KMM CRUISE
@{ a.name } Видалити
Виробники

Скалер стоматологічний


Скалер - це багатофункціональний прилад, який застосовується......

Скалер - це багатофункціональний прилад, який застосовується в різних областях стоматології: пародонтології, імплантології, ендодонтії, для проведення як терапевтичних, так і хірургічних процедур. З його допомогою можна провести професійну гігієну порожнини рота, зняти зубний наліт і камінь, відполірувати поверхню зуба, очистити зубні протези і коронки перед цементуванням, зрошувати порожнину рота дезинфікуючими розчинами, обробляти тверді тканини зуба перед встановленням пломб.

Якісний скалер не шкодить м'яким тканинам при випадковому зіткненні з ними, він безболісний, дбайливо обробляє поверхні реставраційних конструкцій, а різні насадки дозволяють точно виконувати стоматологічні процедури.

Скалери бувають пневматичні і ультразвукові (магнітострикційні і п'єзоелектричні).

Пневматичний (повітряний) скалер є низькочастотним, робочий діапазон від 3000 до 8000 циклів в секунду. Принцип роботи: стиснене повітря подається від турбіни стоматологічної установки.

Магнітострикційний скалер працює в діапазоні 18000 - 45000 циклів в секунду, є водяне охолодження, всередині наконечника - велика кількість металевих пластинок.

П'єзоелектричний скалер характеризується робочим діапазоном від 25000 до 60000 циклів в секунду, є водяне охолодження, коливання відбуваються за рахунок розтягування кристалів в полі змінного струму.

Ультразвукові скалери дозволяють видаляти відкладення не тільки в місці контакту з насадкою, але і на деякій відстані від неї.

Є скалери, які вбудовуються в стомат установку і не можуть функціонувати без неї, а є такі, що працюють автономно від свого джерела живлення, зі своєю ємністю для рідин та можуть легко переноситися.

Купити скалер стоматологічний

Якщо ви вибираєте скалер, заходьте на наш сайт NaviStom.com в рубрику «Стоматологічне обладнання», в підрубрику «Пародонтологічне обладнання» і вивчайте оголошення від торгуючих організацій, приватних продавців і виробників. Або ж, знаходячись на будь-якій сторінці сайту, напишіть в рядку пошуку слово «скалер» і для вас будуть відібрані всі пропозиції: як нові, так і б/в.

На нашому сайті представлена найбільша кількість пропозицій з продажу скалерів в порівнянні з іншими стоматологічними Інтернет-ресурсами, оголошення оновлюються щодня, сайтом зручно користуватися з мобільних пристроїв, так як інформація завантажується швидко і відображається якісно. Вибирайте модель скалера серед безлічі представлених брендів: EMS (Piezon Master 250), Durr Dental (Vector Paro), Dentsply (Сavitron), Satelec Acteon Group (P5 Newtron XS, P5 Booster), DTE (D7 LED, D3 LED, D5, D6), Sirona (Perio Scan), Bonart (ART-P6), Woodpecker (UDS-B), NSK (Varios 970).

Є моделі з підсвічуванням або без, з більшим чи меншим обсягом ємності для рідини, з двома окремими ємностями для розчинів, з наконечниками з двома світоводами, з миттєвим налаштуванням амплітуди рухів насадки, що дозволяє працювати з кожним пацієнтом індивідуально, з низьким рівнем шуму, з автоматичним регулюванням потужності, коли при збільшенні навантаження на наконечник подається більш висока потужність.

Хочете купити скалер в конкретному місті чи області - скористайтеся фільтрами, щоб знайти потрібний вам населений пункт. А якщо для вас важлива в першу чергу вартість, відфільтруйте оголошення від товару з найнижчою ціною до найвищої або ж навпаки. Якщо збираєтеся купувати тільки нову продукцію - натисніть на кнопку «тільки нове».

При покупці скалера б/в уточніть у продавця, чи надає він гарантію на такий товар, просіть показати якомога більше фото, можливо, навіть попросіть зняти відео, щоб переконатися в гарному стані приладу.

Також на нашому сайті ви зможете купити і необхідні аксесуари для скалера стоматологічного: насадки, динамометричні ключі для їх фіксації і заміни, шланги, педаль ввімкнення/вимкнення.

Продати скалер стоматологічний

Якщо ви представляєте в Україні іноземний бренд скалерів стоматологічних, є дилером, торгівельною організацією, виробником або ж просто хочете продати свій старий скалер, що був у вжитку, розміщуйте оголошення на нашому сайті. Потрібно зареєструватися та вибрати зручний для вас спосіб: додавати оголошення вручну або завантажити всі товари зі свого сайту одним файлом автоматично. Додаючи оголошення вручну, обов'язково вкажіть у заголовку назву моделі, виробника, новий скалер або б/в. У самому оголошенні опишіть характеристики приладу: режими роботи, кількість і види насадок в комплекті, робочу частоту, габарити, вагу, довжину шланга, довжину кабеля педалі, наявність підсвічування. Вартість можна вказати в гривні, або ж в доларах або євро, а відображатися вона буде в гривні, автоматично змінюючись залежно від курсу, який ви оберете: Нацбанку, Міжбанку, ринкового або встановленого вами.

Оплачуючи оголошення, можна вибрати статус Звичайне, TOP або VIP. Оголошення зі статусом TOP публікуються вище «Звичайних», а зі статусом VIP - вище «звичайних» і TOP, відображаються в оголошеннях-конкурентах. Крім того, є можливість оплатити Преміум аккаунт і розміщувати велику кількість оголошень без додаткових доплат. Детально про всі статуси оголошень і їх переваги читайте в розділі «Реклама на Navistom».

Опублікувати статтю про скалер для стоматологів

Якщо ви хочете, щоб ваш скалер виділявся серед конкурентів не тільки за допомогою статусу оголошення, напишіть про нього статтю, розповівши потенційному покупцеві те, що не вписується в формат оголошення: про розробників скалера, про особливості технології, про позитивні відгуки як українських, так і зарубіжних стоматологів, дайте поради щодо більш ефективного використання і продовження терміну експлуатації приладу. Можна написати про все в одній статті, а можна робити регулярні, наприклад, щомісячні публікації, що буде підвищувати інтерес і довіру стоматологів допродукту і бренду, який ви представляєте. Стаття буде розміщена на нашому сайті в рубриці «Статті для стоматологів» на головній сторінці, а потім з появою інших статей буде опускатися вниз списку. При цьому вона назавжди залишиться в даній рубриці. Але і це ще не всі плюси статті. Адже ми ділимося нею на наших сторінках в Facebook, Twitter, Instagram, а це додаткова цільова аудиторія фахівців стоматології, яким цікавий ваш продукт і які можуть його купити!


Фільтри
Сортування оголошень
1 2 »
Не знайшли, що шукали?
Додайте БЕЗКОШТОВНО оголошення у розділ Куплю / Орендую / Попит, з Вами зв`яжуться і зроблять кращу пропозицію:

Вхід | Реєстрація