@{ a.name } Видалити
Виробники
Зразок!

Приблизно так може виглядати ваша стаття.
Стаття НЕ має терміну публікації, тому не потребує регулярної оплати за розміщення на сайті.

З`явились питання?
Дзвоніть, все розповімо докладніше:
Пн-Пт 10:00 - 17:00Відмінити

Індивідуальні абатменти `Premill`
Індивідуальні абатменти `Premill` NaviStom
×
Індивідуальні абатменти `Premill`
1 000 грн
$ 26.21 • € 23.98
Рівне
62 06.06.2023
Шановні зубні техніки та лікарі! Пропонуємо вам високоякісні індивідуальні абатменти преміли для кріплення зубних протезів на імплантантах. Наші абатменти виготовляються з високоякісних матеріалів, з використанням новітніх технологій та обладнання. Вони точно підійдуть для кожного пацієнта, дозволяючи забезпечити максимальний комфорт та довговічність носіння протеза. Ми пропонуємо варіант виготовлення з повного цифрового протоколу або з гіпсової моделі.

Ми використовуємо оригінал, так і репліки для виготовлення індивідуальних абатментів . В залежності від зачачі та особливостей пацієнта та його потреб, ми забезпечуємо максимальну точність кріплення та стійкість протеза

Наші індивідуальні абатменти преміли виготовляються з урахуванням усіх особливостей пацієнта, що забезпечує максимальну точність кріплення та стійкість протеза. Ми використовуємо сучасні методивиготовлення, щоб забезпечити найвищу якість наших послуг.

Зверніться до нас зараз, щоб дізнатися більше про наші послуги та замовити індивідуальний абатмент преміли для вашого пацієнта. Розраховуйте на професійну підтримку та найвищу якість робіт від наших кваліфікованих спеціалістів. Здорові зуби - це гарантія здорового життя!
Roman
+380671602433

Відмінити

 • Стоматологічна установка Sirona C2 NaviStom

  Стоматологічна установка Sirona C2

  287 730 грн
  $ 7542.07 • € 6900
  Вадім • Тернопіль
  Докладніше