REGARD Недвижимость в Испании тест
@{ a.name } Видалити
Виробники

Анонси стоматологічних заходів

Курси, семінари, майстер-класи, виставки для стоматологів і ......

Курси, семінари, майстер-класи, виставки для стоматологів і зубних техніків, все це ви знайдете в рубриці "Анонси стоматологічних заходів" на NaviStom.

Якщо ви фахівець в сфері стоматології та постійно підвищуєте свій професійний рівень, читайте анонси в даній рубриці і записуйтеся на заходи, що вас цікавлять.

Анонси заходів для стоматологів і зубних техніків

Для зручності і швидкого пошуку вони розміщуються в підрубриках:

- стоматологам-терапевтам;

- асистентам стоматолога;

- адміністраторам стоматологічних клінік;

- гігієністам дентальним;

- дитячим стоматологам;

- зубним технікам;

- ортодонтам;

- ортопедам-стоматологам;

- пародонтологам;

- фахівцям рентгенодіагностики;

- керівникам в стоматології;

- дентальним хірургам;

- імплантологам;

- ендодонтистам;

- медсестрам стоматологічних клінік і центрів.


Розмістити анонс стоматологічного заходу

Якщо ви організатор стоматологічного заходу, розмістіть анонс в цій рубриці і отримуйте дзвінки від цільової аудиторії. Хочете зібрати якомога більше учасників? Зробіть оголошення якомога привабливішим і помітним.

Ваше оголошення буде розміщено вище інших на головній сторінці та в рубриці, якщо ви надасте йому статус TOP. Якщо ж хочете, щоб ваш анонс знаходився навіть вище TOP-оголошень, відображався в анонсах конкурентів, а конкуренти в вашому оголошенні не показувалися, вибирайте статус VIP.

Обов'язковою інформацією в анонсі стоматологічного заходу є тема, дата і місце проведення, лектори, вартість. Про лектора вкажіть якомога детальнішу інформацію: досвід роботи, місця роботи (своя клініка, відома компанія, виробник), досягнення, перемоги і нагороди в конкурсах з конкретними назвами. Якщо лектор іноземець, напишіть, чи вільно і зрозуміло він говорить українською або російською мовами або ж буде працювати з перекладачем; відзначте, чи доступно і швидко він пояснює теоретичний і практичний матеріал. Детально опишіть, що саме учасники дізнаються і навчаться робити по закінченню курсу; чи зможуть пізніше задавати питання лектору по телефону або по електронній пошті. Напишіть, які сертифікати отримають слухачі, чи визнаються вони дійсними в інших країнах.

Важливо розповісти і про приміщення проведення майстер-класу або курсів, скільки в ньому робочих місць, чи не занадто велика група буде набрана, максимальна кількість осіб, що займаються на курсах; чи зручно добиратися громадським транспортом і автомобілем; чи є поруч парковка, яка вона - платна або безкоштовна, чи достатньо на ній місць. Уточніть, чи входить у вартість кава, чай і закуски, чи слухачам потрібно буде оплачувати обід самостійно.

Обов'язково вкажіть, чи отримають учасники курсу знижку на наступний захід, який ви будете організовувати і опублікуйте реліз про це у рубриці "Стоматологічні статті"

Навіть якщо ви перебуваєте не в Україні, можете рекламувати свої заходи на NaviStom, адже велика кількість українських фахівців стоматології їздять на виставки і навчання в Європу, США, країни Азії, тому розміщена вами інформація буде їм цікава і корисна.


Фільтри
1 2 »


Термопрес, полімеризатор зуботехнічний Тример для обрізання гіпсу Фрезер зуботехнічний Скалер стоматологічний Содоструй, насадки Мікромотор зуботехнічний Автоклав стоматологічний Ультразвуковий очисник Піч CAD/CAM Піч для випалу Піскоструй зуботехнічний Пароструй зуботехнічний Міксер зуботехнічний, колби Установка стоматологічна Артикулятор Ванночка для воску Накінечник зуботехнічний Витяжка зуботехнічна Піч для пресування Дентальні імплантати і абатменти Файли машинні Насадки для хірургїї Компресор стоматологічний Турбінний накінечник Мікромоторний накінечник Насадки для скалера Блоки CAD/CAM Хірургам Імплантологам Фотополімер Лампа для відбілювання Лампа фотополімерна Інструменти для дентальної імплантації Інші хірургічні інструменти Інструменти для моделювання Для видалення зубів Віск зуботехнічний Рідина для дезінфекції Відбиткова маса Бори, фрези, диски зуботехнічні Електричний мікромотор Упаковка інструментів Набори, системи полірування Рентген портативний Наконечник хірургічний Щипці Набори оглядові
Не знайшли, що шукали?
Додайте БЕЗКОШТОВНО оголошення у розділ Куплю, Орендую, ПопитВхід | Реєстрація
Після публікації оголошення в разділі Куплю, Орендую, Попит, з Вами зв`яжуться і зроблять найкращу пропозицію