VASHE PRAVO
@{ a.name } Видалити
Виробники

Оренда / Продаж стомат клінік і зт лабораторій

Взяти в оренду стоматологічний кабінет, знайти орендаря, куп......

Взяти в оренду стоматологічний кабінет, знайти орендаря, купити або продати стоматологічну клініку або зуботехнічну лабораторію – саме для цього ми зробили цю рубрику на NaviStom. Актуальні оголошення щодо продажу та оренди зібрані і структуровані в відповідні розділи з можливістю фільтрації за регіоном та ціною.Здати в оренду стомат кабінет, робоче місце в зуботехнічній лабораторії

Ви власник стоматологічної клініки або зуботехнічної лабораторії і хочете здати її в оренду, або вам необхідно здати в оренду тільки один стоматологічний кабінет або робоче місце для зубного техніка? Тоді немає кращого ресурсу для розміщення оголошення про оренду, ніж стоматологічний портал NaviStom. Адже тут щодня розміщуються сотні оголошень виробників і продавців стоматологічних матеріалів, інструментів та обладнання, які адресовані керівникам, головним менеджерам стоматологій, лікарям-стоматологам, зубним технікам. А хто, як не вони, є цільовою аудиторією тих, хто пропонує оренду?

Продати стоматологічну клініку, зуботехнічну лабораторію

Може ви хочете продати свою стоматологічну клініку і шукаєте покупця? Розміщуйте свою пропозицію в цій рубриці і отримуйте звернення від користувачів сайту! Керівники клінік або управляючі, які планують розширення діяльності і спектру стоматологічних послуг, є користувачами сайту NaviStom, а також вашою цільовою аудиторією. Фахівці стоматології України цінують якість оголошень і зручність рубрики Оренда / продаж стоматологічних клінік і зуботехнічних лабораторій і активно нею користуються.

Купити стомат клініку, зуботех лабораторію

Хочете купити стоматологічну клініку або з / т лабораторію? Вибирайте пропозиції в цій рубриці і обов'язково уточнюйте у авторів оголошень:

розташування і віддаленість клініки або зуботехнічної лабораторії від метро і центру міста;

чи оснащена клініка або зуботехнічна лабораторія сучасним обладнанням та інструментами, необхідними для роботи;

чи є в клініці стерилізація;

чи забезпечені кабінети WI-FI, сигналізацією, стаціонарним телефоном;

чи є окремий вхід для персоналу;

чи є всі документи і ліцензії, необхідні для здійснення стоматологічної діяльності;

також просіть показати якомога більше якісних фотографій приміщень клініки чи лабораторії.

Орендувати стоматологічний кабінет, зуботехнічну лабораторію

У разі оренди, крім перерахованих вище питань, уточнюйте також:

чи можливо отримати послуги адміністратора або медсестри за додаткову оплату;

хто оплачує витрати, пов'язані з використанням води, електрики.Дентальна імплантація Фрезер зуботехнічний Мікромоторний накінечник Содоструй, насадки Видалення зубів Лампа фотополімерна Турбінний накінечник Насадки для скалера Компресор стоматологічний Скалер стоматологічний Мікромотор зуботехнічний Автоклав стоматологічний Накінечник зуботехнічний Ультразвуковий очищувач Дентальні імплантати і абатменти Установка стоматологічна Міксер зуботехнічний, колби Віск зуботехнічний Термопрес, полімеризатор зуботехнічний Блоки CAD/CAM Відбиткова маса Бори, фрези, диски зуботехнічні Насадки для хірургїї Коагулятор хірургічний Аспіраційна система, помпа Тример для обрізання гіпсу Ливарня зуботехнічна Піскоструй зуботехнічний Витяжка зуботехнічна Піч для випалу Піч для пресування Наконечник хірургічний Файли машинні Артикулятор Ванночка для воску Виварювання воску Щипці Прикраси для зубів Набори, системи полірування Набори оглядові
Не знайшли, що шукали?
Додайте БЕЗКОШТОВНО оголошення у розділ Куплю, Орендую, ПопитВхід | Реєстрація
Після публікації оголошення в разділі Куплю, Орендую, Попит, з Вами зв`яжуться і зроблять найкращу пропозицію