KMM
@{ a.name } Видалити
Виробники

Брекет система


Брекет-система - ортодонтична незнімна конструкція для випра......

Брекет-система - ортодонтична незнімна конструкція для виправлення прикусу і нерівностей зубного ряду, який дозволяє переміщати зуби в будь-якій площині. Основними елементами є скоба, яка кріпиться на зуб за допомогою ортодонтичного бонду, і дротова дуга, яка чинить тиск на замок. По мірі переміщення зубів в бажане положення сила тиску зменшується. Брекет-система дозволяє ортодонту регулювати тиск на кожен зуб окремо і таким чином створювати прикус в залежності від особливостей зубів кожного пацієнта.

Брекет-системи в залежності від місця установки бувають:

- вестибулярні (встановлюються на зовнішній поверхні зубного ряду);

- лінгвальні (встановлюються на внутрішній поверхні зубного ряду і непомітні для інших людей, але при цьому зменшують внутрішню частину ротової порожнини, викликаючи на деякий час порушення дикції і дискомфорт через постійне зіткнення язика з брекет-системою. Звідси і пішла назва цього виду систем – з лат. Lingua - мова).

Залежно від матеріалу, який використовується для виготовлення брекетів, вони бувають:

- металеві - виготовляються з нержавіючої сталі, або титану, або сплаву нікелю і титану. Вони є помітними для оточуючих, також є найдешевшими системами для пацієнта;

- золоті - є різновидом металевих систем, підходять для пацієнтів, у яких інші матеріали викликають алергію, а також для тих, хто хоче підкреслити свій статус. Із золота виробляються лінгвальні брекет-системи;

- пластикові - характеризуються невисокою міцністю, більш тривалим терміном лікування, можуть забарвлюватися від харчових продуктів;

- керамічні - виготовлені з полікристалічного оксиду алюмінію, їх колір наближений до природного кольору зубної емалі, завдяки чому вони майже непомітні для оточуючих;

- сапфірові - виготовлені зі штучного кристала сапфіра - монокристалічного оксиду алюмінію. Відрізняються максимальними естетичними властивостями завдяки високій прозорості.

Залежно від зв'язування дуги з брекетами системи бувають:

- лігатурні, або класичні - дуга кріпиться до брекетів за допомогою дротяних або еластичних пристосувань - лігатур.

- самолігуючі, або безлігатурні - брекети, для кріплення ортодонтичної дуги на яких є ковзаючі фіксатори у вигляді засувки, защіпки або кліпси, завдяки яким заміна дуги або коригування апарату проходить швидше і зручніше. Дуга може вільно ковзати, не потрібна велика сила для переміщення зубів, що є більш фізіологічним у порівнянні з лігатурними брекет-системами, скорочується час лікування, інтервали між відвідуваннями лікаря-ортодонта збільшуються, весь процес проходить безболісно.

Купити брекет-систему

Якщо ви лікар-ортодонт, власник стоматологічної клініки або менеджер, який займається підбором матеріалів, інструментів для ортодонтичних послуг у вашій клініці, вибирайте брекет-системи на нашому сайті в рубриці «Ортодонтичні матеріали», підрубрика «Брекет-системи». Або ж на будь-якій сторінці сайту введіть в рядку пошуку слова «брекет-система» і для вас будуть відібрані всі актуальні оголошення з цим товаром і статті від виробників і офіційних представників.

Можете скористатися фільтрами «новіші», «дешевші», «дорожчі» і у верхній частині списку будуть розташовуватися нещодавно опубліковані оголошення, з найдорожчими системами або з системами за найнижчою ціною. У цій рубриці ви можете вибирати брекет-системи різних виробників і торгуючих організацій. Віддаєте перевагу торгуючим компаніям з певного міста чи області? Відфільтруйте оголошення зі всієї України, обравши потрібний вам населений пункт чи область.

Продати брекет-систему

Якщо ви офіційно представляєте в Україні іноземний бренд брекет-систем, є дилером або ж виробником, розмістіть оголошення з описом товару на нашому спеціалізованому ресурсі NaviStom.com, так як на нього щодня заходить не одна тисяча фахівців стоматології, тобто ваша цільова аудиторія.

Розміщувати товари на нашому сайті легко: можна додавати кожне оголошення вручну, а можна автоматично - завантаживши посилання або файл з товарами з вашого сайту. Автоматичне завантаження всіх товарів можливе після придбання «Преміум аккаунта».

В описі товару має бути назва, виробник, опис характеристик, фотографії, вартість, контакти продавця. Також в оголошення можна вставляти відеоролик.

Якщо ви хочете, щоб ваша пропозиція з товаром знаходилась у верхній частині списку всіх товарів даної рубрики, придбайте для оголошення статус VIP або TOP, використовуйте функцію «Підняття вгору». Оголошення зі статусом VIP також відображаються в конкурентних аналогічних товарах. Детально про можливості статусів і «Преміум аккаунта» читайте в розділі «Реклама на сайті». Крім того, можете замовити публікацію вашої реклами на сторінці Навігатора Стоматології в Facebook.

Опублікувати статтю для ортодонтів про брекети

Зараз з'являється все більше брекет-систем від різних виробників на стоматологічному ринку України, тому, якщо ви хочете привернути увагу лікарів-ортодонтів саме до ваших товарів, необхідно їх просувати не тільки за допомогою свого сайту і сторінок в соціальних мережах, але і розміщуючи статті на спеціалізованих ресурсах як NaviStom.com. Тисячі читачів - фахівців стоматології, які довіряють нашому сайту не перший десяток років, - побачать вашу статтю, і по розміщеним в ній посиланням зможуть перейти на ваш сайт.

У публікації розкажіть, які нові матеріали були використані для виробництва брекет-системи, які зміни відбулися в складі матеріалу для підвищення міцності і якості брекетів, наскільки вони безпечні, знижують тривалість лікування і кількість відвідувань, тобто, чому пацієнтові і ортодонту вигідно вибирати саме цей бренд.

Крім публікації на головній сторінці сайту, ми поділимося вашою статтею на сторінках Навігатора Стоматології в Instagram, Facebook, Twitter. Після публікації стаття залишиться в розділі «Статті» назавжди, поки ви самі не захочете щось змінити або видалити.

+ Додати оголошення

Фільтри
Сортування оголошень

Можливо вас зацікавить
Не знайшли, що шукали?
Додайте БЕЗКОШТОВНО оголошення у розділ Куплю / Орендую / Попит, з Вами зв`яжуться і зроблять кращу пропозицію:

Вхід | Реєстрація


×