@{ a.name } Видалити
Виробники
Зразок!

Приблизно так може виглядати ваша стаття.
Стаття НЕ має терміну публікації, тому не потребує регулярної оплати за розміщення на сайті.

З`явились питання?
Дзвоніть, все розповімо докладніше:
Пн-Пт 10:00 - 17:00Відмінити

Лазер діодний Pion H1 980/810нм 7/10Вт
Лазер діодний Pion H1 980/810нм 7/10Вт NaviStom
×
Лазер діодний Pion H1 980/810нм 7/10Вт
151 200 грн
$ 4000 • € 3701.35
Харків
Доставка по Україні
Сайт
Сайт Highmedicaltechnology
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
32 17.02.2023
Стоматологічний лазер H1 працює під управлінням інтелектуальної операційної системи Android, що дає змогу зберігати велику кількість клінічної інформації, даних і відео. Це одна з особливостей, яка відрізняє його від аналогічних конкуруючих пристроїв.

Універсальне використання стоматологічного лазера PIOON H1:
Стоматологічний діодний лазер PIOON H1 вирізняється швидкістю відгуку і точністю вихідної потужності, що робить його надійним пристроєм для використання у всіх галузях стоматології, де використовується лазерне світло. Це підвищує комфорт роботи і передбачуваність процедур у повсякденній стоматологічній практиці. Стоматологічний лазер створений не тільки для стоматологів з досвідом лазерної терапії, а й для тих, хто робить перші кроки в лазерній стоматології. Це пристрій, який ідеально доповнить будь-яку стоматологічну практику.

Надійне джерело енергії:
у стоматологічному лазері PIOON як джерело енергії використовується лазерний діод GaAlAs. Нині це новітня технологія напівпровідникових лазерів для модифікації м`яких тканин і профілактичної медицини.

Безпечне використання:
довжина хвилі лазера H1 становить 980 нм або 810 нм. Це невидиме неіонізуюче світло, яке виробляє теплове випромінювання, не спричиняючи змін у клітинній ДНК. Стоматологічний діодний лазер H1 дає змогу працювати з безперервними або імпульсними хвилями, а максимальна потужність становить 10 Вт або 15 Вт, залежно від індивідуальних очікувань і потреб. Лазер PIOON має повітряне охолодження.

Простота використання:
крім того, стоматологічний діодний лазер характеризується 45 безпечними протоколами лікування та інтуїтивно зрозумілим меню польською мовою. Це дає змогу вільно користуватися пристроєм навіть тим, хто не має досвіду роботи з лазером. Готові протоколи лікування дають змогу проводити лікування швидко і зручно. Інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення дає змогу змінювати параметри відповідно до індивідуальних потреб під час процедури. Завдяки вбудованому акумулятору ємністю 3350 мАг лазер став ще більш мобільним.

Стоматологічний лазер H1 та його можливості:
Стоматологічний діодний лазер забезпечує потужність до 15 Вт. У результаті можна безпечно й ефективно виконувати більшість операцій на м`яких тканинах. Він призначений, зокрема, для: видалення фібром, видалення вуздечки, видалення та випарювання простого герпесу, оголення зубів, що не прорізалися, і оголення імплантатів. Крім того, стоматологічний діодний лазер дає змогу різати, розкривати і дренувати абсцеси. Клінічно доведено його бактерицидні властивості, що розширить сферу його застосування. Застосовується при афтозних ураженнях, періімплантиті та дезінфекції під час ендо- і пародонтологічних втручань. Лазер також використовується в естетичній стоматології, він ідеально підходить для відбілювання зубів. Спеціальна головка СНЩС робить що діодний стоматологічний лазер підтримує і прискорює лікування захворювань скронево-нижньощелепного суглоба. Приклади використання лазера PIOON H1: дезінфекція ендоканалів, закритий кюретаж, лікування ясен, терапія СНЩС (терапія скронево-нижньощелепного суглоба), дезінфекція пародонтальних кишень, хірургія м`яких тканин, лікування захворювань порожнини рота, біостимуляція, лікування гіперчутливості, відбілювання зубів.

Переваги діодного стоматологічного лазера PIOON H1
Потужний: Потужність до 15 Вт у безперервному режимі, довжина хвилі 980 нм або 810 нм. Легко і безпечно: пропонує 45 безпечних протоколів лікування. Інновація: компактний 7-дюймовий сенсорний екран 2K Ultra HD. Мобільність: акумулятор великої ємності забезпечує комфортне використання лазера. Smart: оновлення Direct Wi-Fi гарантують, що ви завжди матимете новітнє програмне забезпечення та функції. Надійність: металевий корпус і 5-річна гарантія забезпечать спокій кожному користувачеві. Універсальність: широкі можливості завдяки додатковим аксесуарам.

Стоматологічний діодний лазер PIOON H1 - до комплекту входить:
оптичне волокно 300 мкм або 400 мкм. Лікувальна головка 2 пари захисних окулярів. Ніж для обрізки/вкорочення світловода.

Можливість подальшого розширення лазера:
насадкою для відбілювання насадкою для біостимуляції насадкою для лікування скронево-нижньощелепних суглобів
Highmedicaltechnology
+380996673116, +380735968492, +380675968492

Відмінити

 • Оренда стоматологічного кабінету, або зміна.Печерськ, вулиця Саперне поле, 3. NaviStom

  Оренда стоматологічного кабінету, або зміна.Печерськ, вулиця Саперне поле, 3.

  800 грн
  $ 21.16 • € 19.58
  ОЛЕНА • Київ
  Докладніше
VIP-оголошення