@{ a.name } Видалити
Виробники
 • N
 • ...
 • Статті
 • ​Алмазні турбінні бори Lusterdent ua:13522

​Алмазні турбінні бори Lusterdent

 NaviStom


Алмазні турбінні бори Lusterdent виготовлено з високолегованої французької намагніченої сталі марки HZ 800 за технологією багатошарового нанесення алмазної крихти.

Бори Люстердент ідеально сумісні з підвищуючими кутовими наконечниками 1:5 та з турбінними наконечниками завдяки ідеальній збалансованості і бездоганним ріжучим властивостям.

Багатоступеневий контроль якості при виробництві гарантовано зберігає усі заявлені характеристики продукту. Люстердент – міжнародна компанія, продукція якої представлена та зарекомендувала себе на усіх континентах світу з найкращої сторони.

Продукція сертифікована за стандартами ISO, відмітка CE на пакуванні значить, що дана медична продукція перевірена комісією TUV Product Service GmbH Bayern та відповідає найжорсткішим європейським нормативам та правилам. Має сертифікат FDA (Food and Drug Administration), що видаєтся агентством Міністерства охорони здоров’я і соціальних служб США. Продукцію зареєстровано та дозволено до продажу в Україні. Наразі захищається сертифікат GMP.

Бори Люстердент постачаються у блістерній упаковці, що максимально сприяє збереженню бора та дає інформацію, що бор не використовувався попередньо.

Оптимальне співвідношення ціна/якість – це саме про бори Lusterdent! Ви будете задоволені, отримавши такого вправного помічника у своїй стоматологічній практиці.

Більше інформації щодо рекомендацій по використанню та наявній номенклатурі дивіться на сайті Dentpro.

Dentpro
814 01.02.2022

 • Стоматологічна установка Planmeca Compact i NaviStom

  Стоматологічна установка Planmeca Compact i

  195 990 грн
  $ 5137.35 • € 4700
  Владислав • Київ
  Докладніше