якомога тихіше і не вимагати частого догляду. Купуючи компресор, звертайте увагу на те, щоб продуктивність (кількість повітря, яку виробляє компресор за 1 хвилину або 1 годину) була достатньою для ваших потреб. Занадто маленький компресор буде викликати проблеми, так як при одночасній роботі різних пристроїв, які споживають стиснене повітря, тиск буде падати. Занадто великий компресор також може стати проблемою. Якщо він мало використовується і не встигає нагріватися, це може привести до утворення корозії.

Місце установки компресора в стоматологічному кабінеті важливо!

Зазвичай маленький стоматологічний компресор встановлюється безпосередньо поруч з установкою, а великий - в центрі кабінету. Дуже часто місцю розташування компресора не приділяється достатньо уваги і його ставлять в підсобному приміщенні. Але так робити не можна, адже якість повітря на виході залежить від якості повітря на вході. В дуже теплому або дуже холодному і вологому приміщенні значно підвищується ризик утворення і зростання бактерій в системі стисненого повітря.

Встановлюйте компресор в приміщенні, де він зможе забирати чисте повітря ззовні, а ви зможете легко за ним доглядати. Сучасні компресори працюють настільки тихо, що немає необхідності ховати їх в інших приміщеннях.

Купити компресор стоматологічний

Якщо ви визначилися з місцем установки, розміром і приблизною вартістю компресора і хочете купити його для своєї стоматологічної клініки, вибирайте модель на нашому сайті в рубриці «Стоматологічне обладнання», підрубрика «Устаткування для стоматологічного кабінету», а саме «Компресор стоматологічний». Також можете на будь-якій сторінці NaviStom набрати в рядку пошуку «компресор» і для вас буде відібраний список всіх пропозицій з цим приладом - нових і б/у, з різною комплектацією, ціною і від різних виробників: Дентал Техніка, EKOM (Duo, DK 50 Plus), Cattani, Nardi Compresssori (Extreme 3D, 4D, Extreme Silenced, Esprit), Durr Dental (Quatro Tandem, Duo Tandem, Tornado silver Airline, Type 5410), Kaeser Dental (Ta 5), Wille (CompAir), Siger (WSC), MGF (PrimeS), FIAC.

Також на нашому сайті ви можете вибрати і необхідні запасні частини, аксесуари для компресорів: шумопоглинаючі чи шумоізоляційні шафи, фільтри, ущільнювальні кільця, компресорні головки, ресивери, запобіжні клапани.

При покупці завжди звертайте увагу на гарантійний період приладу, навіть при покупці б/в можна знайти продавців, які надають гарантійне обслуговування і ремонт протягом року або більше.

Продати компресор стоматологічний

Якщо ви продаєте стоматологічні компресори або ж виготовляєте і продаєте одночасно, важливо розміщувати товари не тільки на своєму сайті, але і на спеціалізованому стоматологічному ресурсі, який користується довірою читачів багато років. Розмістити свої товари у нас дуже просто! Якщо у вас багато різних позицій, ви можете завантажити їх всі одним файлом, і вони автоматично розподіляться по рубриках; якщо хочете опублікувати лише кілька товарів, можна додати кожне оголошення вручну. У заголовку обов'язково вкажіть назву продукту, модель, бренд, новий товар або б/в. В описі додайте детальні характеристики товару, фотографії, також можна зробити скріни інструкції, щоб потенційний покупець відразу зміг прочитати всі характеристики, вимоги до установки, можливі несправності та причини їх виникнення, зазначені виробником. Якщо шукаєте дилерів, прямо в оголошенні запросіть до співпраці торгуючі організації. Також в оголошенні розміщується посилання, що веде клієнта на ваш сайт або сторінку в соцмережі.

Вказуючи вартість, можете вибрати валюту: гривню або ж євро, долар. При цьому вартість буде перераховуватися протягом дня автоматично в залежності від того, який курс ви виберете: Нацбанку, Міжбанківський, ринковий або встановлений вами.

