@{ a.name } Видалити
Виробники

Автоклави стоматологічніАвтоклав - це прилад, що дозволяє стерилізувати парою під ти......

Автоклав - це прилад, що дозволяє стерилізувати парою під тиском медичні інструменти, матеріали перев'язувальні, вироби, що застосовуються в лабораторії, інфікований матеріал. Слово «автоклав» походить від грецького auto-, що означає «сам», і латинського clavis, що означає «ключ», тобто «прилад, що закривається сам». Автоклав був винайдений в 1884 році французьким мікробіологом Шарлем Шамберланом, який відомий ще й тим, що працював з мікробіологом і хіміком Луї Пастером.

За способом завантаження автоклави можуть бути вертикальні або горизонтальні. Також бувають переносні, шафоподібні; з прямокутною камерою або з циліндричною.

Автоклави поділяються на класи B, S, N.

Клас В - підходить для всіх видів медичних інструментів, виробів (в тому числі пористих, просвіти у яких вузькі, структура складна, навіть в подвійний упаковці). Завдяки фракційному передвакууму в таких приладах заражене повітря видаляється з усіх просвітів виробів, а не тільки з камери, що гарантує проникнення в них пари і відповідно повну стерильність. Також є вакуумна сушка.

Клас S - мають передвакуум лінеарного типу, є вакуумне сушіння. У них можна стерилізувати інструменти з гладкою поверхнею, невелику кількість текстильного матеріалу, але, наприклад, довгі порожнисті вироби в таких моделях обробляти не можна.

Клас N - в таких автоклавах можна стерилізувати тільки інструменти, у яких немає щілин, порожнин, суцільнометалеві, без упаковки; також вироби з пластику, але вони повинні витримувати температуру до 121 градусу; не можна стерилізувати вироби в упаковці, а також з пустотами і щілинами.

 NaviStom

Купити автоклав стоматологічний

Якщо ви хочете купити автоклав для стоматологічної клініки, найзручніше робити це на нашому сайті. У рубриці «Стоматологічне обладнання», підрубрика «Стерилізаційне обладнання», представлений найбільший вибір моделей, брендів і пропозицій від продавців зі всієї України. Також ви можете прямо на головній сторінці сайту ввести в рядку пошуку слово «автоклав» і для вас будуть відібрані всі оголошення з цим приладом. Натисніть на тег «Автоклав стоматологічний» і тоді у вас з'явиться можливість:

відфільтрувати нові автоклави або бу;

розташувати оголошення в залежності від ціни: зверху вниз - від найдорожчих або ж від приладів з найнижчою ціною;

вибрати оголошення продавців зі всієї України або ж з конкретної області чи міста.

У кожному оголошенні ви знайдете зображення товару, опис основних характеристик, вартість, номер телефону, електронну адресу продавця. З оголошення можна перейти на сайт торгуючої організації, якщо захочете отримати додаткову інформацію про продукт. Або ж можна задати питання відразу по телефону або через зворотний зв'язок.

На сайті представлені різні бренди: BMS Dental, Melag, Mocom, Newmed Kronos, Getidy, Tecno-Gas, TecVacMedical, Dental X Dentares, W&H, Satelec Acteon, SciCan, Euronda, Dental X Domina Plus, Prestige Medical, Zenit Bioclave, Faro Step plus, Getinge, KaVo, Eschman, Sirona.

Також ви зможете підібрати необхідні для вашої клініки моделі автоклавів: клас B, S або N; з LED-дисплеєм, рідкокристалічним дисплеєм; з пультом управління або без; з більшою або меншою кількістю піддонів; з різною кількістю стерилізаційних програм, розрахованих на різний час стерилізації в залежності від того, упаковані інструменти чи ні, яку поверхню вони мають; з автоматичним наповненням і зливом води; з вбудованим принтером або виходом під роз'єм принтера; з автоматичним відключенням; з вбудованими тестовими системами; з корпусом з нержавіючої сталі; з автоматизованими дверцятами з багаторівневою системою захисту; з можливістю автоматично підкачувати воду; настільні касетні автоклави для стерилізації наконечників бормашинки, які також можуть використовуватися в салонах краси, татуажу.

