@{ a.name } Видалити
Виробники
Зразок!

Приблизно так може виглядати ваша стаття.
Стаття НЕ має терміну публікації, тому не потребує регулярної оплати за розміщення на сайті.

З`явились питання?
Дзвоніть, все розповімо докладніше:
Пн-Пт 10:00 - 17:00Відмінити

ФІЗІОГРАФТ ГУБКА (FISIOGRAFT)
ФІЗІОГРАФТ ГУБКА (FISIOGRAFT) NaviStom
×
ФІЗІОГРАФТ ГУБКА (FISIOGRAFT)
1 621.60 грн
$ 43.91 • € 40
Київ
Сайт
Сайт ІПСТ
10 13.06.2024
Призначення:
Фізіографт - це біоматеріал, який частково або повністю розсмоктується для регенерації кісткової тканини. Функціонує як захисний простір, дозволяючи крові проникати крізь нього та стабілізуючи згортання крові, яке поступово заміщується остеогенними клітинами, аж до утворення нової кістки. Губчаста структура Фізіографту не створює перешкод для просування остеонів, які фізіологічно поглинаються, сприяючи їх затвердінню в кістковій тканині. За результатами різних гістологічних тестів, які також були повторно підтверджені за допомогою SEM (скануючої електронної мікроскопії), ані короткострокових, ані тривалих небажаних реакцій тканин не спостерігалося. Усі наступні дослідження біосумісності, спочатку на тваринах, а потім і на людях, засвідчують, що Фізіографт надзвичайно біосумісний.

Склад:
полімолочна та полігліколева сополімерна кислота та декстран. 
Спосіб використання:
Фізіографт губку зазвичай розрізають на частини за допомогою стерильних ножиць або скальпеля, щоб наблизити її розміри до розмірів ділянки. Критерій полягає в тому, щоб потім взяти частини губки і злегка упакувати їх за допомогою циліндричного компактора або кульки, доки наповнення не буде завершено.
З того моменту, як ГУБКА насичується рідиною, наприклад кров`ю, вона втрачає свою початкову консистенцію і стає набагато більш пластичною. Важливо ущільнити губку після її повного зволоження. У випадках, коли спостерігається ненормальний дефіцит крові в місці отримання, корисно змочити ГУБКУ декількома краплями стерильного фізіологічного розчину.
ІПСТ
+380674097309, +380442850858

Відмінити

 • ROSON A3 Нова стоматологічна установка! NaviStom

  ROSON A3 Нова стоматологічна установка!

  188 842.50 грн
  $ 4950 • € 4528.6
  DentalLUX • Львів
  Докладніше