@{ a.name } Видалити
Виробники

Дизайн интер`єру стоматологічних кліник і зуботехнічних лабораторійКрасиві і незвичайні дизайни інтер'єрів стоматологічних клін......

Красиві і незвичайні дизайни інтер'єрів стоматологічних клінік і зуботехнічних лабораторій з усього світу ви зможете подивитися в цій рубриці.

Психологи, дизайнери, лікарі все більше і більше надають доказів того, як колір, форма, матеріал, що використовуються в приміщеннях, впливають на настрій, самопочуття людей, як в залежності від колірної гами підвищується здатність запам'ятовувати інформацію, створювати щось нове, як один і той же харчовий продукт сприймається людиною по-різному в залежності від того, в який колір пофарбовані стіни кімнати, де проходить дегустація.

Можливо, завдяки таким знанням або ж просто для того, щоб пацієнтові було комфортно і приємно приходити на прийом до стоматолога, власники клінік змінюють інтер'єр і екстер'єр приміщення, роблять дизайн тематичним, щоб залучити маленьких пацієнтів: космос, казкові персонажі, аквапарк, джунглі, залізна дорога. До створення клінік для дорослих стоматологи також підходять якісно, намагаючись виділитися серед конкурентів: придумують спа-стоматології, де пацієнти після прийому можуть відразу пройти і курс масажу в атмосфері релаксу, пропонують пацієнтам трансфер в клініку і назад на дорогих автомобілях, залучають пацієнтів захоплюючим видом на місто, маючи в своєму розпорядженні клініки на високих поверхах будівель, а для тих, хто вважає за краще розслабляючий пейзаж, роблять великі вікна з видом на зелені парки, оформляють кабінети гарними картинами, перетворюючи стоматологію в галерею мистецтв.

Хочете змінити інтер'єр своєї стоматології, окремого кабінету або кімнати очікування для пацієнтів або просто помилуватися красивими дизайнами - дивіться багато фото і відео, читайте опис і звертайте увагу на деталі, дізнавайтеся, як створювалися такі незвичайні оформлення, якої філософії дотримуються співробітники клінік в інших країнах. У рубриці ви знайдете неймовірну кількість клінік з США, зможете здійснити стоматологічні подорожі в Іспанію, Францію, Грецію і побачити, як в різних містах власники клінік творчо підходять до прийому пацієнтів.

Опублікувати статтю про дизайн стоматологічних клінік і кабінетів

Якщо ви займаєтеся будівництвом медичних установ, оформленням інтер'єру або просто хочете похвалитися своєю красивою стомат клінікою, розміщуйте статтю в цій рубриці, прикрасивши її фотографіями, які не залишать байдужими жодного читача.

Архітектурній компанії корисно показувати свої роботи не тільки на своєму сайті, але і на спеціалізованому ресурс, як NaviStom, так як тоді їх зможуть побачити потенційні замовники послуг: власники стоматологій, менеджери, стоматологи. Розкажіть, як поетапно проходить процес створення або ремонт клініки, вибір матеріалів, наскільки творчі і відповідальні фахівці вашої компанії.

Якщо ви дизайнерська студія, запропонуйте в статті варіанти оформлення стоматологій, розкажіть про специфіку дизайну, яку потрібно враховувати в стоматологічних клініках.

Якщо ви працюєте в стоматологічній клініці з неймовірним дизайном, розкажіть про неї якомога більшій кількості людей завдяки нашому сайту, адже користувачі NaviStom також зможуть стати вашими пацієнтами, так як серед них: представники торгуючих організацій і магазинів, виробники, яким також постійно потрібні стоматологічні послуги. Багато фото, цікавий текст, в якому ви звертаєте увагу читачів на важливі деталі, які не помітні на перший погляд, обов'язково залучать читачів і, можливо, вони відразу ж захочуть записатися на прийом у вашу стоматологію.

Якщо ви не знаходите час для створення тексту, ми зробимо це для вас, а вам буде потрібно тільки затвердити статтю! Якщо напишете самі, швидко розмістимо її на сайті, а ще поділимося на наших сторінках в Facebook, Twitter, Instagram. До речі, передплатники в Instagram, як ви знаєте, дуже цінують красиві фото, тому публікації з дизайном стоматологій користуються популярністю!

Насолоджуйтесь гарним дизайном і чекаємо на ваші не менш цікаві статті!

+ Додати статтю
1 2 3 »