REGARD Недвижимость в Испании тест
@{ a.name } Видалити
Виробники

Дентальні імплантати і абатменти

Дентальний імплантат хірургічним шляхом встановлюється в щел......

Дентальний імплантат хірургічним шляхом встановлюється в щелепу і слугує основою для кріплення знімних або незнімних зубних протезів, замінюючи корінь відсутнього зуба.

Одне з головних наукових відкриттів, що стосуються дентальної імплантації, було здійснене професором Брейнмарком в 1952 році: кістка міцно «зростається» з поверхнею металу, якщо кісткове ложе правильно підготовлено для установки титанової конструкції. Цей процес «зрощення» був згодом названий остеоінтеграцією.

Імплантати бувають розбірні і однокомпонентні. Розбірний складається з самого імплантату і абатмента. Однокомпонентний імплантат являє собою єдину конструкцію з абатмента і тієї частини, що імплантується в щелепу.

Методики дентальної імплантації: одноетапна, двоетапна і відразу після видалення кореня.

Імплантати мають різну форму: коренеподібну (конічну або циліндричну), пластинкову або комбіновану.

Для виготовлення дентальних імплантатів найчастіше використовується титановий сплав, який характеризується найвищим рівнем остеоінтеграції в порівнянні, наприклад, з діоксидом цирконію.

Ведеться вивчення інших матеріалів для виготовлення дентальних імплантатів. Так, досліджується наноструктурований титан, який характеризується меншим розміром кристалічних зерен, високою міцністю, з якого можна виготовляти дентальні імплантати меншого розміру. Також, результати деяких досліджень показують, що в порівнянні з грубозернистим титаном, цей матеріал гарантує кращу остеоінтеграцію.

Вибираючи імплантати для використання в своїй стоматологічній клініці, фахівець звертає увагу як на функціональні особливості, які важливі для пацієнта, так і на зручність установки імплантату хірургом-стоматологом.

Купити дентальні імплантати

Якщо ви вибираєте імплантати, хочете порівняти якомога більшу кількість моделей, найкраще це робити на NaviStom, так як тільки на нашому ресурсі в єдиному місці зібрано максимальну кількість пропозицій від різних виробників, офіційних представників та торгуючих компаній. Завдяки цьому вам не потрібно переглядати безліч сайтів в Інтернеті, витрачати час на відбір інформації, перевіряти, чи продаються такі імплантати в Україні.

Заходьте в рубрику «Стоматологічні матеріали», підрубрика «Хірургічні матеріали» і ви знайдете дентальні імплантати та абатменти різних брендів від різних торгуючих організацій. Або ж на будь-якій сторінці сайту вводьте в рядку пошуку запит «імплантат» і вам буде запропоновано список всіх оголошень з цим товаром.

На відміну від інших сайтів, де можуть бути представлені лише 1-2 бренди, на NaviStom ви зможете вивчити найбільшу кількість моделей від різних виробників - як зарубіжних, так і українських: GMI (Avantgard, Frontier, Phoenix, Monolith), DSI (Blue Line, Orange Line), MIS (Seven, UNO, C1, V3), Alpha Bio Tec (SPI, NEO, ICE, DFI, ATID, Nice), I Do Biotech, Warantec, DIO Implant (UF, SM), Shorter Implant, Bredent (Blue Sky, White Sky), CowellMedi Co (Inno Submerged), Dental Solutions.

Також на сайті ви знайдете і всі супутні матеріали та інструменти для імплантації: абатменти, втулки, гвинти, захисні ковпачки, аналоги, трансфери.

Для зручності пошуку можете скористатися фільтрами: розташувати оголошення від найдорожчих до найдешевших імплантатів і імплантологічних систем або ж навпаки; дивитися всі оголошення або вибрати продавців з конкретного міста або області.

Продати дентальні імплантати

Якщо ви є офіційним представником або виробником бренду дентальних імплантатів, важливо розміщувати оголошення зі своїм товаром не лише на своєму сайті, а й на іншому спеціалізованому Інтернет-ресурсі, як наш. Адже саме на такому сайті найбільше покупців, так як він надає зацікавленим фахівцям можливість вибору і порівняння характеристик і вартості стоматологічних товарів в єдиному місці.

