@{ a.name } Видалити
Виробники

Содоструйки і насадкиСодоструй - прилад для професійного зняття зубного нальоту, ......

Содоструй - прилад для професійного зняття зубного нальоту, видалення пігментації, відкладень на зубах, їх відбілювання. Також содоструйний прилад дозволяє знімати фіксуючий матеріал. Завдяки содострую і наявності різних порошків можна ефективно, безболісно і без пошкоджень очищати і полірувати зуби і імплантати, проводити профілактику утворення карієсу і захворювання ясен.

В содоструї застосовується методика піскоструминної обробки з використанням бікарбонату натрію. Метод піскоструминної обробки був винайдений і запатентований в 1870 році американським військовим і винахідником Бенджаміном Чу Тілгманом. Згідно з легендою Тілгман спостерігав у пустелі, як під впливом вітру по шибці, незахищеній віконницями, бив пісок і пошкодив його поверхню. Так, виникла ідея винаходу.

Содоструї бувають дво- і чотирьохканальні. Крім режиму професійного чищення зубів в содоструї може бути і режим очищення самого приладу від залишків соди всередині каналів, який перешкоджає затвердінню соди всередині апарату і який можна використовувати в кінці кожного робочого дня.

 NaviStom

Купити содоструй стоматологічний

Якщо ви хочете купити содоструй для своєї стоматологічної клініки, вибирайте прилад на нашому сайті в рубриці «Стоматологічне обладнання», підрубрика «Обладнання для стоматологічних кабінетів». Або ж введіть в рядку пошуку на будь-якій сторінці сайту слово «содоструй» і для вас відобразяться всі оголошення з цим приладом і аксесуарами до нього. Ви зможете вибирати з великої кількості моделей і брендів: EMS (Air Flow Handy, NSK (Prophy Mate), DMETEC (Cleanse P), KaVo Dental (Prophy Flex), Micron (Quick Jet), Satelec Acteon Group (Prophy Unit Expert), Dentsply (Prophy Jet), Ronvig (Dento Prep).

Щоб прискорити пошук, виберіть «тільки нове» або «тільки б/в» в залежності від того, який прилад збираєтеся купувати. Якщо вам зручніше купувати в своєму місті чи області, ви можете скористатися фільтрами для вибору потрібного вам регіону. Також, якщо вас цікавить содоструй дорожчий або дешевший, натисніть на відповідний фільтр: «дешевше», «дорожче».

Щоб зв'язатися з продавцем товару, можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або відправити повідомлення на електронну адресу за допомогою «зворотного зв'язку».

При виборі моделі не забудьте крім характеристик содоструя уточнити у продавця і термін гарантії, можливість післягарантійного обслуговування і ремонту. Ці ж питання задайте і при покупці б/в, так як деякі торгуючі організації надають гарантію і на товар, що був у вжитку, що буде для вас перевагою.

Також на нашому сайті ви можете вибрати аксесуари і запасні частини для содоструйного апарату: кільця для наконечника, ключ, що автоклавується, педаль управління, флакони з полірувальним порошком, зонд для чищення насадки для повітря і порошку.

Продати содоструй стоматологічний

Якщо ви продаєте содоструйні апарати нові або б/в, важливо розміщувати оголошення не тільки на своєму сайті, але і на спеціалізованому стоматологічному ресурсі, який приведе до вас нових потенційних покупців. Так, наш сайт NaviStom щодня відвідують тисячі користувачів-фахівців стоматології України, які можуть зацікавитися пропозицією і зателефонувати вам.

Розмістити оголошення просто і швидко: зареєструйтеся і оберіть спосіб додавання інформації - вручну, коли ви створюєте кожне оголошення, наповнюючи його текстом і фотографіями, або автоматично, коли усі товари з вашого сайту завантажуються одним файлом.

В оголошенні вкажіть: кількість режимів роботи содоструя (чистка зубів і очистка приладу), розміри, вагу приладу, матеріал, з якого зроблений корпус, температуру води, тиск повітря, максимальні витрати соди за хвилину, максимальне споживання енергії, наявність захисту повітря від густого конденсату, характеристики мережі, від якої працює апарат, кількість пакетів порошку в комплекті, особливості встановлення.

Вартість товарів відображається в гривні, але вказати її можете в євро або доларах. При цьому вам не потрібно буде стежити за курсом і кожен день міняти ціну на сайті, так як вартість буде змінюватися автоматично залежно від обраного вами курсу: Нацбанку, Міжбанку, ринкового або того, що ви встановите самі.

Також, якщо ви виробник або офіційний представник іноземного бренду, вкажіть, що ви шукаєте дилерів для розповсюдження вашого товару на території України.

Крім того, у вас є можливість зробити свої оголошення помітнішими в списку всіх содоструїв: вибирайте статус TOP або VIP і тоді вони будуть розміщені вище оголошень зі статусом «звичайне», а у випадку з VIP - ваші товари будуть розміщені навіть в товарах-конкурентах .

Опублікувати статтю про стоматологічний содоструй

Оголошення передбачає скоріше перелік основних характеристик приладу, але, якщо ви хочете докладніше і в пізнавальній формі розповісти потенційним покупцям про модель содоструя, яку продаєте, розмістіть статтю на нашому сайті в рубриці «Статті». Розкажіть про особливості виробництва приладу, про матеріали, які використовуються для виготовлення корпусу і внутрішніх деталей, про їх високу якість, про обслуговування апарату, усунення несправностей, дайте поради щодо найбільш ефективного використання, покажіть відеоролики, в яких стоматологи діляться своїми методиками застосування апарату, а пацієнти розповідають про свої відчуття після процедури чищення зубів. Якщо у вас немає часу на написання статті, ми напишемо її для вас, взявши інформацію з сайту виробника, з ваших каталогів та буклетів. Один раз оплативши публікацію статті, ви отримуєте її розміщення на нашому сайті назавжди. Крім того, ми ділимося нею в соціальних мережах на наших сторінках Facebook, Instagram, Twitter з нашими читачами - фахівцями стоматології і вашими майбутніми замовниками!


Фільтри
Сортування оголошень
Не знайшли, що шукали?
Додайте БЕЗКОШТОВНО оголошення у розділ Куплю / Орендую / Попит, з Вами зв`яжуться і зроблять кращу пропозицію:

Вхід | Реєстрація