@{ a.name } Видалити
Виробники

Установки стоматологічніСтоматологічна установка - це комплекс обладнання і компонен......

Стоматологічна установка - це комплекс обладнання і компонентів для лікування і профілактики захворювань порожнини рота, до складу якого входять:

- стоматологічне крісло - дозволяє пацієнтові перебувати в положенні сидячи або лежачи, має підголівник, спинку, підлокітники;

- блок інструментів стоматолога з верхньою або нижньою подачею;

- блок управління стомат установкою;

- блок асистента з гідроблоком, раковиною для спльовування і підстаканником;

- аспіраційна система;

- освітлювальний блок;

- столик лікаря;

- монітор для виведення зображень інтраоральної камери і рентген знімків.

Купити стоматологічну установку

Вибирати установку найкраще на нашому сайті NaviStom.com в рубриці «Установка стоматологічна», яка знаходиться в розділі «Обладнання для стомат кабінету». Або ж можете написати в рядку пошуку на головній або будь-якій іншій сторінці сайту слова «стомат установка», і вам будуть запропоновані всі оголошення з цим товаром.

Тільки у нас представлено найбільшу кількість брендів як найдорожчих, так і за нижчими цінами, є пропозиції багатьох виробників і дистриб'юторів, також ви можете підібрати не тільки нові, але і стоматологічні установки бу.

Ви обов'язково підберете собі установку, так як на сайті є установки з різних країн: як німецькі, італійські, словацькі, так і китайські стоматологічні установки; такі, що дозволяють працювати з різними інструментами, мікроскопом хірургічним, рентгеном; є моделі, що дають можливість лікарю перебувати як справа, так і зліва від пацієнта; з вбудованим блоком дезінфекції; установки, шланги яких не торкаються підлоги.

Прогляньте перелік оголошень і переконайтеся в великому виборі брендів і моделей: наприклад, Diplomat (Дипломат) стоматологічна установка (як нові, так і бу), Sirona (Сірона), Chiradent (Хірадент), Granum (Гранум), Ajax (Аякс), Аnthos (Антос), Siger u200, Аzimut (Азимут) 200a, Fona (Фона), Galit (Галіт), Fedesa, Castelllini портативні установки, Luck, Olsen, Gnatus, Anya, Geomed. Щодня з'являються нові пропозиції, тому стежте і підбирайте інші варіанти.

На сайті представлені різні комплектації і види: наприклад, без крісла або з кріслом, портативні, мобільні, стаціонарні. Також знайдеться і установка в валізі, яку зручно транспортувати, дитячі стомат установки.

На нашому сайті ви зможете купити аксесуари та запчастини до установок, адже в оголошеннях є:

- коагулятори стоматологічні;

- лампи;

- чохли;

- шланги;

- світильники;

- монітори;

- матраци;

- компресори до установки.

У рубриці всі оголошення представлені на основній сторінці у вигляді списку: з фотографіями, назвою моделі, коротким описом, завдяки якому ви, не переходячи в саме оголошення, зможете отримати деяку інформацію, також в списку ви бачите ціну, ім'я продавця або назву компанії, яка продає обладнання.

Щоб зробити вибір швидше, всі цікаві для вас оголошення в загальному списку можна спочатку відкрити в нових вкладках, а потім по черзі їх переглянути. В оголошенні ви знайдете детальний опис моделі, технічні характеристики, комплектацію, особливості, додаткові фотографії. Деякі продавці навіть коротко описують історію створення товару, цікаві факти про бренд.

Обов'язково скористайтеся фільтрами, які полегшують процес пошуку: можна розташувати установки, починаючи з найдорожчої або з найдешевшої, можна дивитися тільки нові стоматологічні установки або тільки бу; також можна вибрати оголошення продавців певного міста чи області, або ж дивитися пропозиції з усієї України.

Якщо ви бажаєте купити стоматологічні установки бу, їх найчастіше пропонують у приватних оголошеннях і детальність опису, кількість зображень буде залежати від старань продавця. Так як всі продавці хочуть швидше продати свій товар, то оформити оголошення також намагаються якнайкраще, крім того публікують кілька мобільних номерів телефонів.

Якщо ви не змогли додзвонитися по якомусь оголошенню, скористайтеся кнопкою «написати автору» - це форма зв'язку, що відправляє ваше повідомлення або питання на електронну адресу продавця.

Перш ніж купити стоматологічну установку, почитайте відгуки про модель, яка вам подобається, дізнайтеся, в яких клініках стоматологи користуються цією установкою і зателефонуйте їм, щоб дізнатися переваги і недоліки з вуст практикуючих лікарів. Якщо знаєте іноземну мову, корисно буде подивитися в Інтернеті відгуки фахівців з іноземних клінік.

 NaviStom

Продати стоматологічну установку

На сайті тільки цільова аудиторія - керівники стоматологічних клінік, головні менеджери, лікарі-стоматологи, тому продати товари ви зможете швидше за все тільки на NaviStom.com. Якщо хочете продати б / у або нові, в Києві, Львові, Одесі, Харкові, Дніпрі, Чернігові, Полтаві чи іншому місті України, реєструйтеся на сайті і розміщуйте оголошення в рубриці «Установка стоматологічна», надавши покупцеві якомога детальнішу інформацію з фотографіями. Щоб зробити свою пропозицію найпомітнішою, оплачуйте статус VIP або TOP, що дозволить їй знаходитися вище за інші і навіть в оголошеннях інших продавців.

Так як в загальному списку покупець відразу бачить заголовок оголошення, напишіть назву моделі, виробника і особливість установки, у випадку, якщо вона була у використанні, вкажіть - «бу», щоб зацікавлений покупець відразу це розумів.

Вказавши ціну в доларах або євро, можете не хвилюватися за зміни курсу, так як вартість буде автоматично оновлюватися протягом дня в залежності від того, який курс ви вибираєте при оформленні оголошення: НБУ, Міжбанк, ринковий або свій, який можна встановити самостійно.

Обов'язково вкажіть кілька телефонів для зв'язку.

Вартість розміщення оголошень вказана в рубриці «Реклама на сайті».

Написати цікаву статтю про установку стоматологічну

Якщо ви офіційний представник бренду, опублікуйте цікаву статтю про вашу стомат установку, розповівши не лише про її характеристики, але і про виробника, про особливості виробництва на заводі, прикрасьте вашу публікацію цікавими фактами, напишіть, наскільки популярні ці моделі в інших країнах, поділіться незвичайними відгуками. Стаття відрізняється від оголошення тим, що знаходиться на сайті в рубриці «Статті про стоматологічні установки» без обмеження за часом, в ній можна опублікувати більше інформації, також ми ділимося статтями на сторінках наших соціальних мереж, а там - тільки цільова аудиторія - фахівці стоматології. У публікації по тексту буде розміщено посилання, що ведуть на ваш сайт.

Цікаві, унікальні статті підвищують довіру покупців і цінуються пошуковиком Google! Думаєте, що на написання статті у вас не буде часу? Розкажіть нам про свої побажання і тоді публікацію зробимо ми, а вам потрібно буде тільки узгодити і затвердити її!


Фільтри
Сортування оголошень
1 2 3 4 »
Не знайшли, що шукали?
Додайте БЕЗКОШТОВНО оголошення у розділ Куплю / Орендую / Попит, з Вами зв`яжуться і зроблять кращу пропозицію:

Вхід | Реєстрація