Якщо ви хочете купити автоклав бу, попросіть надіслати вам якомога більше фото, щоб розглянути відсутність істотних дефектів, уточніть, чи надає магазин або приватний продавець гарантію на вживаний прилад, чи є сервісне обслуговування з виїздом майстра.

Також на сайті ви зможете підібрати аксесуари до автоклавів, наприклад, піддони (лотки). У деяких продавців зможете знайти запчастини для ремонту або навіть замовити майстра, який виправить неполадки.

Оголошення додаються на сайт щодня, ви можете бачити дату розміщення інформації продавцем.

Сайт адаптований для перегляду з маленьких екранів, тому ви зможете вибирати автоклав в будь-який зручний для вас час незалежно від наявності комп'ютера.

Продати автоклав стоматологічний

Якщо ви виробник, офіційний дистриб'ютор або дилер і хочете продати автоклав стоматологічний, розміщуйте пропозицію про продаж на нашому сайті, так як тільки на NaviStom щодня заходять головні менеджери і власники стоматологічних клінік, лікарі-стоматологи, адміністратори, що займаються підбором матеріалів і устаткування для свого медичного закладу.

У заголовку оголошення вкажіть назву моделі, виробника; якщо автоклав не новий, вкажіть, що це бу, щоб покупець відразу це помітив. Зробіть детальний опис основних характеристик, додайте якісні фото, зверніть увагу покупця на функції, які виділяють ваш товар серед подібних.

Для вашої зручності ми зробили функцію перерахунку валюти в гривню: виставивши ціну в євро або доларах, ви можете не хвилюватися з приводу зміни курсу - вартість буде змінюватися автоматично залежно від того, який курс ви вибрали при оформленні оголошення (НБУ, міжбанку або ринковий, який ви встановлюєте самостійно).

Ви можете розміщувати оголошення: звичайне, зі статусом TOP (публікується вище звичайних у списку оголошень) або зі статусом VIP (публікується вище звичайних і TOP-оголошень, також відображається в оголошеннях конкурентів, а оголошення конкурентів в ньому не відображаються).

Якщо у вас різні моделі автоклавів, а також є інші стоматологічні товари, буде вигідно оплатити статус «Преміум акаунт», який дозволяє розміщувати велику кількість оголошень, а також має інші переваги. Детальніше читайте в рубриці «Реклама на сайті».

Опублікувати статтю про стоматологічний автоклав

Щоб виділити серед інших пропозицій автоклав, який ви продаєте, напишіть про нього статтю: порівняйте його з іншими брендами і моделями, напишіть, чому покупець повинен вибрати саме ваш прилад і саме ваш магазин, розкажіть про позитивні сторони роботи саме з вами як з продавцем. Стаття відрізняється від оголошення тим, що буде знаходитися на сайті в рубриці «Статті» весь час, а оголошення публікується тільки на певний період, для продовження якого потрібно вносити наступну оплату. Крім того, статтею ми ділимося на сторінках NaviStom в соціальних мережах - Facebook, Instagram, Twitter. Якщо у вас не вистачає часу на написання статті, зателефонуйте нам, і ми напишемо статтю для вас, а вам потрібно буде тільки затвердити її.


Фільтри
Сортування оголошень
 • MELAG 41 B+ автономний! 1900 циклів !!!! NaviStom

  MELAG 41 B+ автономний! 1900 циклів !!!!
  БУ

  Автоклав у відмінному стані гарантія 6 місяців!
  83 930 грн
  $ 2200 • € 2012.71
  DentalLUX • Львів
 • Автоклав JoinChamp Б клас новий гарантія 1рік. NaviStom

  Автоклав JoinChamp Б клас новий гарантія 1рік.

  Автоклава 23л. В наявності Гарантя 1 рік та подальше обслуговування
  95 375 грн
  $ 2500 • € 2287.17
  DentalLUX • Львів
 • Автоклав Б клас W&H Lisa NaviStom

  Автоклав Б клас W&H Lisa
  БУ

  Автоклав у відмінному стані після повного ТО!Гарантія 6 місяців.
  50 040 грн
  $ 1311.66 • € 1200
  DentalLUX • Львів
 • апарат для змащування стоматологічних наконечників NaviStom

  апарат для змащування стоматологічних наконечників

  8 000 грн
  $ 209.7 • € 191.85
  Антон • Дніпро
  Докладніше
 • Автоклав Melag 14-B для швидкої стерилізації NaviStom

