@{ a.name } Видалити
Виробники

Зуботехнічне обладнанняНове і бу зуботехнічне обладнання для вашої лабораторії, ого......

Нове і бу зуботехнічне обладнання для вашої лабораторії, оголошення приватних осіб, продавців і виробників в рубриці "Зуботехнічне обладнання" на NaviStom.

Купити нове зуботехнічне обладнання

Шукаєте обладнання для своєї зуботехнічної лабораторії?

Не витрачайте час на пошук по різних сайтах, заходьте прямо в рубрику "Зуботехнічне обладнання" на NaviStom і читайте найактуальніші оголошення. Можна переглядати всі підряд, а можна відфільтрувати за вартістю (дешевше, дорожче), по конкретному місту або області. Для вашої зручності всі пропозиції зуботехнічного обладнання розділені на підрубрики:

- CAD / CAM обладнання та аксесуари, витяжки зуботехнічні, печі для синтеризаціі, сканери та фрезери зуботехнічні;

- мотори і наконечники зуботехнічні;

- оптика зуботехнічна, лупи, мікроскопи;

- обладнання для роботи з воском, ванночки, апарати для виварювання воску, муфельні печі, електрошпателі зуботехнічні;

- обладнання для роботи з гіпсом, апарати для розрізання гіпсових моделей, вібростоли зуботехнічні, диски триммера, дозатори для гіпсу, відстійники для зуботехнічних лабораторій, піндекс, пневмодолото, тримери;

- печі зуботехнічні для роботи з керамікою, як для випалу, так і для пресування кераміки, помпи до печі;

- обладнання для роботи з зубопротезними композитами і полімерами, апарати для виготовлення кап, для розігріву зуботехнічних полімерів, барокамери зуботехнічні, фіксатори для перебазування знімних зубних протезів, термопреси, полімеризатори зуботехнічні, фотополімеризатори;

- обладнання для роботи з металом, апарати для гальванопластики, літейки зуботехнічні, апарати для обрізання літників, апарати для зварювання, пайки, лазери, фрезери зуботехнічні, апарати для електрополірування;

- інше зуботех. обладнання, 3D принтери зуботехнічні, SLM, бокси для обробки, ваги, витяжки зуботехнічні, пальники зуботехнічні, міксери зуботехнічні, колби, паралелометри, калібри, пароструї зуботехнічні, піскоструї, преси, світильники.

 NaviStom

Купити б/у зуботехнічне обладнання

Купуючи б/у зуботехнічне обладнання, обов'язково уточнюйте, чи надає продавець гарантію, які саме пошкодження вважаються гарантійними і як буде здійснено ремонт, заміна або повернення коштів.

Краще беушку купувати у перевірених продавців або надійних знайомих і друзів.

Продати нове і б/у зуботехнічне обладнання

Якщо ви хочете продати нове або б / у зуботехнічне обладнання, розміщуйте свої статті або оголошення в цій рубриці і отримуйте дзвінки від цільової аудиторії: керівників, власників, головних менеджерів зуботехнічних лабораторій, так як вони є читачами та користувачами сайту NaviStom. Описуйте найголовніші характеристики вашого товару, роблячи акцент на тих, що виділяють його серед подібних пропозицій. Робіть невеликий порівняльний огляд за термінами гарантії, умов обслуговування, доставки з пропозиціями інших продавців-конкурентів - це буде позитивно виділяти вас серед всіх оголошень!


Фільтри
Сортування оголошень
1 2 3 4 »
Не знайшли, що шукали?
Додайте БЕЗКОШТОВНО оголошення у розділ Куплю / Орендую / Попит, з Вами зв`яжуться і зроблять кращу пропозицію:

Вхід | Реєстрація