KMM
@{ a.name } Видалити
Виробники
 • N
 • ...
 • Статті
 • XVII Міжнародна стоматологічна виставка «Дентал®-Україна» та XVII Міжнародний стоматологічний форум. 23-25 жовтня 2019, Львів ua:13292


XVII Міжнародна стоматологічна виставка «Дентал®-Україна» та XVII Міжнародний стоматологічний форум. 23-25 жовтня 2019, Львів

23-25 жовтня 2019 року у Львові відбудеться XVII Міжнародна стоматологічна виставка «Дентал®-УКРАЇНА» та XVII Міжнародний стоматологічний форум.

Виставка «Дентал®-УКРАЇНА» – це захід міжнародного рівня, який об’єднує вчених, фахівців в галузі стоматології, представників відомих фірм-виробників стоматологічного обладнання та інструменту задля обміну досвідом між спеціалістами різних країн світу та регіонів України.

Протягом трьох днів буде продемонстровано новітні технології, матеріали, обладнання та інструментарій, витратні матеріали та лікувальні препарати, сучасні методики лікування в галузі стоматології, зокрема:

- Yamamoto Dental Group – практичне використання преміальної системи безметалової кераміки Livento-Soprano (Швейцарія);
- Компанія Biomatlante (Франція) та її представництво фірма ITERUM представлять відвідувачам виставки синтетичну кістку та резорбуючі колагенові мембрани;
- Компанія Karl Kaps (Німеччина) та компанія D-Opic LLC представлять вперше на виставці стоматологічний мікроскоп Kaps SOMⓒ 4 dent 200;
- Компанія «Содевком» - новинку бінокулярні лупи Kepler Advanced;
- Компанія Bredent (Німеччина) облицювальну систему Visio.lign;
- Компанія GC - широку лінійку композитів;
- Комплексне оснащення стоматологічних клінік та зуботехнічних лабораторій - фірми «Укр-Медмаркет», «ІНСПЕ», «Прем’єр Дентал», «Галіт» та інші;
- Swiss-Trade презентуватиме новинки в галузі гігієни порожнини рота від компанії Dr. Wild & Co. AG. (Швейцарія);

Серед вітчизняних виробників нові моделі вакуумних печей представить виробнича фірма «Прогрет» (м. Львів), компанія «ДженДентал-Україна» (м. Київ) та компанія «Стаміл» (м. Київ) презентуватиме широку лінійку нових лікувальних та терапевтичних матеріалів, компанія «Сагадент» (м. Київ) - сучасні фотополімерні матеріали, НВП «Фотон» (м. Тернопіль) – нові моделі світлодіодних світильників для стоматологічних клінік. Фірма «Вітадент» (м. Запоріжжя) – широкий спектр системи дентальних імплантів.

Одночасно з міжнародною стоматологічною виставкою «Дентал-Україна» проходитиме XVIІ міжнародний стоматологічний форум, наукова програма якого буде цікавою та насиченою.

Понад 100 годин ділової програми від провідних фірм-виробників та гуру галузі, близько 30 наукових та практичних заходів.

Тематичні дні Форуму:

23.10.2019 Міжнародна науково-практична конференція «Концепція - на крок вперед: Діагностика. Терапія. Цифрова стоматологія».

23-24.10.2019 Міжнародний конгрес «Революційні технології в ендодонтичному лікуванні»

24.10.2019 Міжнародна науково-практична конференція «Основні лайфхаки в стоматології. Діагностика. Лікування. Профілактика».

25.10.2019 Міжнародна науково-практична конференція «Сьогодення та майбутнє стоматології з точки зору фахівців-лідерів».

25.10.2019 Міжнародна науково-практична конференція «Сучасна дитяча стоматологія - від теорії до практики».

В рамках заходу відбудуться також практичні майстер-класи, презентації та загальноосвітні стоматологічні школи, які дозволять спеціалістам ознайомитись з новинками галузі, отримати кваліфіковану консультацію від професіоналів.


Детальна програма Форуму:
www.dental-ukraine.info/
www.facebook.com/Dental.Ukraine.Lviv/


Офіційні партнери Форуму: Dentsply/Sirona, Ivoclar/Vivadent.
Офіційні партнери виставки: Crystal, Colgate.
Виставка та форум проходить за підтримки Національної спілки стоматологів України.

Для відвідування виставки Ви можете зареєструватись на сайті: www.dental-ukraine.info

Організатор виставки – ПрАТ «Гал-ЕКСПО».

Місце проведення: Львівський Палац Мистецтв, вул. Коперника, 17.


#Реліз
Гал-ЕКСПО
557 10.10.2019


 • Одеса
  СРОЧНО!! Продам действующий стоматологический кабинет

  2 715 000 грн
  $ 120000 • € 106401.05
  Александр • Одеса
  Докладніше Details
×