@{ a.name } Видалити
Виробники
Зразок!

Приблизно так може виглядати ваша стаття.
Стаття НЕ має терміну публікації, тому не потребує регулярної оплати за розміщення на сайті.

З`явились питання?
Дзвоніть, все розповімо докладніше:
Пн-Пт 10:00 - 17:00Відмінити

Пластика м`яких тканин навколо зубів та імплантатів
Пластика м`яких тканин навколо зубів та імплантатів NaviStom
×
Пластика м`яких тканин навколо зубів та імплантатів
Архів
59 08.04.2019
Симпозіум імплантологів в рамках 9-ї Східноєвропейської конференції з проблем стоматологічної імплантації.

12 квітня 2019, 14:50, Софія Арока (Швейцарія)
Тема доповіді: Пластика м`яких тканин навколо зубів та імплантатів

Лікарі в щоденній практиці стикаються з дефектами м`яких тканин навколо зубів та/або імплантатів. Для їх лікування існує кілька хірургічних технік і вибір правильної техніки, яка приведе до найкращого результату, може бути нелегким. Основним завданням цієї презентації є обговорення різних хірургічних протоколів пластики дефектів м`яких тканин навколо зубів та імплантатів на основі існуючих наукових даних та клінічного досвіду. Техніки хірургічного лікування рецесій це в основному корональне відшарування слизової, техніка субперіостального конверту у комбінації з використанням субепітеліального сполучнотканинного трансплантата або більш складна тунельна техніка, що була розроблена для досягнення повного закриття кореня з покращеним естетичним результатом. Однак мало які з цих технік можуть забезпечити повне закриття кореня при рецесіях ІІІ класу за Міллером, оскільки при таких дефектах відсутня кістка та м`які тканини в міжпроксимальних ділянках.

Я буду особливо глибоко описувати модифіковану тунельну техніку з усіма параметрами, які необхідно врахувати, що, на мою думку, значно спростить прийняття правильного рішення та забезпечує досягнення прогнозованого результату.

Лікарі та дослідники все більше уваги приділяють тому як уникнути та/або як лікувати дефекти м`яких тканин навколо імплантатів. Основною причиною цього є те, що досі не існує єдиного хірургічного протоколу їх лікування. Практикуючі лікарі повинні пам`ятати анатомічні та гістологічні відмінності між зубами та імплантатами для кращого розуміння та виконання техніки лікування.

З гістологічної точки зору первинна функція сполучної тканини в ділянці імплантації - це збереження епітелію у тісному контакті з шийкою імплантата (абатментом). Епітелій в свою чергу захищатиме сполучну тканину, створюючи епітеліальний бар`єр - функціональну одиницю між порожниною рота і встановленими імплантатами. Прилягання сполучного епітелію і супракрестальної сполучної тканини до імплантатів залежить від щільності сполучної тканини.

З клінічної точки зору, наявність стабільної фіксації м`яких тканин, що складаються з кератинізованої та сполучної тканини, полегшує контроль зубного нальоту, покращує естетику, комфорт пацієнта та дає можливіть уникнути дегісценцій. В літературі обговорюється не лише ширина кератинізованої слизової, але і її товщина. Це є важливим фактором на користь збереження здорового стану, а не лише естетики.

Таким чином, мета цієї презентації - поділитись різними хірургічними протоколами для успішного лікування дефектів м`яких тканин навколо зубів чи імплантатів та забезпечити глибокі знання лікарям для застосування у щоденній клінічній практиці.

Деталі про доповідача та виступ:
Секретаріат конференції
+380322512039, +380997454058Відмінити

 • Автоклав, Стоматологічне крісло, установка, пакувальна машина таінше обладнання. Ціна на кожен товар NaviStom

  Автоклав, Стоматологічне крісло, установка, пакувальна машина таінше обладнання. Ціна на кожен товар

  61 320 грн
  $ 2251.1 • € 2000
  Руслан Миронович • Тернопіль
  Докладніше