@{ a.name } Видалити
Виробники

Ендомотори

Ендомотор - стоматологічний прилад для обробки під час лікув......

Ендомотор - стоматологічний прилад для обробки під час лікування кореневих каналів ротаційними інструментами. Ендомотор забезпечує постійне обертання ендоінструмента в каналі, а швидкість обертання і обертальний момент можна змінювати в залежності від інструменту, що використовується в даний момент, з урахуванням його діаметру і конусності.

Робота з ендомотором характеризується наступними перевагами:

- допомагає сформувати кореневий канал правильної форми, що гарантує герметичне пломбування;

- запобігає поломці інструменту;

- видаляє всі інфіковані тканини;

- скорочує робочий час, що зручно як для стоматолога, так і для пацієнта.

Ендомотори можуть бути з функцією вбудованого апекслокатора, який автоматично фіксує досягнення апекса (верхівки кореневого каналу) і сповільнює обертання файлу, при досягненні потрібної точки вмикається автореверс. Також, апекслокатор може підключатися окремо до ендомотора.

 NaviStom

Купити ендомотор

Якщо ви хочете купити ендомотор стоматологічний, заходьте в рубрику «Стоматологічне обладнання», підрубрика «Ендодонтичне обладнання». Або ж знаходячись на будь-якій сторінці NaviStom, введіть в рядок пошуку слово «Ендомотор» і для вас буде відібраний список всіх оголошень з цим товаром.

Ви зможете вибрати прилад з різними характеристиками: з кольоровим РК-дисплеєм, ергономічним дизайном, функцією автореверса і звукового попередження, з певною кількістю програм для різних файлів, із запам'ятовуванням останніх налаштувань, з максимально швидкою зарядкою, з роботою від зарядного пристрою або від батарейок, з регулюванням гучності звуку, з функцією безпеки, з легким наконечником, який не напружує м'язи руки і пальців. На сайті представлена велика кількість моделей і брендів, як зарубіжних, так і українських: Morita (Triauto ZX2, Dentaport ZX OTR), SOCO (C-Smart), NSK (Endo-Mate TC2), Dentsply (X-Smart), TOSI (TX), Nouvag (TCM Endo), ATS Dental (Alpha Endo, High Tech Endo), Sirona (SiroEndo Pocket), Meta Biomed (ES-100), K Driller (Endo Plus), Woodpecker (Endo Radar), Reborn Endo (R-Smart Plus), VDW Endo (IT), Diadent (DIA Gear), Sybron Endo (Endo Touch HE).

Також на нашому сайті ви можете вибрати і купити ендодонтичні наконечники, ендодонтичні файли й інші аксесуари до ендомоторів.

Щоб зробити пошук потрібної вам моделі зручнішим і швидшим, скористайтеся фільтрами: виберіть тільки нові прилади або тільки б/в, від продавців зі всієї України або з конкретного міста або області, моделі подорожче або дешевше.

При покупці як нових, так і б/в ендомоторів запитайте у продавця про термін гарантії, можливість ремонту після його закінчення.

Продати ендомотор

Якщо ви продаєте ендомотори нові або б/в, розміщуйте оголошення на нашому сайті, так як тоді його зможе побачити цільова аудиторія: лікарі-стоматологи, ендодонтисти, власники стоматологічних клінік, менеджери із закупівель товарів для клініки. Відвідуваність сайту щодня зростає, крім того, ми можемо опублікувати вашу пропозицію на сторінках наших соціальних мереж - Facebook, Instagram, Twitter -, і ви отримаєте додаткову кількість потенційних покупців.

Для розміщення оголошення зареєструйтеся на сайті, визначтеся з його статусом: Звичайне, TOP або VIP. TOP-оголошення розміщуються вище звичайних у списку, а VIP - вище звичайних і TOP, також відображаються у всіх інших оголошеннях з ендомоторами. Також ви можете замовити і банер, який буде вести на сторінку вашого сайту або на ваші товари на NaviStom. Детально про всі можливості розміщення інформації читайте в рубриці «Реклама на сайті».

Оголошення можна розміщувати вручну, вказавши в заголовку назву приладу, модель, бренд, новий товар або б/в. Також важливо вказати основні характеристики і додати якомога більше фото, відеоролик. Вартість можна вказати в гривні або ж в євро/доларі. Вартість буде змінюватися протягом дня автоматично в залежності від курсу, який ви обрали: Нацбанку, Міжбанку, ринковий або встановлений вами. Вкажіть номери телефонів, електронну адресу для швидкого зв'язку з вами.

Опублікувати статтю про ендомотор

Для того, щоб зацікавити стоматологів, напишіть статтю про ендомотор, який ви представляєте. Адже в статті ви зможете розповісти, наскільки він незамінний в роботі сучасних спеціалістів, про переваги, які він гарантує для лікаря і пацієнта, зможете порадити ендодонтистам, як розповідати пацієнтам про процедуру лікування і чищення кореневого каналу цим приладом, наскільки це якісніше в порівнянні з ручним інструментом, щоб вони зрозуміли високу якість ваших послуг. Також, можете дізнатися враження від роботи з вашим приладом у ендодонтистів, які ним уже користуються, і додати їх до статті. Або ж можете зняти коротке відео і викласти разом зі статтею.

Опублікувавши статтю, вам не потрібно хвилюватися за продовження терміну її розміщення на NaviStom, адже вона буде знаходитися в рубриці «Статті» весь час, до того ж, ми поділимося нею на сторінках наших акаунтів в соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter.


Фільтри
Сортування оголошень
Не знайшли, що шукали?
Додайте БЕЗКОШТОВНО оголошення у розділ Куплю / Орендую / Попит, з Вами зв`яжуться і зроблять кращу пропозицію:

Вхід | Реєстрація