@{ a.name } Видалити
Виробники

Меблі медичі для стоматологаВеликий вибір меблів, крісел, стільців для стоматологічних к......

Великий вибір меблів, крісел, стільців для стоматологічних клінік та зуботехнічних лабораторій в рубриці «Меблі, крісла, стільці» на NaviStom.com.

 NaviStom

Купити меблі для стоматологічної клініки

Хочете купити меблі для клініки, вибирайте серед пропозицій, опублікованих в підрубриці «Стоматологічні меблі», які для зручності і швидкого пошуку розділені на більш детальні пункти:

- інструментальні столики;

- меблі для стоматологічних кабінетів;

- стійка для розміщення стоматологічних приладів;

- стільці та крісла для стоматологів і їх асистентів;

- тумби стоматологічні.

Завдяки спеціалізації нашого сайту, всі оголошення стосуються сфери стоматології, що заощадить ваш час під час пошуку. Також ви зможете вивчити пропозиції і вибрати необхідний товар у будь-який зручний для вас час і в будь-якому місці, так як сайт адаптований для перегляду на невеликих екранах і якісно відображає всю інформацію на мобільному телефоні.

Купити меблі для зуботехнічної лабораторії

Вибираєте меблі для зуботехнічної лабораторії, заходьте в один із підрозділів:

- меблі для зуботехнічних лабораторій;

- столи для зубних техніків;

- стільці для зубного техніка.

Продати меблі для стоматологічної клініки

Хочете швидко продати меблі для стоматології, обов'язково уточніть в оголошенні нові вони чи б/у. Якщо меблі нові, напишіть, чи можливі різні варіанти комплектації, кількість кольорів, в яких вона представлена, чи всі моделі є в наявності і чи можливо замовити у виробника ті моделі, яких зараз немає. Важливо розповісти з якого матеріалу зроблений не тільки корпус, але й деталі, чи відповідає матеріал меблів стандартам безпеки і якості, чи є сертифікати, що підтверджують відповідність нормам країни-виробника і України. Також відзначте, чи є офіційна гарантія на меблі і термін її дії, чи пропонуєте ви складання меблів і післягарантійне обслуговування. Не забувайте: чим більше стильних і якісних фотографій ви розмістите, тим привабливішим буде ваше оголошення і тим більша ймовірність, що клієнт подзвонить саме вам!

У випадку з продажем б/у детально опишіть стан меблів, розмістіть якомога більше реальних, а не стокових фото.

Продати меблі для зуботехнічної лабораторії

Що б ви не продавали:

- робочі місця для зубних техніків,

- стільчики зуботехнічні

- бокси для полірування,

- витяжні шафи,

- столи для гіпсовочних,

Намагайтеся описати в оголошенні або в статті всі технічно важливі деталі. Розкажіть про типи стільниці, чи є вмонтований пилосос, освітлення, підлокітники, поличка для робочих лотків, тримач наконечника.

Оформляйте своє оголошення так, щоб покупцеві - власнику лабораторії чи головному менеджеру - було приємно його читати. Перевірте, чи немає в ньому орфографічних помилок, і тоді він обов'язково вибере саме вашу пропозицію!


Фільтри
Сортування оголошень
1 2 3 »
Не знайшли, що шукали?
Додайте БЕЗКОШТОВНО оголошення у розділ Куплю / Орендую / Попит, з Вами зв`яжуться і зроблять кращу пропозицію:

Вхід | Реєстрація