@{ a.name } Видалити
Виробники

Препаровка зуба під коронку за 10 хвилин


Препарування зуба під коронку займає чи не найголовніше місце в стоматології і є важливим етапом в роботі. Розроблено і скомпоновано багато комплектів борів, які в той чи інший спосіб систематизують та полегшують етапи обробки зубів. Препаруванню зубів присвячується багато лекцій, семінарів, практичних курсів та майстер класів. Автори і виробники кожен рік пропонують нові бори та оригінальні рішення, вдосконалюється кожен етап, покращуються матеріали, доповнюються системи і методики. Здається цьому процесу не буде кінця і це добре. Пропонується нові напрями і концепції, застосовуються сучасні інструменти та прилади. Окремі автори рекомендують застосування в процесі препарування зуба стоматологічного мікроскопа, мотивуючи це прецизійністю праці і надзвичайною точністю. Проте після завершення конференцій та проходження курсів необхідно повертатися до стандартного щоденного ритуалу, розмірковуючи з приводу практичного застосування отриманої інформації

З огляду на вищесказане Вашій увазі пропонується система і препарувальний комплект борів від доктора Андрія Завадки. Резюмуючи засадничі принципи, які сповідую багато років і нову філософію аналізу та вибору пропоную Вам нову систему CCQ (C-comfort, C-control, Q-quality).

  • СOMFORT - велика ефективність, мінімальні зусилля, які використовуються при роботі, мінімальні витрати часу, мінімальна кількість інструментарію, прогнозованість. Усі ці елементи забезпечують СOMFORT.
  • CONTROL – контроль, який гарантує передбачуваність, планування та отримання гарантованого результату, усе це є запорука контролю усіх етапів препарування.
  • QUALITY - дотримання протоколу, велика ступінь точності забезпечує стан задоволення від виконаної роботи. Саме система CCQ є основою нової системи.


У новій системі вдосконалено і систематизовано кожен етап, вивірено витрати часу і зусиль, задля виходу на новий, якісно вищий рівень праці . Система CCQ забезпечує чіткий розподіл етапів: сепарація, маркування, редукція, фінішна обробка. Особливо, хочу виділити новий важливий етап маркування, яке дозволяє скомпонувати оптимальну кількість борів з максимально ріжучими властивостями при мінімальних зусиллях - праця лікаря стає комфортною. Невід’ємним елементом даної системи CCQ є також створення та впровадження принципіально нових борів, які забезпечують високу контрольованість і передбачуваність у роботі, такою мірою ,що деякі етапи можна виконувати “наосліп” контролюючи в руках 300 000 обертаючий смерч. Кожний наступний бор системи продовжує логіку процедури протоколу. Вінцем всіх психоемоційних і фізичних зусиль буде якість. Комплект борів допоможе звести помилки до мінімуму та реалізувати поставлене перед ним завдання.

Система CCQ пропонує нове бачення майбутнього медицини, надихає на створення нових інструментів, обладнання та методик.
#Ортопедія #Реліз

Zavadka Dental Clinic 3438 16.09.2014