І найголовніше: ніяке оголошення не замінить пізнавальної статті, написаної виробником або продавцем компресора - з описом характеристик, які вирізняють прилад серед конкурентних товарів, з порадами по догляду і експлуатації, з прикладами використання і позитивними відгуками стоматологів. Крім того, ми ділимося статтею на наших сторінках в соціальних мережах, що приведе до вас додаткову аудиторію фахівців - потенційних покупців!

+ Додати оголошення

Фільтри
Сортування оголошень
 • Великий вибір стоматологічного обладнання, (компресори , автоклави, установки) Dentallux Львів.
  БУ

  Стоматологічні учтановки OMS LINEA, SIRONA C4+, C6, C8+, Sternweber,Anthos A6 plus,CASTELLINI Duo, P...
  46 070 грн
  $ 1700 • € 1516.46
  DentalLux Львів • Львів
 • Стоматологічне обладнання: установка стомат, автоклав стомат, світильник стомат
  БУ

  Великий асортимент обладнання для повноцінного функціонування Стоматологічного кабінету.
  77 грн
  $ 2.84 • € 2.53
  Штефко Юрій • Свалява
 • Обладнання європейських виробників для стоматологічних кабінетів
  БУ

  Компанія DTS пропонує обладнання для стоматологічних кабінетів європейських виробників. В продажу є...
  2 710 грн
  $ 100 • € 89.2
  DTS Dental Tech Service • Тячів
 • Матеріал для виготовлення тимчасових коронок OliTemp Esthetic, 50 ml (Olident, Німеччина)+ПОДАРУНОК

  1 750 грн
  $ 64.58 • € 57.6
  ТОВ "Дентал депо" • Тернопіль
  Докладніше Details
 • Компресорна установка EKOM DUO
  БУ

  Компресорна установка EKOM DUO Всі питання по товару відправляйте на е-пошту: bogdan.ilko@seznam....
  12 195 грн
  $ 450 • € 401.42
  DTS Dental Tech Service • Тячів
 • Компресор Квадро Quadro, GALIT-DÜRR DENTAL

  Підприємство "Галіт" має офіційний дозвіл компанії Dürr Dental SE на випуск компресорів під маркою G...
  103 324.20 грн
  $ 3801.48 • € 3370
  ГАЛІТ • Тернопіль
 • Компресор Торнадо 2х2, Галіт

  Компресор Tornado є одним з найбільш безшумних компресорів в стоматології і при цьому надзвичайно по...
  108 229.80 грн
  $ 3981.96 • € 3530
  ГАЛІТ • Тернопіль
 • Nardi Compressori Extreme 4D 90Lt Компресор стоматологічний

  Ресівер 90l. 4 циліндри, розрахований на 4 установки новий. Виробник Італії. Гарантія 2 роки!
  54 684 грн
  $ 2017.86 • € 1800
  DentalLux Львів • Львів
 • NARDI COMPRESSORI EXTREME SILENCED DENTAL 25LT 2,0 CV

  СТОМАТОЛОГІЧНІ КОМПРЕСОРИ італійської компанії NARDI COMPRESSORI В наявності є компресори на 1-4 ...
  21 266 грн
  $ 784.72 • € 700
  DentalLux Львів • Львів
 • NARDI COMPRESSORI EXTREME SILENCED DENTAL 25LT 2,0 CV

  СТОМАТОЛОГІЧНІ КОМПРЕСОРИ італійської компанії NARDI COMPRESSORI Технічні характеристики: Кількі...
  24 304 грн
  $ 896.83 • € 800
  DentalLux Львів • Львів
 • NARDI COMPRESSORI EXTREME SILENCED DENTAL 30L

  NARDI COMPRESSORI производство Италии, представляет собой основу высокого уровня по отношению к ком...
  30 380 грн
  $ 1121.03 • € 1000
  DentalLux Львів • Львів
 • Оренда стоматологічного крісла

