@{ a.name } Видалити
Виробники

Інтраоральна фотозйомка, камери, моніториПри виборі обладнання та аксесуарів для інтраоральної фотозй......

При виборі обладнання та аксесуарів для інтраоральної фотозйомки необхідно враховувати низку факторів, таких як якість зображення, зручність використання, надійність, ціна тощо.

Інтраоральні камери - один із найважливіших пристроїв для інтраоральної фотозйомки. При виборі камери потрібно звернути увагу на роздільну здатність зображення, кут огляду, тип об'єктива (фіксований або зум), можливість запису відео, автофокусування та інші технічні характеристики. Рекомендується вибирати камери з високою роздільною здатністю, широким кутом огляду та автофокусом.

Стоматологічні монітори - необхідні для відображення зображення з камери в реальному часі. При виборі монітора потрібно звернути увагу на розмір екрану, роздільну здатність, яскравість та контрастність. Рекомендується вибирати монітори з великим екраном, високою роздільною здатністю та яскравістю для більш чіткого зображення.

Спалахи - використовуються для отримання яскравого та контрастного зображення при недостатньому освітленні. При виборі спалаху слід звернути увагу на потужність, колірну температуру, кут освітлення та режими роботи. Рекомендується вибирати спалахи з високою потужністю, регульованою колірною температурою та широким кутом освітлення.

Контрастери – використовуються для покращення контрастності зображення. При виборі контрастера необхідно звернути увагу на тип і потужність джерела світла, колірну температуру та кут освітлення. Рекомендується вибирати контрастери з регульованою потужністю та колірною температурою.

Фотодзеркала - використовуються для отримання ширшого кута огляду та зручності при роботі з камерою. При виборі фотодзеркала потрібно звернути увагу на розмір та форму дзеркала, кут повороту та якість зображення. Рекомендується вибирати фотодзеркала з великим розміром та можливістю регулювання кута повороту.


Фільтри
Сортування оголошень
Не знайшли, що шукали?
Додайте БЕЗКОШТОВНО оголошення у розділ Куплю / Орендую / Попит, з Вами зв`яжуться і зроблять кращу пропозицію:

Вхід | Реєстрація