@{ a.name } Видалити
Виробники
 • N
 • ...
 • Статті
 • MillBox - ідеальне Dental CAM-рішення для фрезерування будь-яких стоматологічних реставрацій ua:13359

MillBox - ідеальне Dental CAM-рішення для фрезерування будь-яких стоматологічних реставрацій

Завдяки зручному у користуванні, інноваційному та привабливому інтерфейсу користувача MillBox спрощує процес компонування реставрацій в матеріалі та створення траєкторії руху інструменту. Нові користувачі дуже швидко можуть почати виконувати операції компонування навіть без спеціальної підготовки або ж із мінімальним навчанням. MillBox створений на потужній CAM-платформі, яка дуже проста у використанні та мінімізує кількість часу, витраченого на обробку замовлень. А це, в свою чергу, забезпечує лабораторіям значну віддачу від інвестицій у цифрові технології.

 NaviStom

MillBox був досконально розроблений для стоматологічної галузі і є надійним партнером, який покращить робочий процес вашої лабораторії, підвищить якість і асортимент робіт.

MillBox також дозволяє вводити дані за допомогою сенсорного екрану, що значно спрощує роботу з ним.

 NaviStom

Використання MillBox означає:

Один «клік» надає можливість виконувати будь-які дії з реставраціями: обертання, позиціонування, зміна позиціонування та/або додавання додаткового штіфта-підтримки.

Новий графічний інтерфейс користувача з повною підтримкою сенсорних дисплеїв.

Користувачі проходять інтуітивно зрозумілий процес підготовки до фрезерування.

Лабораторія може виконувати будь-які реставрації із будь-яких матеріалів.

В MillBox наявні різні кольори для виділення ділянок, які можуть потребувати додаткової уваги під час фрезерування (виточення або недосяжні ділянки). MillBox також інформує користувача у разі проблеми з позиціонуванням/обертанням деталей.

MillBox спеціально розроблений для професіоналів, яким потрібні прості, але ефективні інструменти. Користувач виконує роботу продуктивніше, в коротші терміни, здійснює меншу кількість дій.

 NaviStom

Завдяки постійному вдосконаленню програмного забезпечення користувачі MillBox завжди працюють на рівні сучасних вимог.

Програмне забезпечення стає ще доступнішим: за останній рік було додано нові і покращено існуючі функції.

Серед нових функцій - функція Cavity Fit. Іноді, після тривалого процесу, фрезерований елемент може мати гіршу припасовку через проблеми з дизайном або матеріалом. З програмою MillBox ви можете простим «кліком» відрегулювати припасовку на етапі підготовки, не змінюючи жодної стратегії різання. Ці параметри можна потім використовувати за замовчуванням кожного разу, коли імпортуватиметься схожий елемент.

У MillBox було представлено п’ять нових типів Стабілізаторів. Кожен із них має власну структуру, яка може адаптуватися до типу об’єкта, який ви хочете підтримати.

MillBox дозволяє одночасно відкривати різні робочі сесії. На панелі завдань Windows відображається "Полоса прогресу", що вказує на хід обчислення. Якщо виникає помилка, ця панель стає червоною, щоб попередити користувача.

Всі матеріали, які зараз використовуються в стоматологічній галузі, повністю підтримуються MillBox. Ми також пропонуємо можливість зміни кольору відображення матеріалу, що використовується. Ми можемо використовувати та відображати "затінені" та "багатошарові" матеріали. Реставрації, спеціально розміщені в матеріалах на етапі проектування, можуть автоматично імпортуватися в MillBox, зберігаючи при цьому положення між CAD & CAM.

 NaviStom

Новий додатковий модуль Make&Mill був запроваджений, щоб в одному програмному забезпеченні можна було використовувати дві різні технології виробництва: адитивну та субтрактивну. Користувач може імпортувати STL об'єкту, що підлягає лазерному спіканню, за зниженою вартістю, а потім перенести індексовану частину до фрезерного верстату таким чином, що фрезеруватися будуть лише позначені ключові ділянки, якщо вони потребують точнішої обробки (як у випадку з інтерфейсами на панелі).

Крім того, у MillBox ви можете імпортувати будь-який тип дентальної реставрації із будь-якого відкритого CAM-джерела. За допомогою програмного забезпечення 3Shape®, DentalWings® та Exocad® розпізнавання типу та морфології є повністю автоматизованим.

 NaviStom

До кожного імпортованого об’єкта застосовуватимуться автоматичні функції, такі як: компонування, штіфти-підтримки, виявлення граничної лінії, зміщення та орієнтація.

Зараз, як ніколи, MillBox є найкращим партнером для поліпшення робочого процесу, підвищення якості та збільшення асортименту вашої продукції.

CIMsystem завдяки великому досвіду виробництва у стоматологічній галузі повністю підтримує своїх клієнтів. Починаючи від первинної оцінки їхніх потреб і закінчуючи впровадженням і налаштуванням правильного рішення, компанія постачає високоякісні, інноваційні та потужні технічні інструменти, забезпечує навчання кваліфікованими техніками та відмінне післяпродажне обслуговування та підтримку.

Придбання даного програмного забезпечення безпосередньо у компанії-виробника або у її офіційних представників - це гарантія ефективності і продуктивності, а також надійності і компетентності. У мережі є неавтентичні версії програмного забезпечення, які пропонують неавторизовані і неперевірені джерела. Використання несертифікованих продуктів передбачає неякісну роботу програмного забезпечення і несумісність з обладнанням, що використовується.

Для детальнішої інформації про рішення CIMsystem звертайтеся лише на наші офіційні сайти:

www.cimsystem.com

www.sum3ddental.com


CIMsystem
1951 23.10.2020

 • Exocad 3.2 Elefsina 2023-12-07Final Version ( Engine Build 8741 ) Fully Ready 00380635425945 Viber NaviStom

  Exocad 3.2 Elefsina 2023-12-07Final Version ( Engine Build 8741 ) Fully Ready 00380635425945 Viber

  5 000 грн
  $ 131.06 • € 119.9
  MYDENTALSOFT • Дніпро
  Докладніше