DentSply Conference
@{ a.name } Видалити
Виробники

Ультразвуковий очисник


Ультразвукове очищення - процес очищення поверхні стоматолог......

Ультразвукове очищення - процес очищення поверхні стоматологічних інструментів і ємностей за допомогою ультразвукових коливань. Завдяки таким коливанням якість і швидкість очищення поверхонь підвищується.

Ультразвуковий очисник або ванночка - прилад для ультразвукового очищення, а саме для видалення мікроскопічних часток бруду з медичних виробів під впливом ультразвуку. Спочатку інструменти або ємності замочуються в дезрозчинах, а тільки після цього поміщаються в ультразвуковий очисник. Зазвичай корпус приладу виготовлений з нержавіючої сталі, але іноді буває з пластика. На стінках приладу або на його дні закріплені ультразвукові перетворювачі.

Ультразвукові очищувачі використовують у тих випадках, коли іншими способами, в т.ч. механічно, видалити забруднення неможливо.

Зручність у використанні ультразвукових очисників полягає в:

швидкості, адже відсутня необхідність розбирати предмети, що очищаються;

точності, так як видаляються забруднення з найдрібніших тріщин і нерівностей.

Купити ультразвуковий очисник

Якщо ви хочете купити ультразвукову ванночку і зробити вибір якомога швидше і правильніше, заходьте на NaviStom в рубрику «Стоматологічне обладнання», підрубрика «Стерилізаційне обладнання» і вивчайте моделі подорожче і подешевше, від виробників з країн Європи і з Китаю, нові або б/в. Для цього можете скористатися фільтрами, завдяки яким будуть відібрані тільки цікаві для вас оголошення або розташуються в зручному для вас порядку.

На сайті представлені різні моделі і бренди: TECNO-GAZ (Ultra 3), Codyson (CD 3800, CD 4801), Bandelin (Sonorex Super RK 102H, RK 100, RK 31S), VGT (2000), EUMAX (UD80SH), SKYMEN (JP 880, JP 3800S), ELMA (Transsonic), OEM (CD 3900). Є моделі для дрібного стоматологічного інструменту, з цифровим дисплеєм, з різним обсягом резервуара і вагою, з налаштуванням часу, з таймером автовідключення, з прозорою кришкою, що дозволяє спостерігати за процесом очищення, але запобігає розбризкуванню, з внутрішньою підсвіткою, що полегшує огляд вмісту ванночки.

При покупці навіть у випадку з приладом б/в уточнюйте наявність гарантії, умови доставки, оплати, комплектацію, можливість післягарантійного обслуговування і заміни деталей.

Продати ультразвуковий очисник

Якщо ви продаєте ультразвукові ванночки іноземного бренду в Україні, розмістіть оголошення на нашому спеціалізованому Інтернет-ресурсі, так як це дозволить вам отримати доступ до фахівців стоматології, власників клінік, співробітників, які займаються закупівлею обладнання для клінік. Також ви зможете знайти дилерів для продажу своєї продукції. Якщо ви хочете продати очисник б/в, для вас також буде ефективним розміщення оголошення на нашому сайті, так як щодня на нього заходять тисячі зацікавлених фахівців, які або шукають стоматологічні товари для роботи, або хочуть щось продати, або читають інформацію з менеджменту та маркетингу в стоматології, дивляться сучасні тенденції в дизайні клінік, знайомляться з новинками на ринку матеріалів, інструментів і обладнання, читають цікаві події на виставках, конференціях, конгресах, майстер-класах, знаходять інформацію про освітні заходи для стоматологів.

Реєструйтеся на нашому сайті та розмістіть оголошення: вручну або ж оформляйте «Преміум акаунт» і у вас буде можливість автоматично завантажити всі файли зі свого сайту на NaviStom, при цьому вони розподіляться по рубриках.

Якщо хочете, щоб ваше оголошення було якомога вище в списку пропозицій в рубриці «Стерилізаційне обладнання», оплатіть статус TOP або VIP. Оголошення зі статусом VIP також розміщуються і в пропозиціях з очисниками інших брендів і продавців.

Опублікувати статті про ультразвуковий очисник

Щоб інформацію про ваш товар швидше знаходили по запитах в Інтернеті, ефективно регулярно публікувати статті, розповідаючи потенційним покупцям, а також тим, хто вже користується вашими приладами, про особливості використання, про тонкощі догляду, які дозволяють продовжити термін експлуатації. Цікавими були б і публікації про особливі умови обслуговування покупців, про те, чому варто купувати обладнання саме у вас, а не у інших продавців. Якщо прилад отримав будь-які міжнародні нагороди або став переможцем конкурсів з дизайну, також необхідно розповісти про це, що обов'язково підвищить рейтинг продукту.

Після публікації на NaviStom ваша стаття буде весь час перебувати в рубриці «Статті для стоматологів» без обмежень. Але і це ще не все: ми поділимося вашою публікацією на наших сторінках в Facebook, Twitter, Instagram, а це тисячі фахівців стоматології, які можуть зацікавитися вашим стоматологічним продуктом!


Фільтри
Сортування оголошень
Не знайшли, що шукали?
Додайте БЕЗКОШТОВНО оголошення у розділ Куплю / Орендую / Попит, з Вами зв`яжуться і зроблять кращу пропозицію:

Вхід | Реєстрація