  Анна • Київ
  Докладніше Details
 • NARDI COMPRESSORI DRYER 400

  Осушувач італійської компанії Nardi Commpressori. Монтується на будь-який компресор. Ідеально чи...
  12 152 грн
  $ 448.41 • € 400
  DentalLux Львів • Львів
 • NARDI COMPRESSORI EXTREME 60 Dental

  Стоматологічні компресори виробництва Італії,були розроблені для задоволення найвимогливішихпотреб в...
  15 190 грн
  $ 560.52 • € 500
  DentalLux Львів • Львів
 • Компресори Nardi Compressori

  Компресори нові, на гарантії, є в наявності на 1-4 установки.
  21 266 грн
  $ 784.72 • € 700
  DentalLux Львів • Львів
 • Компресори безшумні Nardi Compressori Італія.

  Компресори безмасляні спеціалізовані для медичного призначення, з осушувачем та без ресивера на 30 л...
  24 304 грн
  $ 896.83 • € 800
  DentalLux Львів • Львів
 • Компресори Nardi Compressori Italy!!! Надійні в роботі гарантія,обслуговування!

  Компресори в наявності діють передноворічні знижки!!!
  21 266 грн
  $ 784.72 • € 700
  DentalLux Львів • Львів
 • DÜRR DENTAL DENTAL COMPRESSOR
  БУ

  Відмінний робочий стан. З осушувачем повітря. Ресивер на 100 л.
  30 380 грн
  $ 1121.03 • € 1000
  КИРИЛЮК-ДЕНТАЛ • Чернівці
 • Компресор стоматологічний з осушувачем DK50
  БУ

  Безмасляний компресор EKOM серії DK50 PLUS є джерелом чистого, безмасляного стисненого повітря, приз...
  21 680 грн
  $ 800 • € 713.63
  V-M DENTAL • Тячів
 • Компресор стоматолоргічний з осушувачем EKOM monzum-m1a БУ
  БУ

  Компресор стоматолоргічний з осушувачем EKOM monzum-m1a БУ Стоматологічне та зуботехнічне обладн...
  21 680 грн
  $ 800 • € 713.63
  V-M DENTAL • Тячів
 • Компресор стоматологічний безмасляний EKOM DK50 2V
  БУ

  Компресор стоматологічний безмасляний  EKOM DK50 2V  БУ Об'єм ресівера (л.) 25 Кількість літрів...
  24 390 грн
  $ 900 • € 802.83
  V-M DENTAL • Тячів
 • Компрессор стоматологический SIGER WSC22000

  Технические характеристики: напряжение питания - переменный ток 220В частота питания - 50 Гц мо...
  17 030 грн
  $ 655 • € 608.21
  УКРМЕД дентал • Київ
 • Медичний одяг та взуття "ELDAN" (Польща)

  1 000 грн
  $ 36.9 • € 32.92
  ТОВ "Дентал депо" • Тернопіль
  Докладніше Details
 • Компрессор стоматологический SIGER WSC 32000

  КОМПРЕСCОР SIGER WSC 32000. Применение: для 2-х стоматологических установок Напряжение (переменн...
  27 300 грн
  $ 1050 • € 975
  УКРМЕД дентал • Київ
 • Компрессор безмасляный стоматологический MGF 50/15 Prime S

  Производительность: 152 л/мин
  54 600 грн
  $ 2100 • € 1950
  УКРМЕД дентал • Київ
 • КОМПРЕССОР SIGER WSC 22000

  Применение: для 1-й стоматологической установки Напряжение (переменный ток): 220В Частота: 50Гц М...
  14 430 грн
  $ 555 • € 515.36
  УКРМЕД дентал • Київ
 • Компрессор безмасляный MGF 24/10 Genesi S (Италия). Гарантія 2 роки

