KMM
@{ a.name } Видалити
Виробники
  • N
  • ...
  • Статті
  • ​Дизайн стоматологічної клініки Dean Dental Solutions, Норт-Літл-Рок, штат Арканзас, США. ФОТО ua:13326

​Дизайн стоматологічної клініки Dean Dental Solutions, Норт-Літл-Рок, штат Арканзас, США. ФОТО

Про стоматологічну клініку Dean Dental Solutions в місті Норт-Літл-Рок, штат Арканзас, США, пацієнти говорять так: «Зайшовши в клініку, ти відразу стаєш частиною сім’ї в дружній атмосфері». В клініці розуміють, що все, що пов’язано зі стоматологією, не дуже приємно для пацієнта. Тому роблять все можливе, щоб змінити такий досвід і щоб пацієнти почувались щасливими після візиту.

Це досягається і завдяки приємному дизайну інтер’єру, і завдяки відношенню лікарів, асистентів, медсестер і всього персоналу.

Гарне оформлення просторої кімнати очікування в світлих кольорах, квіти, елементи декору на стійці адміністратора та на тумбах, торшери та світильники красивої форми, картини та багато світла – в такому місці відвідувачі впевнені, що їм не завдадуть болю чи дискомфорту.

В клініці працює до 13 кабінетів і всі лікарі дотримуються правила: «Будь-яка стоматологічна процедура повинна проводитися лише за умови безпеки і відсутності складнощів». Тому всі розпочинають роботу лише тоді, коли пацієнт почувається комфортно.


#Дизайн стоматології
Dean Dental Solutions
256 23.03.2020

Profident Plus 2 in 1


×
Робота на NaviStom