Profident Plus
@{ a.name } Видалити
Виробники
SALLI CARE SwingFit NaviStom
SALLI CARE SwingFit
Архів
18 228 грн
$ 691.76 • € 620
109 17.10.2018
Модель Care SwingFit від фінського виробника ергономічних стільців Salli - одна з самих комфортних та ергономічних моделей. 

Ця модель має такі налаштування, які допомагають максимально прилагодити стілець Salli Care SwingFit під свої анатомічні особливості. : 

1) по висоті
2) по ширині зазору між половинками сидіння (зручно для жінок)
3) та механізм гойдання Swing (сидіння рухається вслід за вашими рухами)


Ця модель має механізм гойдання і регулювання ширини зазору між половинками сидіння, що сприяє поліпшенню циркуляції крові і лімфи, зміцненню м'язового корсета, підвищенню мобільності. Завдяки зазору в сидінні , немає зайвого тиску і перегріву в області статєвих органів. Чоловікам рекомендується робити зазор досить широким. 
 А завдяки механизму гойдання, нижній відділ хребта має більшу мобільність. Таким чином дуже зручно працювати тим стоматологам, хто сидить на 9 годин від пацієнта.

Колір оббивкі - тільки чорна шкіра. Але у нас можна замовити чохли різних забарвлень із натуральної тканини (саржа 100% бавовна) та високоякісного шкірзамінника. 

Робота на стільцях Salli - це гарантія здоров"я вашего хребта!

Більш детальну інформацію по всім моделям стільців Salli ви можете отримати на сайті  http://ergodent.com.ua, або зателефонувавши на номери, які вказані на нашому сайті.

На замовлення з сайту NAVISTOM діє знижка 5%.
SALLI CARE SwingFit NaviStom
SALLI CARE SwingFit NaviStom
SALLI CARE SwingFit NaviStom
SALLI CARE SwingFit NaviStom
SALLI CARE SwingFit NaviStom

COXO
VIP-оголошення