  Безмасляный компрессор 24/10 GENESI S подходит для одной стоматологической установки. Производительн...
  26 376 грн
  $ 1014.46 • € 942
  УКРМЕД дентал • Київ
 • Двух поршневой компрессор EKOM DUO 2V

  Двух поршневой компрессор с отсасывающим агрегатом. Включает в себя компрессор DK-50 2V S и вакуумн...
  90 836.20 грн
  $ 3351.89 • € 2990
  Укр-Медмаркет • Київ
 • Компрессор безмаслянный EKOM DK 50 PLUS M

  Компрессор безмаслянный производительностью до 75л/мин. с объёмом рессивера 25л. и рабочим давлением...
  53 468.80 грн
  $ 1973.02 • € 1760
  Укр-Медмаркет • Київ
 • EKOM DK 50 2Х2V/110/M

  Два двухцилиндровых безмаслянных компрессора с осушителем. Компрессор безмаслянный производитель...
  129 418.80 грн
  $ 4775.6 • € 4260
  Укр-Медмаркет • Київ
 • Одноцилиндровый безмасляный компрессор EKOM DK 50.10 S

  Одноцилиндровый безмасляный компрессор с шкафом. Основные характеристики Продуктивность (л/мин./...
  36 456 грн
  $ 1345.24 • € 1200
  Укр-Медмаркет • Київ
 • Одноцилиндровый безмасляный компрессор EKOM DK 50 PLUS

  Одноцилиндровый безмасляный компрессор. Основные характеристики Продуктивность (л/мин./при давле...
  33 114.20 грн
  $ 1221.93 • € 1090
  Укр-Медмаркет • Київ
 • Компрессор безмаслянный EKOM DK 50 2V S/M

  Компрессор безмаслянный производительностью до 140л/мин. с объёмом рессивера 25л. и рабочим давление...
  83 696.90 грн
  $ 3088.45 • € 2755
  Укр-Медмаркет • Київ
 • стоматологическая установка Sirona E
  БУ

  75 950 грн
  $ 2802.58 • € 2500
  Александр • Київ
  Докладніше Details
 • Компрессор безмаслянный EKOM DK 50 2V

  Компрессор безмаслянный производительностью до 140л/мин. с объёмом рессивера 25л. и рабочим давление...
  44 354.80 грн
  $ 1636.71 • € 1460
  Укр-Медмаркет • Київ
 • Компрессор безмаслянный EKOM DK-50 2V 50 M

  Компрессор безмаслянный с осушителем, предназначен для снабжения воздухом двух стоматологических уст...
  89 772.90 грн
  $ 3312.65 • € 2955
  Укр-Медмаркет • Київ
 • Компрессор EKOM DUO M

  Включает в себя компрессор DK-50 plus S/M и вакуумную помпу DO 2.1 S, предназначено для снабжения сж...
  94 026.10 грн
  $ 3469.6 • € 3095
  Укр-Медмаркет • Київ
 • Компрессор EKOM DK 50 2V S

  Компрессор безмаслянный производительностью до 140л/мин. с объёмом рессивера 25л. и рабочим давление...
  63 190.40 грн
  $ 2331.75 • € 2080
  Укр-Медмаркет • Київ
 • Компрессор EKOM DK 50 2V M

  Компрессор безмаслянный производительностью до 140л/мин. с объёмом рессивера 25л. и рабочим давление...
  65 013.20 грн
  $ 2399.01 • € 2140
  Укр-Медмаркет • Київ
 • Компрессор EKOM DK-50 2V 50

  Компрессор безмаслянный для снабжения воздухом двух стоматологических установок. Основные характе...
  54 380.20 грн
  $ 2006.65 • € 1790
  Укр-Медмаркет • Київ
 • Компрессор EKOM DK 50 2X2V-110

  Актуальную стоимость уточняйте в ближайшем магазине! Два двухцилиндровых безмаслянных компрессора...
  93 418.50 грн
  $ 3447.18 • € 3075
  Укр-Медмаркет • Київ
 • EKOM DK-50 2V 50 S

