REGARD Недвижимость в Испании тест
@{ a.name } Видалити
Виробники

Стоматологічне обладнання

Нове і бу стоматологічне обладнання для вашої клініки, оголо......

Нове і бу стоматологічне обладнання для вашої клініки, оголошення приватних осіб, продавців і виробників в рубриці "Стоматологічне обладнання" на NaviStom.

Купити стоматологічне обладнання:

Що б ви не хотіли купити, немає більш зручного ресурсу, ніж NaviStom.com. Адже тільки тут зосереджена найбільша кількість стоматологічних брендів - більше 450, а також вам надається не один-два, а постійно зростаючий список дилерів, дистриб'юторів та виробників України, що пропонують різні пристрої:

- стоматологічні установки

- обладнання для стоматологічного кабінету;

- все для інтраоральної фотозйомки;

- обладнання для ендодонтії;

- наконечники стоматологічні та мікромотори;

- лампи для відбілювання зубів;

- обладнання для реставрації зубів;

- оптика для стоматолога, мікроскопи операційні і лупи;

- обладнання для ортопедичної стоматології;

- пародонтологічне обладнання, діагностичне та лікувальне;

- все для стоматологічної рентген-діагностики;

- стерилізаційне обладнання для стомат клінік, апарати для дезінфекції;

- все для дентальної хірургії.

Обов'язково вимагайте сертифікат якості або відповідності нормам європейського та українського законодавства.

Гарантія та сервіс при купівлі нового і /у стомат обладнання:

- Завжди вимагайте від компанії-продавця гарантійний талон на прилади, стоматологічні установки, стежте, щоб була вказана дата покупки і термін дії гарантії.

- Так як часто пропонують купити б / у в хорошому стані і за значно нижчою ціною, ніж новий продукт, обов'язково уточнюйте під час купівлі, чи надається гарантія на вживане. Адже у випадку з б / у, гарантія від виробника не діє, її може забезпечувати лише продавець, тому уточнюйте це заздалегідь.

- Також запитуйте, чи надається обслуговування після закінчення терміну дії гарантії, в яких містах є сервісні центри, як здійснюється ремонт, якщо у вашому місті сервісного центру немає.

Доставка придбаного обладнання в вашу стоматологічну клініку:

При оформленні замовлення запитайте продавця:

- за чий рахунок здійснюється доставка;

- при якій сумі замовлення доставка оплачується за рахунок відправника;

- на який день після оформлення замовлення товар відправляють і як довго він буде доставлятися.

Знижки на стоматологічне обладнання

Можна поцікавитися, чи внесуть вас в базу клієнтів компанії-продавця для отримання накопичувальної знижки.

Оголошення з описом товарів

Якщо ви хочете продати стоматологічну продукцію, розмістіть оголошення товару, обов'язково вказавши його характеристики і комплектацію.

Якщо ви виробник, в оголошенні товарів також запрошуйте до співпраці компанії, які можуть стати вашими дилерами і дистриб'юторами.

Статті з описом стоматологічного обладнання

Крім оголошень, корисно публікувати на NaviStom статті про переваги, історію створення бренду, приклади практичного використання конкретного товару. Стаття буде знаходитися на сайті без обмеження за часом. Посилання з статті приведуть покупця на ваш сайт.

Відкрийте сайт з мобільного пристрою і подивіться, як якісно і красиво відображаються стоматологічні товари в стрічці оголошень, наскільки він зручний для користувача. Фахівці стоматології, які вибирають і купують товари на NaviStom цінують інформативність, актуальність, швидкість відкриття сторінок і зручність пошуку завдяки детальному рубрикатору.

Тому, якщо ви хочете регулярно отримувати дзвінки від нових клієнтів, розміщуйте оголошення і статті про ваші товари на стоматологічному ресурсі NaviStom.com, якому довіряють і стоматологи, і зубні техніки!


Фільтри
Сортування оголошень
1 2 3 4 »


Термопрес, полімеризатор зуботехнічний Тример для обрізання гіпсу Фрезер зуботехнічний Скалер стоматологічний Содоструй, насадки Мікромотор зуботехнічний Автоклав стоматологічний Ультразвуковий очисник Піч CAD/CAM Піч для випалу Піскоструй зуботехнічний Пароструй зуботехнічний Міксер зуботехнічний, колби Установка стоматологічна Артикулятор Ванночка для воску Накінечник зуботехнічний Витяжка зуботехнічна Піч для пресування Дентальні імплантати і абатменти Файли машинні Насадки для хірургїї Компресор стоматологічний Турбінний накінечник Мікромоторний накінечник Насадки для скалера Блоки CAD/CAM Хірургам Імплантологам Фотополімер Лампа для відбілювання Лампа фотополімерна Інструменти для дентальної імплантації Інші хірургічні інструменти Інструменти для моделювання Для видалення зубів Віск зуботехнічний Рідина для дезінфекції Відбиткова маса Бори, фрези, диски зуботехнічні Електричний мікромотор Упаковка інструментів Набори, системи полірування Рентген портативний Наконечник хірургічний Щипці Набори оглядові
Не знайшли, що шукали?
Додайте БЕЗКОШТОВНО оголошення у розділ Куплю, Орендую, ПопитВхід | Реєстрація
Після публікації оголошення в разділі Куплю, Орендую, Попит, з Вами зв`яжуться і зроблять найкращу пропозицію