KMM Зуботехника KULZER
@{ a.name } Видалити
Виробники

Меблі, крісла, стільці

Великий вибір меблів, крісел, стільців для стоматологічних к......

Великий вибір меблів, крісел, стільців для стоматологічних клінік та зуботехнічних лабораторій в рубриці «Меблі, крісла, стільці» на NaviStom.com.

Купити меблі для стоматологічної клініки

Хочете купити меблі для клініки, вибирайте серед пропозицій, опублікованих в підрубриці «Стоматологічні меблі», які для зручності і швидкого пошуку розділені на більш детальні пункти:

- інструментальні столики;

- меблі для стоматологічних кабінетів;

- стійка для розміщення стоматологічних приладів;

- стільці та крісла для стоматологів і їх асистентів;

- тумби стоматологічні.

Завдяки спеціалізації нашого сайту, всі оголошення стосуються сфери стоматології, що заощадить ваш час під час пошуку. Також ви зможете вивчити пропозиції і вибрати необхідний товар у будь-який зручний для вас час і в будь-якому місці, так як сайт адаптований для перегляду на невеликих екранах і якісно відображає всю інформацію на мобільному телефоні.

Купити меблі для зуботехнічної лабораторії

Вибираєте меблі для зуботехнічної лабораторії, заходьте в один із підрозділів:

- меблі для зуботехнічних лабораторій;

- столи для зубних техніків;

- стільці для зубного техніка.

Продати меблі для стоматологічної клініки

Хочете швидко продати меблі для стоматології, обов'язково уточніть в оголошенні нові вони чи б/у. Якщо меблі нові, напишіть, чи можливі різні варіанти комплектації, кількість кольорів, в яких вона представлена, чи всі моделі є в наявності і чи можливо замовити у виробника ті моделі, яких зараз немає. Важливо розповісти з якого матеріалу зроблений не тільки корпус, але й деталі, чи відповідає матеріал меблів стандартам безпеки і якості, чи є сертифікати, що підтверджують відповідність нормам країни-виробника і України. Також відзначте, чи є офіційна гарантія на меблі і термін її дії, чи пропонуєте ви складання меблів і післягарантійне обслуговування. Не забувайте: чим більше стильних і якісних фотографій ви розмістите, тим привабливішим буде ваше оголошення і тим більша ймовірність, що клієнт подзвонить саме вам!

У випадку з продажем б/у детально опишіть стан меблів, розмістіть якомога більше реальних, а не стокових фото.

Продати меблі для зуботехнічної лабораторії

Що б ви не продавали:

- робочі місця для зубних техніків,

- стільчики зуботехнічні

- бокси для полірування,

- витяжні шафи,

- столи для гіпсовочних,

Намагайтеся описати в оголошенні або в статті всі технічно важливі деталі. Розкажіть про типи стільниці, чи є вмонтований пилосос, освітлення, підлокітники, поличка для робочих лотків, тримач наконечника.

Оформляйте своє оголошення так, щоб покупцеві - власнику лабораторії чи головному менеджеру - було приємно його читати. Перевірте, чи немає в ньому орфографічних помилок, і тоді він обов'язково вибере саме вашу пропозицію!


Фільтри
Сортування оголошень
1 2 »


Тример для обрізання гіпсу Компресор стоматологічний Скалер стоматологічний Содоструй, насадки Мікромотор зуботехнічний Автоклав стоматологічний Ультразвуковий очисник Ультразвукові хірургічні апарати Піч для випалу Установка стоматологічна Міксер зуботехнічний, колби Піскоструй зуботехнічний Артикулятор Витяжка зуботехнічна Дентальні імплантати і абатменти Файли машинні Насадки для хірургїї Турбінний накінечник Мікромоторний накінечник Насадки для скалера Блоки CAD/CAM Хірургам Імплантологам Фотополімер Лампа для відбілювання Лампа фотополімерна Інструменти для дентальної імплантації Інші хірургічні інструменти Інструменти для моделювання Для видалення зубів Віск зуботехнічний Рідина для дезінфекції Відбиткова маса Бори, фрези, диски зуботехнічні Електричний мікромотор Набори, системи полірування Наконечник хірургічний Набори оглядові Щипці
Не знайшли, що шукали?
Додайте БЕЗКОШТОВНО оголошення у розділ Куплю, Орендую, ПопитВхід | Реєстрація
Після публікації оголошення в разділі Куплю, Орендую, Попит, з Вами зв`яжуться і зроблять найкращу пропозицію