@{ a.name } Видалити
Виробники
Зразок!

Приблизно так може виглядати ваша стаття.
Стаття НЕ має терміну публікації, тому не потребує регулярної оплати за розміщення на сайті.

З`явились питання?
Дзвоніть, все розповімо докладніше:
Пн-Пт 10:00 - 17:00Відмінити

Ендомотор VDW SILVER RECIPROC
БУ
Ендомотор VDW SILVER RECIPROC NaviStom
×
Ендомотор VDW SILVER RECIPROC
БУ
30 520 грн
$ 800 • € 731.89
32 17.04.2024
Ендомотор VDW SILVER RECIPROC 
Ендомотор, має компактні розміри і призначений для роботи з нікель-титановими системами в режимі постійного обертання роторного і в реципрокном режимі. Гідність ендодонтичного мікромотора полягає в тому, що він працює від акумуляторів, а значить, його можна використовувати, в тому числі, і під час зарядки.

Попередньо встановлені налаштування застосовуються для систем, що функціонують у реципрокном режимі, для систем WaveOne, RECIPROC, а також FlexMaster, ProTaper, Mtwo, K3 і Gates – для роторних систем в режимі постійного обертання. 15 параметрів постійного швидкості можна зберігати і встановлювати в програмі Dr`s Choice для роботи з іншими роторними нікель-титановими інструментами.

Переваги:

Препарування одним файлом. Є можливість повністю препарувати кореневий канал всього одним інструментом в реципрокном режимі.

Менше зусиль. Підготовка до препарування кореневого каналу мінімальна завдяки стерильності інструментів RECIPROC — не потрібно міняти інструменти в кутовому наконечнику на кожній стадії препарування.

Скорочення тимчасових витрат. Інструменти використовуються для одного пацієнта, потім утилізуються. Це скорочує час, який знадобився б на очищення і стерилізацію інструментів.

Ризик зараження виключений у пацієнта і зведено до нуля у медичного персоналу та терапевта.

Простота в навчанні і скорочення помилок при лікуванні. Эндомоторы VDW Silver RECIPROC були протестовані на предмет процедурних помилок – доведено меншу кількість помилок порівняно з роторними нікель-титановими інструментами
Дмитро
+380676007600

Відмінити

 • Хірургічно - Оглядове крісло NaviStom

  Хірургічно - Оглядове крісло

  106 820 грн
  $ 2800 • € 2561.63
  YurDental • Свалява
  Докладніше