  Автоклав Melag 14-B для швидкої стерилізації
  БУ

  YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів для стоматології відомих європейських виробників (...
  53 410 грн
  $ 1400 • € 1280.82
  YurDental • Свалява
 • Стоматологічний автокалав Lisa 500 NaviStom

  Стоматологічний автокалав Lisa 500
  БУ

  YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів для стоматології відомих європейських виробників (...
  61 040 грн
  $ 1600 • € 1463.79
  YurDental • Свалява
 • Стоматологічний автоклав Lisa 300 NaviStom

  Стоматологічний автоклав Lisa 300
  БУ

  YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів для стоматології відомих європейських виробників (...
  49 595 грн
  $ 1300 • € 1189.33
  YurDental • Свалява
 • Автоклав Woson Tanzo 23L NaviStom

  Автоклав Woson Tanzo 23L
  БУ

  YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів для стоматології відомих європейських виробників (...
  51 502.50 грн
  $ 1350 • € 1235.07
  YurDental • Свалява
 • Автоклав Melag Vacuklav 44B+ NaviStom

  Автоклав Melag Vacuklav 44B+
  БУ

  YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів для стоматології відомих європейських виробників (...
  95 375 грн
  $ 2500 • € 2287.17
  YurDental • Свалява
 • Автоклав Melag Vacuklav 41B+ NaviStom

  Автоклав Melag Vacuklav 41B+
  БУ

  YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів для стоматології відомих європейських виробників (...
  91 560 грн
  $ 2400 • € 2195.68
  YurDental • Свалява
 • Автоклав b-autoclaaf.nl 12L NaviStom

  Автоклав b-autoclaaf.nl 12L
  БУ

  Автоклав b-autoclaaf.nl 12L 2020 рік YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів для сто...
  57 225 грн
  $ 1500 • € 1372.3
  YurDental • Свалява
 • Мікроскоп стоматологічний Kaps Germany NaviStom

  Мікроскоп стоматологічний Kaps Germany

  370 500 грн
  $ 9500 • € 8616.28
  M-DENTAL • Дрогобич
  Докладніше
 • Автоклав Faro SK07, 15L NaviStom

  Автоклав Faro SK07, 15L
  БУ

  Автоклав Faro SK07, 15L 15 літрів Італія YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів ...
  45 780 грн
  $ 1200 • € 1097.84
  YurDental • Свалява
 • Автоклав Getinge 18L NaviStom

  Автоклав Getinge 18L
  БУ

  Автоклав Getinge 18L 2013 рік YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів для стоматолог...
  53 410 грн
  $ 1400 • € 1280.82
  YurDental • Свалява
 • Автоклав Mocom Millenium, Клас В, 17л, (Італія) NaviStom

  Автоклав Mocom Millenium, Клас В, 17л, (Італія)
  БУ

  Особливості: РК-дисплей з пультом керування. 11 стерилізаційних програм для запакованого та відк...
  61 040 грн
  $ 1600 • € 1463.79
  YurDental • Свалява
 • Автоклав Lisa 17L. Якість гарантована! NaviStom

  Автоклав Lisa 17L. Якість гарантована!
  БУ

  Автоклав Lisa 17L 2000 рік YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів для стоматології ...
  36 242.50 грн
  $ 950 • € 869.12
  YurDental • Свалява
 • Автоклав Andromeda Vacuum XP, 15L NaviStom

  Автоклав Andromeda Vacuum XP, 15L
  БУ

  Автоклав Andromeda Vacuum XP, 15L 2004 рік YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів д...
  45 780 грн
  $ 1200 • € 1097.84
  YurDental • Свалява
 • Автоклав Lisa 517, Клас В, 17 л, W&H (Австрія) NaviStom

  Автоклав Lisa 517, Клас В, 17 л, W&H (Австрія)
  БУ

  Електронний (автоматичний) автоклав класу `В` з фракціонованим вакуумом та вакуумною сушкою. Об`єм с...
  66 762.50 грн
  $ 1750 • € 1601.02
  YurDental • Свалява
 • Автоклав Melag Vacuklav 24BL+, 28,6L NaviStom

