KMM
@{ a.name } Видалити
Виробники
 • N
 • ...
 • Статті
 • ​Як обрати надійний стоматологічний Інтернет-магазин та купувати безпечно і з задоволенням? ua:13290


​Як обрати надійний стоматологічний Інтернет-магазин та купувати безпечно і з задоволенням?

Наше сьогодення важко уявити без Інтернету. В мережі ми знаходимо нових друзів, спілкуємося, знайомимося зі світом, розважаємося, замовляємо послуги – навіть навчаємося. Логічно – Онлайн шопінг щодня набирає обертів – до кінця 2019 року об’єм продажів всіх інтернет-магазинів по всьому світу має досягти 2 трильйона доларів США. Цифра просто вражає! Більше того, приріст, у порівнянні з 2017 роком, у Північній Америці сягає +15.6%, а до кінця 2020 року приріст інтернет-торгівлі у світі прогнозовано подвоїться.

Галузь Стоматології в цьому сегменті рітейла не є виключенням. Наразі сотні виробників обладнання, інструментарію, витратних матеріалів та тисячі сайтів, що пропонують товари Онлайн в Україні. Пропозиція – зашкалює.

Що може завадити придбати необхідне за цікавою, низькою вартістю? Наразі однією з основних проблем, які, на думку аналітиків, спроможні обмежити розвиток ринку у майбутньому, є проблема безпеки і конфіденційністі.

Про те, що потрібно знати, та про загрози і переваги покупок в Інтернеті, поговорили із засновником та керуючим Інтернет-магазином для стоматологів DentPro Андрієм Петровичем.

Андрій Петрович, як давно Ви започаткували ваш Інтернет-магазин?

- Більше 5 років ми плідно розвиваємо інтернет торгівлю та співпрацюємо з багатьма стоматологами по всій країні. Я у галузі більше 12 років, тому ми одразу зайшли зі збалансованим асортиментом і зваженими цінами, розумінням – чого не вистачало споживачу, зі сформованим кейсом пропозицій. Звісно с того часу багато зроблено, ми постійно вдосконалюємося і реформуємо бізнес, щоб ставати кращими, більш цікавими для споживача. Завжди прагнемо довготривалого партнерства, тому в нашому онлайн-магазині прозорі і максимально комфортні умови для стоматологічних клінік.

Як Ви вважаєте, чи довіряють покупкам в Інтернеті взагалі? І як правильно обрати надійний Інтернет-магазин?

- Довіряють. Наразі це норма сучасного бізнесу. Формат нашого магазину B&B (бізнес для бізнесу) передбачає тривалу і плідну співпрацю. Побудова лояльних відносин - наша мета номер один. Звичайно, обережність не завадить, в цілому при шопінгу в інтернеті. Якщо покупець не має стабільного перевіреного постачальника і при виборі товару керується лише наднизькою вартістю, особливо на різних маркетплейсах, він наражається на небезпеку придбати неякісний або не автентичний продукт в одному випадку а в іншому в загалі залишитись без коштів. Існує також висока ймовірність втрати, перехоплення персональних даних користувача при контакті з незахищеними ресурсами. Ваш надійний інтернет-ресурс https://dentpro.com.ua/ вже багато років захищений сучасним протоколом шифрування даних, що постійно оновлюється – тобто спілкування з нами, для замовника є конфіденційним і безпечним.

Чи бували у Вас випадки повернення товару?

- В нашому магазині продукція перевіряється на конденційність декілька разів: при отриманні на склад і при відвантажені Покупцеві. Перевіряємо строки придатності, ліквідний вигляд тощо. Працюємо з перевіреними джерелами. Тож такі випадки поодинокі і безсистемні. Звичайно, Покупець має можливість повернути товар на умовах «Закону Про Захист Прав Споживача» . Доречі, продукція, що добігає кінця по строку придатності – без жалю знецінюється і розпродається в сток. Є декілька зрізів: менше 6 місяців, 3 місяців і одного місяця, залежно від групи товару, до кінцевого терміна придатності, в деяких випадках реагуємо навіть на терміни трошки менше року. Для нас важлива довіра, так усім легше працювати.

Чи важливо, щоб співробітники Інтернет-магазину мали медину освіту?

- Напевне, Ви мали на увазі диплом Стоматолога? (авт.: сміється) Вважаю - ні. Наша мета забезпечити в асортименті і наявності товари відповідної якості, бажано аналоги у декількох цінових пластах. І доставити замовлення в обумовлені терміни. Спланувати лікування і приймати рішення про відповідне втручання може лише лікар-стоматолог, адже у нього на руках X-Ray дослідження, аналізи, медичний огляд а також бажання і головне бюджет пацієнта на лікування. Взагалі, намагаємося не реалізовувати матеріали безпосередньо пацієнту, за винятком декількох засобів для мінімально-інвазивного втручання, що виготовляються виробником у готовій формі саме для домашнього використання. Маємо завдання розкласти все “по полицях”, забезпечити зберігання згідно вимог виробника, гарантувати якість.

Резюмуючи, які переваги придбання товарів для стоматології в Інтернет-магазині?

- Говорити за всіх не буду, скажу на прикладі нашого магазину. По перше - широкий ассортимент. DentPro – мультибрендовий магазин, Замовник обирає між товарами різних торгівельних марок, це значно економить час на відміну від роботи з монобрендовими сайтами або сайтами лише з декількома брендами в портфелі. Одне замовлення, одна оплата, одна посилка. Це зручно в першу чергу для невеликих замовлень, адже посилка вартістю вже від 1500 гривень доставляється на відділення вантажо-перевізника за рахунок магазину. І це все за помірними цінами. До речі, якщо Покупець сплачує замовлення на розрахунковий рахунок компанії і використовує мобільний додаток або кабінет в ПК – комісія складе лише 1 гривню. Для прикладу: замовлення складає 1950 гривень, і Покупець сплачує на рахунок компанії, товар отримує на склад видачі посилок вантажо перевізника; загальні витрати з урахуванням оплати замовлення, доставки і оплати комісії банку складуть 1951 гривню. Рухаємось дали по перевагам. DentPro:) постійно моніторить ринок на предмет новинок, або цікавих акційних пропозицій для наших Покупців – пропонуємо завжди актуальні ціни, фотографії товарів і опис матеріалів відповідають дійсності. Можна ще багато додати. DentPro:) піклується про Вас!


#Реліз
DENTPRO
415 09.09.2019


 • Налобный осветитель KSCOPE KS-05 (Юж.Корея)

  21 720 грн
  $ 800 • € 711.66
  System Medicals • Харків
  Докладніше Details
×