@{ a.name } Видалити
Виробники

Автоклави стоматологічніАвтоклав - це прилад, що дозволяє стерилізувати парою під ти......

Автоклав - це прилад, що дозволяє стерилізувати парою під тиском медичні інструменти, матеріали перев'язувальні, вироби, що застосовуються в лабораторії, інфікований матеріал. Слово «автоклав» походить від грецького auto-, що означає «сам», і латинського clavis, що означає «ключ», тобто «прилад, що закривається сам». Автоклав був винайдений в 1884 році французьким мікробіологом Шарлем Шамберланом, який відомий ще й тим, що працював з мікробіологом і хіміком Луї Пастером.

За способом завантаження автоклави можуть бути вертикальні або горизонтальні. Також бувають переносні, шафоподібні; з прямокутною камерою або з циліндричною.

Автоклави поділяються на класи B, S, N.

Клас В - підходить для всіх видів медичних інструментів, виробів (в тому числі пористих, просвіти у яких вузькі, структура складна, навіть в подвійний упаковці). Завдяки фракційному передвакууму в таких приладах заражене повітря видаляється з усіх просвітів виробів, а не тільки з камери, що гарантує проникнення в них пари і відповідно повну стерильність. Також є вакуумна сушка.

Клас S - мають передвакуум лінеарного типу, є вакуумне сушіння. У них можна стерилізувати інструменти з гладкою поверхнею, невелику кількість текстильного матеріалу, але, наприклад, довгі порожнисті вироби в таких моделях обробляти не можна.

Клас N - в таких автоклавах можна стерилізувати тільки інструменти, у яких немає щілин, порожнин, суцільнометалеві, без упаковки; також вироби з пластику, але вони повинні витримувати температуру до 121 градусу; не можна стерилізувати вироби в упаковці, а також з пустотами і щілинами.

 NaviStom

Купити автоклав стоматологічний

Якщо ви хочете купити автоклав для стоматологічної клініки, найзручніше робити це на нашому сайті. У рубриці «Стоматологічне обладнання», підрубрика «Стерилізаційне обладнання», представлений найбільший вибір моделей, брендів і пропозицій від продавців зі всієї України. Також ви можете прямо на головній сторінці сайту ввести в рядку пошуку слово «автоклав» і для вас будуть відібрані всі оголошення з цим приладом. Натисніть на тег «Автоклав стоматологічний» і тоді у вас з'явиться можливість:

відфільтрувати нові автоклави або бу;

розташувати оголошення в залежності від ціни: зверху вниз - від найдорожчих або ж від приладів з найнижчою ціною;

вибрати оголошення продавців зі всієї України або ж з конкретної області чи міста.

У кожному оголошенні ви знайдете зображення товару, опис основних характеристик, вартість, номер телефону, електронну адресу продавця. З оголошення можна перейти на сайт торгуючої організації, якщо захочете отримати додаткову інформацію про продукт. Або ж можна задати питання відразу по телефону або через зворотний зв'язок.

На сайті представлені різні бренди: BMS Dental, Melag, Mocom, Newmed Kronos, Getidy, Tecno-Gas, TecVacMedical, Dental X Dentares, W&H, Satelec Acteon, SciCan, Euronda, Dental X Domina Plus, Prestige Medical, Zenit Bioclave, Faro Step plus, Getinge, KaVo, Eschman, Sirona.

Також ви зможете підібрати необхідні для вашої клініки моделі автоклавів: клас B, S або N; з LED-дисплеєм, рідкокристалічним дисплеєм; з пультом управління або без; з більшою або меншою кількістю піддонів; з різною кількістю стерилізаційних програм, розрахованих на різний час стерилізації в залежності від того, упаковані інструменти чи ні, яку поверхню вони мають; з автоматичним наповненням і зливом води; з вбудованим принтером або виходом під роз'єм принтера; з автоматичним відключенням; з вбудованими тестовими системами; з корпусом з нержавіючої сталі; з автоматизованими дверцятами з багаторівневою системою захисту; з можливістю автоматично підкачувати воду; настільні касетні автоклави для стерилізації наконечників бормашинки, які також можуть використовуватися в салонах краси, татуажу.

Якщо ви хочете купити автоклав бу, попросіть надіслати вам якомога більше фото, щоб розглянути відсутність істотних дефектів, уточніть, чи надає магазин або приватний продавець гарантію на вживаний прилад, чи є сервісне обслуговування з виїздом майстра.

Також на сайті ви зможете підібрати аксесуари до автоклавів, наприклад, піддони (лотки). У деяких продавців зможете знайти запчастини для ремонту або навіть замовити майстра, який виправить неполадки.

Оголошення додаються на сайт щодня, ви можете бачити дату розміщення інформації продавцем.

Сайт адаптований для перегляду з маленьких екранів, тому ви зможете вибирати автоклав в будь-який зручний для вас час незалежно від наявності комп'ютера.

Продати автоклав стоматологічний

Якщо ви виробник, офіційний дистриб'ютор або дилер і хочете продати автоклав стоматологічний, розміщуйте пропозицію про продаж на нашому сайті, так як тільки на NaviStom щодня заходять головні менеджери і власники стоматологічних клінік, лікарі-стоматологи, адміністратори, що займаються підбором матеріалів і устаткування для свого медичного закладу.

У заголовку оголошення вкажіть назву моделі, виробника; якщо автоклав не новий, вкажіть, що це бу, щоб покупець відразу це помітив. Зробіть детальний опис основних характеристик, додайте якісні фото, зверніть увагу покупця на функції, які виділяють ваш товар серед подібних.

Для вашої зручності ми зробили функцію перерахунку валюти в гривню: виставивши ціну в євро або доларах, ви можете не хвилюватися з приводу зміни курсу - вартість буде змінюватися автоматично залежно від того, який курс ви вибрали при оформленні оголошення (НБУ, міжбанку або ринковий, який ви встановлюєте самостійно).

Ви можете розміщувати оголошення: звичайне, зі статусом TOP (публікується вище звичайних у списку оголошень) або зі статусом VIP (публікується вище звичайних і TOP-оголошень, також відображається в оголошеннях конкурентів, а оголошення конкурентів в ньому не відображаються).

Якщо у вас різні моделі автоклавів, а також є інші стоматологічні товари, буде вигідно оплатити статус «Преміум акаунт», який дозволяє розміщувати велику кількість оголошень, а також має інші переваги. Детальніше читайте в рубриці «Реклама на сайті».

Опублікувати статтю про стоматологічний автоклав

Щоб виділити серед інших пропозицій автоклав, який ви продаєте, напишіть про нього статтю: порівняйте його з іншими брендами і моделями, напишіть, чому покупець повинен вибрати саме ваш прилад і саме ваш магазин, розкажіть про позитивні сторони роботи саме з вами як з продавцем. Стаття відрізняється від оголошення тим, що буде знаходитися на сайті в рубриці «Статті» весь час, а оголошення публікується тільки на певний період, для продовження якого потрібно вносити наступну оплату. Крім того, статтею ми ділимося на сторінках NaviStom в соціальних мережах - Facebook, Instagram, Twitter. Якщо у вас не вистачає часу на написання статті, зателефонуйте нам, і ми напишемо статтю для вас, а вам потрібно буде тільки затвердити її.


Фільтри
Сортування оголошень
1 2 3 4 »
Не знайшли, що шукали?
Додайте БЕЗКОШТОВНО оголошення у розділ Куплю / Орендую / Попит, з Вами зв`яжуться і зроблять кращу пропозицію:

Вхід | Реєстрація