Опублікуйте свої товари на нашому сайті одним із зручних для вас способів: додавши кожен товар вручну або ж автоматично завантаживши одним файлом усі товари з вашого сайту.

В заголовку оголошення напишіть назву моделі та бренду. В описі вкажіть всі характеристики, вартість і контакти для зв'язку. Вартість можете зазначити в гривні, а також доларі, євро. Залежно від обраного вами курсу (Нацбанк, Міжбанк, ринковий або той, що ви встановите самостійно) вартість в гривні буде змінюватися автоматично. Для завантаження всіх товарів з вашого сайту одним файлом важливо, щоб в назві продукту і описі було присутнє слово «імплантат», тоді товари будуть розміщені в потрібну рубрику.

Опублікувати статтю про дентальні імплантатах

Будь-яке оголошення з товаром має приблизно однаковий формат тексту: основні характеристики (обробка поверхні імплантату, різьба, внутрішні канавки, фрези, довжина тіла імплантату, форма, рівень остеоінтеграції), комплектація, контакти продавця. Але, якщо ви хочете розповісти потенційному покупцеві про позитивні відгуки лікарів-імплантологів, запропонувати фото або відео успішних клінічних випадків, похвалитися відгуками пацієнтів, у яких приживлення імплантатів вашого бренду пройшло швидко і без ускладнень, тоді потрібно обов'язково публікувати статті про свій продукт. Важливо робити це з певною періодичністю, наприклад, один або два рази на місяць, і розміщувати статті не тільки на своєму, але і на іншому українському стоматологічному Інтернет-ресурсі, який користується довірою. Наприклад, на такому, як наш сайт. Він приведе до вас нову цільову аудиторію, так як ним щодня користуються фахівці стоматології: власники і головні менеджери стомат клінік, лікарі-імплантологи, лікарі-стоматологи. Крім того, статті, розміщені на сайтах, які не є заспамленими, користуються довірою, мають багаторічну історію, як NaviStom, високо цінуються пошукачем Google. Також, ми зробимо анонс вашої статті на нашій сторінці в Facebook, Twitter, Instagram, а це значить, що ви отримаєте ще більше переглядів і потенційних клієнтів!

Якщо ви знаєте фахівців, які цікавляться покупкою імплантатів, або представників торгуючих організацій, які представляють на ринку системи імплантатів, розкажіть їм про можливість підбирати і продавати стоматологічні товари на NaviStom.com і скиньте їм посилання на наш сайт!


Фільтри
Сортування оголошень
1 2 »


Термопрес, полімеризатор зуботехнічний Тример для обрізання гіпсу Фрезер зуботехнічний Скалер стоматологічний Содоструй, насадки Мікромотор зуботехнічний Автоклав стоматологічний Ультразвуковий очисник Піч CAD/CAM Піч для випалу Піскоструй зуботехнічний Пароструй зуботехнічний Міксер зуботехнічний, колби Установка стоматологічна Артикулятор Ванночка для воску Накінечник зуботехнічний Витяжка зуботехнічна Піч для пресування Дентальні імплантати і абатменти Файли машинні Насадки для хірургїї Компресор стоматологічний Турбінний накінечник Мікромоторний накінечник Насадки для скалера Блоки CAD/CAM Хірургам Імплантологам Фотополімер Лампа для відбілювання Лампа фотополімерна Інструменти для дентальної імплантації Інші хірургічні інструменти Інструменти для моделювання Для видалення зубів Віск зуботехнічний Рідина для дезінфекції Відбиткова маса Бори, фрези, диски зуботехнічні Електричний мікромотор Упаковка інструментів Набори, системи полірування Рентген портативний Наконечник хірургічний Щипці Набори оглядові
Не знайшли, що шукали?
Додайте БЕЗКОШТОВНО оголошення у розділ Куплю, Орендую, ПопитВхід | Реєстрація
Після публікації оголошення в разділі Куплю, Орендую, Попит, з Вами зв`яжуться і зроблять найкращу пропозицію