@{ a.name } Видалити
Виробники

Артикулятори, оклюдатори зуботехнічніОклюдатори та артикулятори являють собою різні механічні при......

Оклюдатори та артикулятори являють собою різні механічні пристрої, що використовуються в стоматології та зуботехніці. Вони відрізняються один від одного у своїх функціях та можливостях:

Оклюдатори - це механізми, здатні імітувати вертикальні рухи щелеп, тобто рухи вгору і вниз. Вони використовуються для створення тимчасових чи постійних поверхонь контакту між верхніми та нижніми зубами. Оклюдатори допомагають стоматологу досягти правильного становища зубів та оклюзії під час стоматологічних процедур.

Артикулятори - це механічні пристрої, до яких кріпляться зліпки верхньощелепних та нижньощелепних зубів. Вони здатні відтворювати всі види рухових дій щелеп, включаючи рухи вгору, вниз, вперед, назад і бічні усунення. Артикулятори дозволяють стоматологу або зубному техніку точно визначити положення щелеп пацієнта в тривимірному просторі та створити протези, які відповідають природній анатомії та функції.

Таким чином, основна відмінність між оклюдаторами та артикуляторами полягає в їх здатності відтворювати рухи щелеп. Оклюдатори імітують тільки вертикальні рухи (вгору і вниз), тоді як артикулятори здатні відтворювати всі види рухових дій щелеп, включаючи вертикальні та горизонтальні рухи.


Фільтри
Сортування оголошень
1 2 3 4 »
Не знайшли, що шукали?
Додайте БЕЗКОШТОВНО оголошення у розділ Куплю / Орендую / Попит, з Вами зв`яжуться і зроблять кращу пропозицію:

Вхід | Реєстрація