  Автоклав Melag Vacuklav 24BL+, 28,6L
  БУ

  Автоклав Melag Vacuklav 24BL+, 28,6L 2010рік Германія YurDental пропонує Вам широкий асорти...
  95 375 грн
  $ 2500 • € 2287.17
  YurDental • Свалява
 • Автоклав Melag Vacuklav 31B+, 17L NaviStom

  Автоклав Melag Vacuklav 31B+, 17L
  БУ

  Автоклав Melag Vacuklav 31B+, 17L 2008 рік Германія YurDental пропонує Вам широкий асортиме...
  68 670 грн
  $ 1800 • € 1646.76
  YurDental • Свалява
 • Автоклав Melag Vacuklav 30B+, 17L NaviStom

  Автоклав Melag Vacuklav 30B+, 17L
  БУ

  Автоклав Melag Vacuklav 30B+, 17L 2013 рік Германія YurDental пропонує Вам широкий асортиме...
  76 300 грн
  $ 2000 • € 1829.74
  YurDental • Свалява
 • Автоклав Tuttnauer Elara 6, 4.5L - виконує швидку стерилізацію NaviStom

  Автоклав Tuttnauer Elara 6, 4.5L - виконує швидку стерилізацію
  БУ

  Автоклав Tuttnauer Elara 6, 4.5L - виконує швидку стерилізацію YurDental пропонує Вам широкий асо...
  32 427.50 грн
  $ 850 • € 777.64
  YurDental • Свалява
 • Стоматологічна установка Sirona C2+ NaviStom

  Стоматологічна установка Sirona C2+

  209 825 грн
  $ 5500 • € 5031.77
  YurDental • Свалява
  Докладніше
 • Автоклав Melag Vacuklav 31-B, клас В, 17л NaviStom

  Автоклав Melag Vacuklav 31-B, клас В, 17л
  БУ

  Vacuklav 31 B відноситься до автоклавів класу `B` відповідно з європейським стандартом EN 13060 і от...
  53 410 грн
  $ 1400 • € 1280.82
  YurDental • Свалява
 • Автоклав вакуумний Lisa Med class-B, 17L (Австрія) NaviStom

  Автоклав вакуумний Lisa Med class-B, 17L (Австрія)
  БУ

  Автоклав вакуумний Lisa Med class-B, 17L (Австрія) YurDental пропонує Вам широкий асортимент това...
  36 242.50 грн
  $ 950 • € 869.12
  YurDental • Свалява
 • Автоклав Getinge K5+, 16L NaviStom

  Автоклав Getinge K5+, 16L
  БУ

  Автоклав Getinge K5+, 16L YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів для стоматології відо...
  38 150 грн
  $ 1000 • € 914.87
  YurDental • Свалява
 • Автоклав Satelec Quaz NaviStom

  Автоклав Satelec Quaz
  БУ

  Автоклав Satelec Quaz YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів для стоматології відомих ...
  41 965 грн
  $ 1100 • € 1006.35
  YurDental • Свалява
 • Автоклав стоматологічний Egle 20 NaviStom

  Автоклав стоматологічний Egle 20
  БУ

  Автоклав Egle 20 YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів для стоматології відомих європ...
  22 890 грн
  $ 600 • € 548.92
  YurDental • Свалява
 • Автоклав Melag 40-B, 18L (Німеччина) NaviStom

  Автоклав Melag 40-B, 18L (Німеччина)
  БУ

  Автоклав Melag 40-B, 18L (Німеччина) YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів для стомат...
  38 150 грн
  $ 1000 • € 914.87
  YurDental • Свалява
 • Автоклав стоматологічний Miele NaviStom

  Автоклав стоматологічний Miele
  БУ

  Автоклав стоматологічний Miele YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів для стоматології...
  38 150 грн
  $ 1000 • € 914.87
  YurDental • Свалява
 • Автоклав Europa B EVO 18L NaviStom

  Автоклав Europa B EVO 18L
  БУ

  Автоклав Europa B EVO 18L YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів для стоматології відо...
  43 872.50 грн
  $ 1150 • € 1052.1
  YurDental • Свалява
 • Автоклав Sirona DAC Professional NaviStom

  Автоклав Sirona DAC Professional
  БУ

  Автоклав Sirona DAC Professional Автоклав німецького виробника Sirona повністю відповідає сучасни...
  47 687.50 грн
  $ 1250 • € 1143.59
  YurDental • Свалява
 • Автоклав Melag Vacuklav 41B+ 18.4L NaviStom

