@{ a.name } Видалити
Виробники

ЕндомоториЕндомотор - стоматологічний прилад для обробки під час лікув......

Ендомотор - стоматологічний прилад для обробки під час лікування кореневих каналів ротаційними інструментами. Ендомотор забезпечує постійне обертання ендоінструмента в каналі, а швидкість обертання і обертальний момент можна змінювати в залежності від інструменту, що використовується в даний момент, з урахуванням його діаметру і конусності.

Робота з ендомотором характеризується наступними перевагами:

- допомагає сформувати кореневий канал правильної форми, що гарантує герметичне пломбування;

- запобігає поломці інструменту;

- видаляє всі інфіковані тканини;

- скорочує робочий час, що зручно як для стоматолога, так і для пацієнта.

Ендомотори можуть бути з функцією вбудованого апекслокатора, який автоматично фіксує досягнення апекса (верхівки кореневого каналу) і сповільнює обертання файлу, при досягненні потрібної точки вмикається автореверс. Також, апекслокатор може підключатися окремо до ендомотора.

 NaviStom

Купити ендомотор

Якщо ви хочете купити ендомотор стоматологічний, заходьте в рубрику «Стоматологічне обладнання», підрубрика «Ендодонтичне обладнання». Або ж знаходячись на будь-якій сторінці NaviStom, введіть в рядок пошуку слово «Ендомотор» і для вас буде відібраний список всіх оголошень з цим товаром.

Ви зможете вибрати прилад з різними характеристиками: з кольоровим РК-дисплеєм, ергономічним дизайном, функцією автореверса і звукового попередження, з певною кількістю програм для різних файлів, із запам'ятовуванням останніх налаштувань, з максимально швидкою зарядкою, з роботою від зарядного пристрою або від батарейок, з регулюванням гучності звуку, з функцією безпеки, з легким наконечником, який не напружує м'язи руки і пальців. На сайті представлена велика кількість моделей і брендів, як зарубіжних, так і українських: Morita (Triauto ZX2, Dentaport ZX OTR), SOCO (C-Smart), NSK (Endo-Mate TC2), Dentsply (X-Smart), TOSI (TX), Nouvag (TCM Endo), ATS Dental (Alpha Endo, High Tech Endo), Sirona (SiroEndo Pocket), Meta Biomed (ES-100), K Driller (Endo Plus), Woodpecker (Endo Radar), Reborn Endo (R-Smart Plus), VDW Endo (IT), Diadent (DIA Gear), Sybron Endo (Endo Touch HE).

Також на нашому сайті ви можете вибрати і купити ендодонтичні наконечники, ендодонтичні файли й інші аксесуари до ендомоторів.

Щоб зробити пошук потрібної вам моделі зручнішим і швидшим, скористайтеся фільтрами: виберіть тільки нові прилади або тільки б/в, від продавців зі всієї України або з конкретного міста або області, моделі подорожче або дешевше.

При покупці як нових, так і б/в ендомоторів запитайте у продавця про термін гарантії, можливість ремонту після його закінчення.

Продати ендомотор

Якщо ви продаєте ендомотори нові або б/в, розміщуйте оголошення на нашому сайті, так як тоді його зможе побачити цільова аудиторія: лікарі-стоматологи, ендодонтисти, власники стоматологічних клінік, менеджери із закупівель товарів для клініки. Відвідуваність сайту щодня зростає, крім того, ми можемо опублікувати вашу пропозицію на сторінках наших соціальних мереж - Facebook, Instagram, Twitter -, і ви отримаєте додаткову кількість потенційних покупців.

Для розміщення оголошення зареєструйтеся на сайті, визначтеся з його статусом: Звичайне, TOP або VIP. TOP-оголошення розміщуються вище звичайних у списку, а VIP - вище звичайних і TOP, також відображаються у всіх інших оголошеннях з ендомоторами. Також ви можете замовити і банер, який буде вести на сторінку вашого сайту або на ваші товари на NaviStom. Детально про всі можливості розміщення інформації читайте в рубриці «Реклама на сайті».

Оголошення можна розміщувати вручну, вказавши в заголовку назву приладу, модель, бренд, новий товар або б/в. Також важливо вказати основні характеристики і додати якомога більше фото, відеоролик. Вартість можна вказати в гривні або ж в євро/доларі. Вартість буде змінюватися протягом дня автоматично в залежності від курсу, який ви обрали: Нацбанку, Міжбанку, ринковий або встановлений вами. Вкажіть номери телефонів, електронну адресу для швидкого зв'язку з вами.

Опублікувати статтю про ендомотор

Для того, щоб зацікавити стоматологів, напишіть статтю про ендомотор, який ви представляєте. Адже в статті ви зможете розповісти, наскільки він незамінний в роботі сучасних спеціалістів, про переваги, які він гарантує для лікаря і пацієнта, зможете порадити ендодонтистам, як розповідати пацієнтам про процедуру лікування і чищення кореневого каналу цим приладом, наскільки це якісніше в порівнянні з ручним інструментом, щоб вони зрозуміли високу якість ваших послуг. Також, можете дізнатися враження від роботи з вашим приладом у ендодонтистів, які ним уже користуються, і додати їх до статті. Або ж можете зняти коротке відео і викласти разом зі статтею.

Опублікувавши статтю, вам не потрібно хвилюватися за продовження терміну її розміщення на NaviStom, адже вона буде знаходитися в рубриці «Статті» весь час, до того ж, ми поділимося нею на сторінках наших акаунтів в соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter.

Приклад статті про ендомотор:

Ендомотор - це електричний інструмент, який використовується в ендодонтії (лікуванні кореневих каналів зубів) для подачі та управління обертальними файлами, які використовуються для видалення пошкодженої тканини з кореневих каналів зуба.

Ендомотор дозволяє стоматологам контролювати швидкість, напрямок та крутний момент інструменту, що забезпечує точність та ефективність лікування. Він може мати різні режими роботи, включаючи режими, які дозволяють вибрати найбільш підходящу швидкість і потужність для певного типу каналу.

Крім того, багато ендомоторів оснащені функцією електронної довжини роботи (EAL), яка дозволяє стоматологам точно визначити довжину кореневого каналу зуба, щоб уникнути пошкодження навколишніх тканин або перфорації стінки каналу.

Переваги використання ендомотора включають підвищену точність та безпеку лікування, більш високу швидкість та ефективність обробки кореневих каналів, а також зменшення фізичного навантаження на стоматолога.

Однак, ендомотори вимагають спеціальної підготовки та навичок для їх використання, а також регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. Крім того, деякі пацієнти можуть відчувати дискомфорт при використанні ендомотора, тому важливо обговорити всі можливі ризики та переваги лікування з пацієнтом перед його проведенням.


Фільтри
Сортування оголошень
Не знайшли, що шукали?
Додайте БЕЗКОШТОВНО оголошення у розділ Куплю / Орендую / Попит, з Вами зв`яжуться і зроблять кращу пропозицію:

Вхід | Реєстрація