KMM
@{ a.name } Видалити
Виробники

Дентальні імплантати і абатменти


Дентальний імплантат хірургічним шляхом встановлюється в щел......

Дентальний імплантат хірургічним шляхом встановлюється в щелепу і слугує основою для кріплення знімних або незнімних зубних протезів, замінюючи корінь відсутнього зуба.

Одне з головних наукових відкриттів, що стосуються дентальної імплантації, було здійснене професором Брейнмарком в 1952 році: кістка міцно «зростається» з поверхнею металу, якщо кісткове ложе правильно підготовлено для установки титанової конструкції. Цей процес «зрощення» був згодом названий остеоінтеграцією.

Імплантати бувають розбірні і однокомпонентні. Розбірний складається з самого імплантату і абатмента. Однокомпонентний імплантат являє собою єдину конструкцію з абатмента і тієї частини, що імплантується в щелепу.

Методики дентальної імплантації: одноетапна, двоетапна і відразу після видалення кореня.

Імплантати мають різну форму: коренеподібну (конічну або циліндричну), пластинкову або комбіновану.

Для виготовлення дентальних імплантатів найчастіше використовується титановий сплав, який характеризується найвищим рівнем остеоінтеграції в порівнянні, наприклад, з діоксидом цирконію.

Ведеться вивчення інших матеріалів для виготовлення дентальних імплантатів. Так, досліджується наноструктурований титан, який характеризується меншим розміром кристалічних зерен, високою міцністю, з якого можна виготовляти дентальні імплантати меншого розміру. Також, результати деяких досліджень показують, що в порівнянні з грубозернистим титаном, цей матеріал гарантує кращу остеоінтеграцію.

Вибираючи імплантати для використання в своїй стоматологічній клініці, фахівець звертає увагу як на функціональні особливості, які важливі для пацієнта, так і на зручність установки імплантату хірургом-стоматологом.

Купити дентальні імплантати

Якщо ви вибираєте імплантати, хочете порівняти якомога більшу кількість моделей, найкраще це робити на NaviStom, так як тільки на нашому ресурсі в єдиному місці зібрано максимальну кількість пропозицій від різних виробників, офіційних представників та торгуючих компаній. Завдяки цьому вам не потрібно переглядати безліч сайтів в Інтернеті, витрачати час на відбір інформації, перевіряти, чи продаються такі імплантати в Україні.

Заходьте в рубрику «Стоматологічні матеріали», підрубрика «Хірургічні матеріали» і ви знайдете дентальні імплантати та абатменти різних брендів від різних торгуючих організацій. Або ж на будь-якій сторінці сайту вводьте в рядку пошуку запит «імплантат» і вам буде запропоновано список всіх оголошень з цим товаром.

На відміну від інших сайтів, де можуть бути представлені лише 1-2 бренди, на NaviStom ви зможете вивчити найбільшу кількість моделей від різних виробників - як зарубіжних, так і українських: GMI (Avantgard, Frontier, Phoenix, Monolith), DSI (Blue Line, Orange Line), MIS (Seven, UNO, C1, V3), Alpha Bio Tec (SPI, NEO, ICE, DFI, ATID, Nice), I Do Biotech, Warantec, DIO Implant (UF, SM), Shorter Implant, Bredent (Blue Sky, White Sky), CowellMedi Co (Inno Submerged), Dental Solutions.

Також на сайті ви знайдете і всі супутні матеріали та інструменти для імплантації: абатменти, втулки, гвинти, захисні ковпачки, аналоги, трансфери.

Для зручності пошуку можете скористатися фільтрами: розташувати оголошення від найдорожчих до найдешевших імплантатів і імплантологічних систем або ж навпаки; дивитися всі оголошення або вибрати продавців з конкретного міста або області.

Продати дентальні імплантати

Якщо ви є офіційним представником або виробником бренду дентальних імплантатів, важливо розміщувати оголошення зі своїм товаром не лише на своєму сайті, а й на іншому спеціалізованому Інтернет-ресурсі, як наш. Адже саме на такому сайті найбільше покупців, так як він надає зацікавленим фахівцям можливість вибору і порівняння характеристик і вартості стоматологічних товарів в єдиному місці.

Опублікуйте свої товари на нашому сайті одним із зручних для вас способів: додавши кожен товар вручну або ж автоматично завантаживши одним файлом усі товари з вашого сайту.

В заголовку оголошення напишіть назву моделі та бренду. В описі вкажіть всі характеристики, вартість і контакти для зв'язку. Вартість можете зазначити в гривні, а також доларі, євро. Залежно від обраного вами курсу (Нацбанк, Міжбанк, ринковий або той, що ви встановите самостійно) вартість в гривні буде змінюватися автоматично. Для завантаження всіх товарів з вашого сайту одним файлом важливо, щоб в назві продукту і описі було присутнє слово «імплантат», тоді товари будуть розміщені в потрібну рубрику.

Опублікувати статтю про дентальні імплантатах

Будь-яке оголошення з товаром має приблизно однаковий формат тексту: основні характеристики (обробка поверхні імплантату, різьба, внутрішні канавки, фрези, довжина тіла імплантату, форма, рівень остеоінтеграції), комплектація, контакти продавця. Але, якщо ви хочете розповісти потенційному покупцеві про позитивні відгуки лікарів-імплантологів, запропонувати фото або відео успішних клінічних випадків, похвалитися відгуками пацієнтів, у яких приживлення імплантатів вашого бренду пройшло швидко і без ускладнень, тоді потрібно обов'язково публікувати статті про свій продукт. Важливо робити це з певною періодичністю, наприклад, один або два рази на місяць, і розміщувати статті не тільки на своєму, але і на іншому українському стоматологічному Інтернет-ресурсі, який користується довірою. Наприклад, на такому, як наш сайт. Він приведе до вас нову цільову аудиторію, так як ним щодня користуються фахівці стоматології: власники і головні менеджери стомат клінік, лікарі-імплантологи, лікарі-стоматологи. Крім того, статті, розміщені на сайтах, які не є заспамленими, користуються довірою, мають багаторічну історію, як NaviStom, високо цінуються пошукачем Google. Також, ми зробимо анонс вашої статті на нашій сторінці в Facebook, Twitter, Instagram, а це значить, що ви отримаєте ще більше переглядів і потенційних клієнтів!

Якщо ви знаєте фахівців, які цікавляться покупкою імплантатів, або представників торгуючих організацій, які представляють на ринку системи імплантатів, розкажіть їм про можливість підбирати і продавати стоматологічні товари на NaviStom.com і скиньте їм посилання на наш сайт!

+ Додати оголошення

Фільтри
Сортування оголошень
Не знайшли, що шукали?
Додайте БЕЗКОШТОВНО оголошення у розділ Куплю, Орендую, Попит

Вхід | Реєстрація
Після публікації оголошення в разділі Куплю, Орендую, Попит, з Вами зв`яжуться і зроблять найкращу пропозицію
×
Робота на NaviStom