@{ a.name } Видалити
Виробники
 • N
 • ...
 • Статті
 • Ербієвий лазер Litetouch - для м’яких і твердих тканин зуба ua:13355

Ербієвий лазер Litetouch - для м’яких і твердих тканин зуба

Близько 15 років назад ми купили в клініку перший свій мікроскоп. Це був момент, коли в нас змінилися не тільки технології лікування, але й світогляд і філософія самого лікування. Чотири місяці тому ми почали використовувати в щоденній діяльності LITETOUCH, і ми вдруге пережили кардинальні зміни в своїй практиці.


 NaviStom

Використання LITETOUCH відкриває надзвичайно широкі можливості перед лікарем. Основні переваги при використанні саме цього лазера на твердих тканинах є вибіркове (селективне) препарування і дезінфекція дентину на глибину до 0,5 мм.

Вибіркове (селективне) препарування –

це видалення лише ушкоджених (каріозних) тканин, видалення композитних реставрацій, зняття вінірів і брекетів, без втрати здорових тканин. Селективне препаруванння з ефектом дезінфекції значно розширює можливості до застосування технологій вітальної терапії пульпи, починаючи від лікування надзвичайно глибоких каріозних уражень і непрямого покриття пульпи і до часткової і повної пульпотомії.

 NaviStom

 NaviStom

 NaviStom

Ефект дезінфекції дентину забезпечує профілактику вторинного карієсу і ймовірних ушкоджень пульпи під пломбою.

Неможливо переоцінити використання LITETOUCH в дитячій стоматології, тому що лазер заміняє бормашину і при цьому лікування є практично безболісним. А профілактичні програми по герметизації фісур завдяки селективному препаруванню і дезінфікуючому ефекту стають по справжньому мінімально інвазивними і надзвичайно ефективними, особливо у випадку каплеподібних фісур.

Крім того LITETOUCH має широке застосування у хірургічній стоматології, і в пародонтології, про що я розповім в наступних публікаціях.

Іводент
1106 02.10.2020

 • SIRONA C3+ в ідеальному стані !Гарантія 6 місяців ! DENTALLUX NaviStom

  SIRONA C3+ в ідеальному стані !Гарантія 6 місяців ! DENTALLUX

  166 800 грн
  $ 4372.21 • € 4000
  DentalLUX • Львів
  Докладніше