@{ a.name } Видалити
Виробники

Статті про ортодонтіюСтатті про ортодонтію, нові методики і протоколи лікування п......

Статті про ортодонтію, нові методики і протоколи лікування пацієнтів на ортодонтичному прийомі ви знайдете в цій рубриці.

Якщо ви лікар-ортодонт або лікар-стоматолог, який цікавиться всіма сферами стоматології, вам буде цікаво читати статті в цій рубриці, так як ви зможете дізнатися:

- як вирішують деякі складні клінічні випадки лікарі з різних країн, як іноді на свій страх і ризик вони виходять за рамки протоколу і застосовують нестандартні методики, і вони виявляються успішними

- про те, наскільки для успіху ортодонтичного лікування важлива мотивація пацієнта

- про контрабандні брекети, про те, як легко перевірити, чи є продавець або торгова організація офіційним представником або дилером брекет-системи в Україні

- про звіти проведених навчальних заходів для ортодонтів: курсів, майстер-класів, семінарів, лекцій

- про розробників програмного забезпечення, які платять пацієнтам за відгуки про результати лікування за допомогою даної програми, проводять розіграші призів серед ортодонтичних пацієнтів

- про різні брекет-системи, які відрізняються меншим терміном носіння

- про ортодонтичні апарати, що надійно зіставляють верхню і нижню щелепи

- враження лікарів від використання самолігатурних брекетів, з описом клінічних випадків.

Опублікувати статтю для ортодонтів

Якщо ви представляєте в Україні іноземний бренд ортодонтичних товарів, публікуйте статті в цій рубриці з порівняльними характеристиками брекет-систем, ортодонтичних імплантатів, гвинтів розширювальних, гелів травильних, дуг ортодонтичних, матеріалів для фіксації брекетів, трейнерів, щічних трубок, позиціонерів лігатури, дистальних кусачок, органайзерів ортодонтичних.

Якщо ви лікар-ортодонт, поділіться з іншими фахівцями цікавими клінічними випадками, методиками та спостереженнями, які ви, можливо, відкрили в процесі роботи з пацієнтами.

Цікава стаття завжди краще технічного опису характеристик продукту, вона швидше приверне увагу фахівців. Тому розміщуйте статті на Navistom в рубриці «Статті», підрубрика «Ортодонтія», з цікавим описом ортодонтичних інструментів і матеріалів, додавайте побільше фотографій і розміщуйте на сайті, натиснувши на помаранчеву кнопку «Додати статтю». Ви зможете вставити текст статті в спеціальне поле або ж завантажити його в файлі.

Статті найкраще публікувати регулярно на певну тему, наприклад, один або кілька разів на місяць. Так, ви привчаєте читачів, які є вашими потенційними покупцями, до того, що ділитеся з ними секретами виробництва продукту, особливостями використання та догляду, рекомендаціями виробника, розповідаєте, в яких конкурсах продукція брала участь і отримала міжнародні нагороди. Це формує довіру людей до бренда і до вас як торгуючої організації.

Сплативши за розміщення статті, ви отримуєте публікацію на головній сторінці сайту Navistom. А потім стаття буде знаходитися в списку всіх статей, поступово опускаючись вниз по мірі публікації нових. Також вона буде відображатися в своїй тематичній рубриці.

Але і це ще не всі переваги публікації статті на Navistom. Ми поділимося нею на наших сторінках в соціальних мережах Facebook, Twitter, Instagram, де у нас сформувалося своє коло фахівців стоматології.

+ Додати статтю