VASHE PRAVO
@{ a.name } Видалити
Виробники

Анонси стоматологічних заходів

Курси, семінари, майстер-класи, виставки для стоматологів і ......

Курси, семінари, майстер-класи, виставки для стоматологів і зубних техніків, все це ви знайдете в рубриці "Анонси стоматологічних заходів" на NaviStom.

Якщо ви фахівець в сфері стоматології та постійно підвищуєте свій професійний рівень, читайте анонси в даній рубриці і записуйтеся на заходи, що вас цікавлять.

Анонси заходів для стоматологів і зубних техніків

Для зручності і швидкого пошуку вони розміщуються в підрубриках:

- стоматологам-терапевтам;

- асистентам стоматолога;

- адміністраторам стоматологічних клінік;

- гігієністам дентальним;

- дитячим стоматологам;

- зубним технікам;

- ортодонтам;

- ортопедам-стоматологам;

- пародонтологам;

- фахівцям рентгенодіагностики;

- керівникам в стоматології;

- дентальним хірургам;

- імплантологам;

- ендодонтистам;

- медсестрам стоматологічних клінік і центрів.


Розмістити анонс стоматологічного заходу

Якщо ви організатор стоматологічного заходу, розмістіть анонс в цій рубриці і отримуйте дзвінки від цільової аудиторії. Хочете зібрати якомога більше учасників? Зробіть оголошення якомога привабливішим і помітним.

Ваше оголошення буде розміщено вище інших на головній сторінці та в рубриці, якщо ви надасте йому статус TOP. Якщо ж хочете, щоб ваш анонс знаходився навіть вище TOP-оголошень, відображався в анонсах конкурентів, а конкуренти в вашому оголошенні не показувалися, вибирайте статус VIP.

Обов'язковою інформацією в анонсі стоматологічного заходу є тема, дата і місце проведення, лектори, вартість. Про лектора вкажіть якомога детальнішу інформацію: досвід роботи, місця роботи (своя клініка, відома компанія, виробник), досягнення, перемоги і нагороди в конкурсах з конкретними назвами. Якщо лектор іноземець, напишіть, чи вільно і зрозуміло він говорить українською або російською мовами або ж буде працювати з перекладачем; відзначте, чи доступно і швидко він пояснює теоретичний і практичний матеріал. Детально опишіть, що саме учасники дізнаються і навчаться робити по закінченню курсу; чи зможуть пізніше задавати питання лектору по телефону або по електронній пошті. Напишіть, які сертифікати отримають слухачі, чи визнаються вони дійсними в інших країнах.

Важливо розповісти і про приміщення проведення майстер-класу або курсів, скільки в ньому робочих місць, чи не занадто велика група буде набрана, максимальна кількість осіб, що займаються на курсах; чи зручно добиратися громадським транспортом і автомобілем; чи є поруч парковка, яка вона - платна або безкоштовна, чи достатньо на ній місць. Уточніть, чи входить у вартість кава, чай і закуски, чи слухачам потрібно буде оплачувати обід самостійно.

Обов'язково вкажіть, чи отримають учасники курсу знижку на наступний захід, який ви будете організовувати.

Навіть якщо ви перебуваєте не в Україні, можете рекламувати свої заходи на NaviStom, адже велика кількість українських фахівців стоматології їздять на виставки і навчання в Європу, США, країни Азії, тому розміщена вами інформація буде їм цікава і корисна.


Фільтри


Дентальна імплантація Фрезер зуботехнічний Мікромоторний накінечник Содоструй, насадки Видалення зубів Лампа фотополімерна Турбінний накінечник Насадки для скалера Компресор стоматологічний Скалер стоматологічний Мікромотор зуботехнічний Автоклав стоматологічний Накінечник зуботехнічний Ультразвуковий очищувач Дентальні імплантати і абатменти Установка стоматологічна Міксер зуботехнічний, колби Віск зуботехнічний Термопрес, полімеризатор зуботехнічний Блоки CAD/CAM Відбиткова маса Бори, фрези, диски зуботехнічні Насадки для хірургїї Коагулятор хірургічний Аспіраційна система, помпа Тример для обрізання гіпсу Ливарня зуботехнічна Піскоструй зуботехнічний Витяжка зуботехнічна Піч для випалу Піч для пресування Наконечник хірургічний Файли машинні Артикулятор Ванночка для воску Виварювання воску Щипці Прикраси для зубів Набори, системи полірування Набори оглядові
Не знайшли, що шукали?
Додайте БЕЗКОШТОВНО оголошення у розділ Куплю, Орендую, ПопитВхід | Реєстрація
Після публікації оголошення в разділі Куплю, Орендую, Попит, з Вами зв`яжуться і зроблять найкращу пропозицію