  Автоклав Melag Vacuklav 41B+ 18.4L
  БУ

  Автоклав Melag Vacuklav 41B+ 18.4L 2015 рік YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів ...
  91 560 грн
  $ 2400 • € 2195.68
  YurDental • Свалява
 • Операційне потолочне світло NaviStom

  Операційне потолочне світло

  57 225 грн
  $ 1500 • € 1372.3
  YurDental • Свалява
  Докладніше
 • Автоклав Melag Vacuklav 23-B NaviStom

  Автоклав Melag Vacuklav 23-B
  БУ

  Автоклав Melag Vacuklav 23-B
  49 595 грн
  $ 1300 • € 1189.33
  YurDental • Свалява
 • Автоклав стоматологічний Euronda E8 NaviStom

  Автоклав стоматологічний Euronda E8
  БУ

  Автоклав стоматологічний Euronda E8
  72 485 грн
  $ 1900 • € 1738.25
  YurDental • Свалява
 • Автоклав `DAC Universal S`, для наконечників Display Sirona NaviStom

  Автоклав `DAC Universal S`, для наконечників Display Sirona

  DAC Universal S (з циклом стерилізації: 134 град, протягом 3,0 хв) Повністю активний проти вірусів:...
  312 440 грн
  $ 8189.78 • € 7492.57
  Highmedicaltechnology • Харків
 • Автоклав стоматологічний Siger 23 B клас AMI-23B NaviStom

  Автоклав стоматологічний Siger 23 B клас AMI-23B

  Триступеневе попереднє вакуумування Примусова циркуляція повітря Об`єм камери: 23 л Кількість про...
  81 984.35 грн
  $ 2149 • € 1966.05
  Highmedicaltechnology • Харків
 • Автоклавы Melag из Германи NaviStom

  Автоклавы Melag из Германи
  БУ

  Автоклавыбу на заказ и в наличии . Антономный и стационарный . Все автоклавы проверены мастером . ...
  20 850 грн
  $ 546.53 • € 500
  Андрей • Тячів
 • Автоклавы B класса JOIN CHAMP Tiger TOUCH 18л -2300$ На 23л -2600$ NaviStom

  Автоклавы B класса JOIN CHAMP Tiger TOUCH 18л -2300$ На 23л -2600$

  Этот паровой стерилизатор использует независимый парогенератор для раделения процессов генерации пар...
  103 005 грн
  $ 2700 • € 2470.14
  Highmedicaltechnology • Харків
 • Автоклав класса `В` GETIDY KD-23-A (23L) NaviStom

  Автоклав класса `В` GETIDY KD-23-A (23L)

  Полностью автоматический электронный вакуумный автоклав класса `В` с паровым генератором GETIDY KD-2...
  85 800 грн
  $ 2249.02 • € 2057.55
  УКРМЕД дентал • Київ
 • Автоклав класса В GETIDY КD-12-А (23L) NaviStom

  Автоклав класса В GETIDY КD-12-А (23L)

  Полностью автоматический электронный вакуумный автоклав с паровым генератором на 23 литра. Для стери...
  91 560 грн
  $ 2400 • € 2195.68
  УКРМЕД дентал • Київ
 • Автоклав В класса GETIDY KD-18-A (18L) NaviStom

  Автоклав В класса GETIDY KD-18-A (18L)

  Полностью автоматический электронный вакуумный автоклав с паровым генератором GETIDY KD-18-A (18L) н...
  63 960 грн
  $ 1676.54 • € 1533.81
  УКРМЕД дентал • Київ
 • Автоклав класса В GETIDY KD-12-A (18) NaviStom

  Автоклав класса В GETIDY KD-12-A (18)

  Полностью автоматический электронный вакуумный автоклав с паровым генератором на 18 литров. Для стер...
  59 800 грн
  $ 1567.5 • € 1434.05
  УКРМЕД дентал • Київ
 • Castellini PUMA ELI 2017 р.в. NaviStom

  Castellini PUMA ELI 2017 р.в.

