KMM
@{ a.name } Видалити
Виробники
 • N
 • ...
 • Статті
 • Новий дентальний імплантат MIS V3 і практика його клінічного застосування ua:12867


Новий дентальний імплантат MIS V3 і практика його клінічного застосування

Влітку 2015 р. на конференції EuroPerio 8 у Лондоні компанія MIS Implants Techologies представила свій новий імплантат V3. Концепція лінійки імплантатів V3 спрямована на отримання значного обсягу кісткової тканини саме там, де це найбільш необхідно. Основою задуму та розробки імплантату V3 стало урахування біологічних принципів. У результаті з`явилася абсолютно нова лінійка імплантатів, яка відповідає вимогам природи і побажанням імплантологів. При розробці імплантатів V3 охоплено всі природні біологічні процеси, що відбуваються на кожному етапі імлантаційного лікування. Унікальний дизайн імплантату і відповідна система ортопедичних компонентів забезпечують чудову реакцію як кісткової, так і м`яких тканин, що дозволяє досягти прекрасних естетичних результатів лікування.


ХАРАКТЕРИСТИКИ ДЕНТАЛЬНОГО ІМПЛАНТАТУ V3

Значний обсяг кісткової тканини
Тригранний дизайн шийки імплантату V3 моделює вільний простір для формування значного обсягу нової кісткової тканини у проблемних ділянках.Зменшення компресії
Унікальна тригранна форма шийки імплантату створює зони, вільні від компресії. Втрата кісткової тканини в ділянці вершини альвеолярного гребеня зводиться до мінімуму внаслідок зменшення компресії на кортикальну пластинку по периметру імплантату.


Стабільність імплантату в ділянці вершини альвеолярного гребеня
Три контактні поверхні забезпечують фіксацію імплантату в кортикальній кістковій тканині та дозволяють досягти високої первинної стабільності.


Конічне з’єднання
12-градусне конічне з’єднання забезпечує механічну надійність та герметичність з’єднання імплантат-абатмент. Герметичність, мінімізація мікрорухів і реалізований ефект перемикання платформи створюють ідеальні умови для збереження обсягу кісткової тканини в ділянці вершини альвеолярного гребеня і забезпечують здоровий стан м’яких тканин навколо імплантату.


Макроборіздки
Макроборіздки на плоских поверхнях імплантату зменшують компресію та резорбцію кісткової тканини, збільшують площу контакту між поверхнею імплантату і кістковою тканиною.Обробка поверхні
Шорсткість і мікроморфологія поверхні є результатом піскоструминної обробки і кислотного протравлювання. Перевірена технологія обробки поверхні імплантатів MIS забезпечує досягнення остеоінтеграції та дозволяє отримат чудові довготермінові клінічні результати.

Плоский апекс
Плоский апекс забезпечує надійну фіксацію імплантату в кістковій тканині, зокрема при проведенні негайної дентальної імплантації.
Комплектність
У комплекті з кожним імплантатом V3 постачається одноразова стерильна фінішна фреза.
ПЕРШІ ВРАЖЕННЯ

Вашій увазі пропонується перша опублікована колекція знімків клінічних випадків з проведення дентальної імплантації з використанням системи імплантатів MIS V3. У деяких клінічних випадках були використані безпосередньо серійні прототипи імплантатів, в інших встановлювали імплантати V3. Нові клінічні випадки встановлення імплантатів V3 з тривалішими періодами спостереження будуть публікуватися в міру їх появи.

V3 Ø3.90, 11,5 мм (#35); V3 Ø4.30, 11,5 мм (#36, #37)


V3 прототип (#21)


Дізнайтесь більше про V3 на сайті www.dentek.com.ua
або зателефонуйте +38 (044) 498 28 51


#Реліз #Хірургія Імплантологія
ТОВ «Компанія Дентек Лтд»
1293 10.08.2016


 • Одеса
  СРОЧНО!! Продам действующий стоматологический кабинет

  2 700 000 грн
  $ 120000 • € 106754.53
  Александр • Одеса
  Докладніше Details
×