KMM SEPTODONT
@{ a.name } Видалити
Виробники

Апекслокатор


Апекслокатор - електронний прилад для ендодонтії: визначає п......

Апекслокатор - електронний прилад для ендодонтії: визначає положення апікального звуження і довжину кореневого каналу зуба. Є різні способи визначення робочої довжини кореневого каналу: рентгенологічний, тактильний, реакції пацієнта, паперовим штифтом, за допомогою апекслокатора. Вимірювання апекслокатором вважаються найбільш точними. Також, багато лікарів стверджують, що найкраще використовувати два методи разом: апекслокатором і рентгенологічний.

Принцип роботи апекслокатора полягає в наступному: пара електродів підключається на губу пацієнта і на ендодонтичний файл і таким чином вимірюється електричний опір біля верхівки кореня. Після досягнення файлом верхівки кореня зуба опір знижується. Апекслокатор подає звуковий або світловий сигнал або ж інформація відображається на дисплеї.

Перевага використання апекслокатора полягає в тому, що він дозволяє максимально швидко і точно визначати довжину каналу в межах 0,5 мм від апікального отвору. Крім того, прилад безпечний - може використовуватися при лікуванні маленьких пацієнтів і вагітних жінок.

Перші апекслокатори працювали на постійному струмі, що призводило до частих помилкових сигналів приладу через наявність крові, слини, розчинів для іригації, так як вони проводять струм. Зараз в апекслокаторах застосовується змінний струм двох частот, завдяки чому прилад менше схильний до впливу рідин в каналі. По мірі руху ендофайла каналом порівнюються показники двох електричних опорів.

Апекслокатори адаптивного типу автоматично визначають рівень вологості, а кров і невидалена пульпа не викривляють результати вимірювань.


Купити апекслокатор

Якщо ви хочете придбати апекслокатор, найкраще вибирати його на NaviStom.com, так як тільки тут представлений найбільший вибір моделей і брендів, як нових, так і б/в, з різною вартістю і характеристиками: Morita (Root ZX), Sybron Endo (Mini), Denjoy (iFive, Joypex 5), TOSI (TX), SOCO (C Smart), Woodpecker (Woodpex Golden Pro, Minipex), Sirona (SiroEndo Pocket), Dentsply (Propex Pixi), COXO (C-Root), KMG (Apex Eye), Reborn Endo (R-Pex 6), Дельта (EndoExpert).

Заходьте в рубрику «Стоматологічне обладнання», підрубрика «Ендодонтичне обладнання» і вибирайте апекслокатори як нові, так і б/в. Також можете знайти всі оголошення, написавши в рядку пошуку на будь-якій сторінці сайту слово «апекслокатор».

Якщо хочете подивитися пропозиції тільки з новими або тільки б/в приладами, з усієї України або тільки від продавців з певної області або міста, моделі дешевше або дорожче, скористайтеся фільтрами, які прискорюють і спрощують пошук.

Щоб зв'язатися з автором оголошення або торгівельною організацією, зателефонуйте за вказаними телефонами або скористайтеся зворотним зв'язком для відправки вашого повідомлення на електронну адресу.

При покупці уточнюйте, чи оплачує доставку продавець, чи надає гарантію та післягарантійне обслуговування.

Продати апекслокатор

Якщо ви продаєте апекслокатори в Україні, нові або б/в, обов'язково розмістіть оголошення з вашими товарами на NaviStom.com. На сайт щодня заходить більше 2000 відвідувачів, вже більше 10 років він користується популярністю серед фахівців стоматології: лікарів-стоматологів, ендодонтистів, власників стомат клінік, менеджерів, які займаються вибором і покупкою стомат матеріалів, інструментів і обладнання для своїх клінік, а саме вони є вашими потенційними покупцями.

Щоб розмістити оголошення, зареєструйтеся на сайті і створюйте їх вручну, заповнюючи поля з назвою моделі, бренду, описом основних характеристик, або ж автоматично завантажуйте усі товари зі свого сайту одним файлом.

Додаючи оголошення вручну, ви можете вказати вартість у гривні або ж в іноземній валюті: доларах або євро. За коливання курсу не хвилюйтеся - вартість буде змінюватися автоматично залежно від того, який курс ви обрали: Нацбанку, Міжбанку, ринковий або встановлений вами в особистому кабінеті для даного товару.

Якщо хочете зробити ваше оголошення найпомітнішим, вибирайте для нього статус «VIP» або «TOP». Такі оголошення розміщуються в списку вище оголошень зі статусом «Звичайне», також «VIP» оголошення розміщуються в публікаціях конкурентних товарів. Якщо у вас багато оголошень, вигідно сплатити «Преміум аккаунт» і розміщувати велику кількість оголошень. Детально про всі можливості розміщення інформації на NaviStom читайте в рубриці «Реклама на сайті».

Опублікувати статтю про апекслокатор

Ще один ефективний спосіб виділитися серед інших торгуючих організацій і виробників апекслокаторів - публікувати для лікарів-стоматологів пізнавальні статті про свій товар. Якщо ви український виробник, розкажіть лікарям про особливості вашого апекслокатора, про те, які матеріали використовуються для його виробництва, про переваги в порівнянні з іноземними моделями (наприклад, вартість, швидка доставка в день замовлення, постійна наявність всіх моделей), про враження українських ендодонтистів від роботи з вашим приладом, про користь і зручність для пацієнтів. Якщо представляєте в Україні іноземний бренд, також розкажіть потенційним покупцям про всі особливості товару, зробіть порівняння з аналогічними моделями.

Статті найкраще публікувати на певну вузьку тему і регулярно, наприклад, раз на тиждень або раз на два тижні. Інформація в такому вигляді підвищує довіру лікарів до вашого бренду і до вас як до продавця товару. Якщо розмістите статтю на NaviStom, вона назавжди залишиться в рубриці «Статті», крім того, ми поділимося нею на наших сторінках в соціальних мережах - Facebook, Instagram, Twitter, що обов'язково принесе вам дзвінки від зацікавлених фахівців!

+ Додати оголошення

Фільтри
Сортування оголошень


Не знайшли, що шукали?
Додайте БЕЗКОШТОВНО оголошення у розділ Куплю, Орендую, ПопитВхід | Реєстрація
Після публікації оголошення в разділі Куплю, Орендую, Попит, з Вами зв`яжуться і зроблять найкращу пропозицію
×