  279 390 грн
  $ 7323.46 • € 6700
  DentalLUX • Львів
  Докладніше
 • Автоклав В класса GETIDY KD-18-A (23L) NaviStom

  Автоклав В класса GETIDY KD-18-A (23L)

  Полностью автоматический электронный вакуумный автоклав класса `В` с паровым генератором. на 23 литр...
  69 680 грн
  $ 1826.47 • € 1670.98
  УКРМЕД дентал • Київ
 • Автоклав В класу ANTHOS A28+ (Італія). 3 роки гарантії або 3000 циклів! NaviStom

  Автоклав В класу ANTHOS A28+ (Італія). 3 роки гарантії або 3000 циклів!

  Автоматичний автоклав класу `В` з повнокольоровим LCD дисплеєм пульта керування та унікально потужно...
  225 180 грн
  $ 5902.49 • € 5400
  УКРМЕД дентал • Київ
 • Автоклав В класу Anthos A17 (Італія) NaviStom

  Автоклав В класу Anthos A17 (Італія)

  Автоматичний автоклав класу `В` з монохромним LCD дисплеєм пульта керування. Можливість підключення...
  141 780 грн
  $ 3716.38 • € 3400
  УКРМЕД дентал • Київ
 • Автоклав В класу Anthos A22 (Італія) NaviStom

  Автоклав В класу Anthos A22 (Італія)

  Автоматичний автоклав класу `В` з монохромним LCD дисплеєм пульта керування. Можливість підключення...
  158 460 грн
  $ 4153.6 • € 3800
  УКРМЕД дентал • Київ
 • Автоклав В класу Anthos A28 (Італія) NaviStom

  Автоклав В класу Anthos A28 (Італія)

  Автоматичний автоклав класу `В` з монохромним LCD дисплеєм пульта керування. Можливість підключення...
  189 735 грн
  $ 4973.39 • € 4550
  УКРМЕД дентал • Київ
 • Автоклав В класу ANTHOS A17+ (Італія). 3 роки гарантії або 3000 циклів! NaviStom

  Автоклав В класу ANTHOS A17+ (Італія). 3 роки гарантії або 3000 циклів!

  Автоматичний автоклав класу `В` з повнокольоровим LCD дисплеєм пульта керування та унікально потужно...
  173 055 грн
  $ 4536.17 • € 4150
  УКРМЕД дентал • Київ
 • Автоклав В класу ANTHOS A22+ (Італія). 3 роки гарантії або 3000 циклів! NaviStom

  Автоклав В класу ANTHOS A22+ (Італія). 3 роки гарантії або 3000 циклів!

  Автоматичний автоклав класу `В` з повнокольоровим LCD дисплеєм пульта керування та унікально потужно...
  191 820 грн
  $ 5028.05 • € 4600
  УКРМЕД дентал • Київ
 • TECNO-GAZ EUROPA B EVO 24 NaviStom

  TECNO-GAZ EUROPA B EVO 24

  - можливість стерилізації всіх виробів типу B. - 6 режимів стерилізації - вбудовані тестові систе...
  160 650 грн
  $ 4036.43 • € 3780
  Укр-Медмаркет • Київ
 • TECNO-GAZ EUROPA B EVO 20 NaviStom

  TECNO-GAZ EUROPA B EVO 20

  Паровий автоклав класу `B` дає можливість стерилізації всіх виробів типу B. Обсяг камери 20л - м...
  136 850 грн
  $ 3438.44 • € 3220
  Укр-Медмаркет • Київ
 • Автоклав FARO SK07-21 (Італія) клас-B NaviStom

  Автоклав FARO SK07-21 (Італія) клас-B
  БУ

  Автоклав FARO SK07-21 (Італія) клас-B ( найвищий клас безпеки ) об``єм камери 21 літр проведено по...
  33 360 грн
  $ 874.44 • € 800
  Юрій • Львів
 • Голкотримач ножиці пінцет за Castroviejo на складі (Пакистан) Інструменти для мікрохірургії NaviStom

  Голкотримач ножиці пінцет за Castroviejo на складі (Пакистан) Інструменти для мікрохірургії

  3 950 грн
  $ 103.54 • € 94.72
  Highmedicaltechnology • Харків
  Докладніше
1 2 3 4 »
Не знайшли, що шукали?
Додайте БЕЗКОШТОВНО оголошення у розділ Куплю / Орендую / Попит, з Вами зв`яжуться і зроблять кращу пропозицію:

Вхід | Реєстрація