@{ a.name } Видалити
Виробники
Зразок!

Приблизно так може виглядати ваша стаття.
Стаття НЕ має терміну публікації, тому не потребує регулярної оплати за розміщення на сайті.

З`явились питання?
Дзвоніть, все розповімо докладніше:
Пн-Пт 10:00 - 17:00Відмінити

Регенеративна медицина в дентальній імплантології
Регенеративна медицина в дентальній імплантології NaviStom
×
Регенеративна медицина в дентальній імплантології
Архів
79 10.04.2019
Симпозіум імплантологів в рамках 9-ї Східноєвропейської конференції з проблем стоматологічної імплантації.

13 квітня 2019, 14:30, Камерон Клокі (Канада).
Тема доповіді: Регенеративна медицина в дентальній імплантології.

Лікуючи пацієнтів, що потребують реконструкції кістки, вже три десятки років, зміг зробити певні важливі спостереження та висновки. Старе гасло `форма і функція тісно пов`язані` працює тоді, коли ви робите регенерацію лицевих кісток, особливо при плануванні оптимального хірургічного положення дентальних імплантатів.

Традиційні підходи до реконструкції лицевих кісток включають або використання остеокондуктивних кісткових замінників або забір власної кістки з віддалених ділянок і перенесення її в ділянку втручання. Часто буває так, що ділянка забору кістки потребує більш ретельної підготовки та уваги, ніж ділянка імплантації. Зважаючи на це, форма, яку ми здебільшого отримуємо, є далеко неідеальною з огляду на функцію та естетику. Крім того, забір донорського матеріалу вимагає додаткового часу в операційній і відповідно більших затрат на лікування.

Наш досвід і розумінні основ біології загоєння кістки та стратегічних методів покращення її регенерації спонукав нас до відмови від використання донорського матеріалу. Крім того, з ортобіології давно відомо про протеїни, які можуть сприяти регенерації кісток. Один з таких протеїнів - морфогенетичний протеїн кістки (ВМР) має значні остеокондуктивні властивості для загоєння великих кісткових дефектів без використання автогенної кістки.

Ми завжди були сфокусовані виключно на пацієнті - від початку роботи з оральної реабілітації з використанням імплантації до лабораторних досліджень можливих шляхів покращення її результатів. Ми доклали дуже багато зусиль для винайдення нових регенеративних технологій і успішно застосовували ці досягнення в клінічній практиці. У цій презентації я розкажу про нашу роботу протягом трьох десятиліть з метою краще зрозуміти біологічні механізми регенерації кістки та втілити ці знання для успішного лікування пацієнтів простим та економічно вигідними шляхом. Обговорюватимуться практичні рішення оптимізації кістки перед хірургічним встановленням дентальних імплантатів з використанням регенеративних технік.

Деталі про доповідача та виступ:
Секретаріат конференції
+380322512039, +380997454058Відмінити

 • Операционные лампы ILUXSHALYA СВЕЖАЯ ПАРТИЯ! СЕРТИФИКАЦИЯ!!! От 2900$ на потолок,стену,колеса!!! NaviStom

  Операционные лампы ILUXSHALYA СВЕЖАЯ ПАРТИЯ! СЕРТИФИКАЦИЯ!!! От 2900$ на потолок,стену,колеса!!!

  79 025 грн
  $ 2900 • € 2574.1
  System Medicals • Харків
  Докладніше