DIPLOMAT DENTAL DAYS
@{ a.name } Видалити
Виробники

Відбиткова маса


Відбиткова маса - спеціальний матеріал, який використовуєтьс......

Відбиткова маса - спеціальний матеріал, який використовується для зворотного відображення (негативу) поверхні твердих і м'яких тканин, розташованих на протезному ложі і його межах.

У сучасній ортопедичній стоматології застосовуються такі види відбиткових мас:

- альгінатні - виготовляються з морських водоростей, продаються у вигляді порошку, застосовуються для створення ортопедичних конструкцій, індивідуальних відбиткових ложок, знімних протезів, ортодонтичних апаратів, для демонстрації стану прикусу «до» і «після» ортодонтичного і ортопедичного лікування;

- силіконові матеріали (С-силікони, А-силікони) - відбиткові маси з силіконових полімерів, у вигляді пасти, відзначаються точністю відображення рельєфу тканини протезного ложа, високою механічною міцністю, можливістю вибору ступеня в'язкості;

- поліефіри - відзначаються високою точністю передачі найдрібніших деталей, можуть використовуватися практично для всіх видів робіт.

Купити відбиткову масу

Якщо ви стоматолог-ортопед, власник стоматологічної клініки або менеджер, який займається купівлею товарів для роботи, вибирайте відбиткові маси на нашому сайті в розділі «Стоматологічні матеріали», рубрика «Ортопедичні матеріали». Або, перебуваючи на будь-якій сторінці сайту, введіть в рядку пошуку «відбиткова маса» і для вас будуть відібрані всі оголошення з цим товаром.

На нашому сайті ви зможете подивитися пропозиції багатьох торгуючих організацій і виробників: Muller Omicron, Kulzer, Spofa Dental, 3M Espe, Kerr, Meta Biomed, Optosil, Protesil, Trayart, Zhermack, Erkodent, Fixalat, Detax, Владмива, Variotime. Ви підберете відбиткові маси з різними характеристиками, що підходять для виконуваних вами робіт: силіконові матеріали для реєстрації прикусу, який легко підрізається і шліфується, з мінімальним ризиком розривів; ізолюючі прокладки під пломби; матеріали для фіксації коронок і мостовидних протезів, пломбування кореневих каналів; цементи, що не містять евгенол; універсальні активатори.

Оголошення додаються щодня, тому ви завжди зможете переглядати найактуальніші пропозиції на ринку України, порівнювати ціни у різних представників, вибирати зручні для вас способи доставки.

За допомогою фільтрів можете розташувати всі оголошення так, щоб вгорі були нещодавно додані, або ті товари, які мають найнижчу або найвищу вартість. Переглядати пропозиції можна від продавців і виробників з усієї України або тільки з конкретного населеного пункту чи області.

Продати відбиткову масу

Якщо ви офіційно представляєте іноземний бренд відбиткових мас в Україні, є дилером або виробником, або ж просто хочете продати матеріали, які вам більше не потрібні в роботі, розміщуйте оголошення в цій рубриці на нашому сайті, адже на нього щодня заходять тисячі фахівців стоматології, власники клінік і зуботехнічних лабораторій, менеджери, відповідальні за покупку матеріалів для клінік і лабораторій.

Ви можете оформити кожне оголошення вручну, додавши назву стоматологічного матеріалу, виробника, характеристики, фотографії, комплектацію. Вартість можете вказати в євро або доларах, при цьому вона буде відображатися в гривні, автоматично оновлюючись в залежності від обраного вами курсу: Нацбанку, Міжбанку, ринкового або встановленого вами самостійно. Якщо у вас багато стоматологічних товарів, придбайте «Преміум аккаунт» і тоді ви зможете завантажити всі товари зі свого сайту на сайт NaviStom одним файлом або за одним посиланням. Вони автоматично розподіляться по рубриках, текст і вартість можуть оновлюватися разом з оновленнями на вашому сайті.

Щоб підняти оголошення вгору списку всіх пропозицій в рубриці, вибирайте статуси VIP і TOP. Крім підняття вгору списку, оголошення зі статусом VIP відображаються в пропозиціях з конкурентними товарами. Опис всіх переваг і можливостей статусів і «Преміум аккаунта» читайте в розділі «Реклама на сайті».

Опублікувати статтю про відбиткову масу для стоматологів ортопедів

Зараз існує велика кількість виробників відбиткових мас, і багатьом стоматологам вельми складно встежити за всіма новинками ринку, розібратися, які матеріали відрізняються найкращими характеристиками.

Для цього важливо постійно публікувати статті про матеріали, які ви представляєте, розповідаючи про склад матеріалів, їх вплив на здоров'я людини, особливості приготування маси, зручність роботи, давати порівняльні характеристики різних мас з порадами, для яких робіт їх краще використовувати, ділитися секретами і практичними рекомендаціями, як краще наносити і знімати.

Подібні статті обов'язково підвищать довіру до бренда і до вас як до продавця товару. А завдяки високій відвідуваності сайту NaviStom вашу інформацію прочитає велика кількість фахівців стоматології. Крім того, ми ділимося статтями на сторінках Навігатора Стоматології в Facebook, Instagram, Twitter, що зробить вашу публікацію доступною тисячам інших потенційних замовників ваших матеріалів.

+ Додати оголошення

Фільтри
Сортування оголошень


Не знайшли, що шукали?
Додайте БЕЗКОШТОВНО оголошення у розділ Куплю, Орендую, ПопитВхід | Реєстрація
Після публікації оголошення в разділі Куплю, Орендую, Попит, з Вами зв`яжуться і зроблять найкращу пропозицію