  Актуальную стоимость уточняйте в ближайшем магазине! Компрессор безмаслянный в шкафу, предназначе...
  84 122.22 грн
  $ 3104.14 • € 2769
  Укр-Медмаркет • Київ
 • Компрессор EKOM DK 50 PLUS S

  Актуальную стоимость уточняйте в ближайшем магазине! Одноцилиндровый безмасляный компрессор с шка...
  50 278.90 грн
  $ 1855.31 • € 1655
  Укр-Медмаркет • Київ
 • DIPLOMAT DENTAL KD 124

  Одноцилиндровый стоматологический компрессор KD 124 (производства Словакия). Характеристики: - Р...
  23 240.70 грн
  $ 857.59 • € 765
  Укр-Медмаркет • Київ
 • SKARBODENT-COXO - представитель наконечников СОХО в Украине!!!

  600 грн
  $ 21.82 • € 20.34
  СКАРБОДЕНТ • Київ
  Докладніше Details
 • AJAX DENTAL AJAX 200

  Компрессор безмасляный: - Напряжение 220В±10%; - Частота 50-60 Гц; - Мощность: 850 Вт; - Произ...
  12 872.50 грн
  $ 475 • € 423.72
  Укр-Медмаркет • Київ
 • EKOM DUO M

  Компрессор + аспиратор DUO / M для 1 установки с вакуумным отсосом и мембранным осушителем для систе...
  74 500 грн
  $ 2728.94 • € 2500
  Премьер-Дентал • Львів
 • EKOM DK 50 2V M

  Компрессор DK 50 2V/M (25 л.) безмаслянный производительностью до 115л/мин. с объёмом рессивера 25л....
  56 620 грн
  $ 2073.99 • € 1900
  Премьер-Дентал • Львів
 • Компрессор Ecom DK 50 2V
  БУ

  Б/у Компрессор безмаслянный производительностью до 140л/мин. с объёмом ресивера 25л. и рабочим давле...
  27 100 грн
  $ 1000 • € 892.03
  Юлия • Кривий Ріг
 • DURR DENTAL 5211-01
  БУ

  14 850 грн
  $ 550 • € 486.57
  Игорь • Харків
 • DURR DENTAL D-7120
  БУ

  18 312 грн
  $ 678.22 • € 600
  Игорь • Харків
 • MGF 100/30 S TANDEM
  БУ

  Европейский компрессор производства MGF (Италия) модель 100/30 S TANDEM: Компрессор предназначен ...
  70 196 грн
  $ 2599.85 • € 2300
  Игорь • Харків
 • ДЕНТАЛ ТЕХНИКА ДТ 750-4-130
  БУ

  напряжение питания, В 220 частота, Гц 50 мощность, Вт 4*750 производительность, л/мин 360 макси...
  48 600 грн
  $ 1800 • € 1592.4
  Игорь • Харків
 • DURR DENTAL D-7458
  БУ

  Продается компрессор DURR DENTAL
  36 624 грн
  $ 1356.44 • € 1200
  Игорь • Харків
 • DURR DENTAL 0974/0975
  БУ

  Помпа аспирационная стоматологическая DURR DENTAL D-74321 7133-02 мокрая на 1-2 установки
  15 260 грн
  $ 565.19 • € 500
  Игорь • Харків
 • КОМПЛЕКТ ДЛЯ РЕНТГЕНДИАГНОСТИКИ REMEDI: REMEX T100+RSENSOR SIZE1(ЮЖ.КОРЕЯ) СЕРТИФИКАЦИЯ НА УКРАИНУ

  135 500 грн
  $ 7500 • € 6690.26
  System Medicals • Харків
  Докладніше Details
1 2 »
Не знайшли, що шукали?
Додайте БЕЗКОШТОВНО оголошення у розділ Куплю / Орендую / Попит, з Вами зв`яжуться і зроблять кращу пропозицію:

Вхід | Реєстрація


×