VASHE PRAVO
@{ a.name } Видалити
Виробники

Зуботехнічні інструменти

Нові та бу зуботехнічні інструменти для вашої лабораторії в ......

Нові та бу зуботехнічні інструменти для вашої лабораторії в рубриці «Зуботехнічні инструменти» на NaviStom

Так як наш сайт спеціалізується на новинах, анонсах, звітах про заходи в сфері стоматології та зуботехнічної справи серед його відвідувачів є зубні техніки та керівники зуботехнічних лабораторій.

Тому виробники і магазини, які торгують зуботехнічними інструментами, розміщують свої пропозиції саме на нашому ресурсі, а фахівці з лабораторій шукають тут необхідні товари. Якщо вам потрібно швидко купити такий інструмент, при цьому ви хочете порівняти ціни різних виробників і дистриб'юторів, користуйтеся цією рубрикою.


Купити зуботехнічні інструменти

Можете переглянути всі оголошення, можете вибрати пропозиції лише з новими або тільки з бу пропозиціями. Купуючи бу товар, обов'язково уточнюйте, чи надає продавець гарантію, а якщо відправляти товар будуть з іншого міста, просіть якомога більше фото, щоб переконатися, що стан вживаного інструменту вас влаштовує. Також, скориставшись фільтрами «дорожче» або «дешевше», можна розташувати оголошення в порядку зростання або зниження ціни.

Всі пропозиції зібрані по тематичним підрубрикам, що дозволить швидко знайти потрібний інструмент:

- артикулятори і аксесуари до них, дуги лицьові і оклюдатори;

- різні фрези для обробки, зуботехнічні бори і диски;

- щипці для всіх видів робіт;

- шпателі для замішування кераміки;

- треггери стільникові, штифти титанові, з нержавіючої сталі до треггеру;

- зуботехнічні системи розбірних моделей;

- палітри для визначення кольору;

- палітри для роботи з керамічними масами і барвниками;

- тиглі, а також опоки, воронки;

- кювети для всіх видів зуботехнічних робіт;

- пензлі і губки, ножі і різаки;

а також інші зуботехнічні аксесуари ...

Продати зуботехнічні інструменти

Щоб продати зуботехнічний інструмент, розмістіть свою пропозицію в одній з підрубрик і вкажіть важливу для покупця інформацію: характеристики інструменту, комплектацію, порівняйте його з схожими інструментами інших виробників. Оберіть для свого оголошення статус TOP або VIP, якщо хочете, щоб воно знаходилося в стрічці оголошень вище звичайних. Якщо ж ви продаєте багато різних товарів, замовте «Преміум аккаунт» і розміщуйте велику кількість оголошень без додаткових оплат. Вкажіть, від якої суми замовлення ви пропонуєте знижки, за чий рахунок здійснюється доставка товару.


Фільтри
Сортування оголошень
1 2 3 4 »


Дентальна імплантація Фрезер зуботехнічний Мікромоторний накінечник Содоструй, насадки Видалення зубів Лампа фотополімерна Турбінний накінечник Насадки для скалера Компресор стоматологічний Скалер стоматологічний Мікромотор зуботехнічний Автоклав стоматологічний Накінечник зуботехнічний Ультразвуковий очищувач Дентальні імплантати і абатменти Установка стоматологічна Міксер зуботехнічний, колби Віск зуботехнічний Термопрес, полімеризатор зуботехнічний Блоки CAD/CAM Відбиткова маса Бори, фрези, диски зуботехнічні Насадки для хірургїї Коагулятор хірургічний Аспіраційна система, помпа Тример для обрізання гіпсу Ливарня зуботехнічна Піскоструй зуботехнічний Витяжка зуботехнічна Піч для випалу Піч для пресування Наконечник хірургічний Файли машинні Артикулятор Ванночка для воску Виварювання воску Щипці Прикраси для зубів Набори, системи полірування Набори оглядові
Не знайшли, що шукали?
Додайте БЕЗКОШТОВНО оголошення у розділ Куплю, Орендую, ПопитВхід | Реєстрація
Після публікації оголошення в разділі Куплю, Орендую, Попит, з Вами зв`яжуться і зроблять найкращу пропозицію