KMM CRUISE
@{ a.name } Видалити
Виробники
Зразок!

Приблизно так може виглядати ваша стаття.
Стаття НЕ має терміну публікації, тому не потребує регулярної оплати за розміщення на сайті.

З`явились питання?
Дзвоніть, все розповімо докладніше:
Пн-Пт 10:00 - 17:00Відмінити

Пилосос зуботехнічний
Пилосос зуботехнічний NaviStom
Пилосос зуботехнічний
8 900 грн
$ 319.8 • € 269.7
Харків
1363 05.04.2021
www.dela-master.com
Пилосос призначений для застосування в зуботехнічних лабораторіях, або в виробничих цехах з підвищеними вимогами до рівня шуму і чистоті приміщення. Може встановлюватися як всередині зуботехнічного столу, для забезпечення чистоти робочого місця зубних техніків, так і на видаленні. Висока потужність пилососа дозволять використовувати його як витяжною бокс для окремого столу, так і у вигляді витяжної системи відразу для декількох робочих місць одночасно. 
Конструкцiя
Конструкція зуботехнічного пилососа передбачає установку двох видів фільтрів тонкого очищення, Starmix FPPR 7200 або 3 штуки 6.414-552.0. 3 фільтрувальних елемента 6.414-552.0 мають клас фільтрації "М" і сумарну площу поверхні близько 9000 см2. Поліестеровий фільтр Starmix призначений для тривалого використання. Його можна не тільки продувати, а й мити з додаванням миючого засобу. Даний фільтр так само має клас фільтрації "М" і площа фільтруючого елемента 7200 см2.
Аналогова система управління дозволяє регулювати потужність пилососа, здійснювати дистанційне включення / вимикання (без регулювання потужності) за допомогою пульта дистанційного керування, здійснювати синхронне дистанційне включення пилососа при підключенні в розетку електроінструменту, дозволяє підключати пилосос до CAD / CAM пристроїв для спільної роботи.
При розробці пилососа застосовувалися сучасні шумопоглинаючі матеріали, що дозволило досягти низьких показників шуму навіть в режимі максимальної потужності.

Так само до цього пилососа можна придбати витяжний бокс https://dela-master.com/uk/vytyazhnyy-boks-dlya-zubnyh-tehnykiv.html

Фільтр циклон https://dela-master.com/uk/filtr-cyklon-dlya-zubnyh-tehnykiv.html

Двигун має незалежну систему охолодження, а конструкція пилососа дозволяє при необхідності здійснювати викид відпрацьованого повітря за межі приміщення.
Модульний пристрій зуботехнічного пилососа дозволяє за короткий час зробити заміну двигуна і системи управління, відкрутивши кілька гвинтів. У разі поломки пилососа тепер немає необхідності відправляти його в сервісний центр. Можна самостійно замінити двигун або систему управління.
Для підвищення комфорту робочих місць рекомендуємо використовувати даний пилосос з електромеханічним клапаном https://dela-master.com/uk/elektromehanycheskyy-klapan.html.

Характеристики зуботехнiчного пилососа
Маса: 9 кг
Габаритнi размiри: ВхШхГ 690х390х390
Дiаметр вхiдного отвору: 50 мм
Дiаметр вихiдного отвору: 50 мм
Розрiдження: 24 kPa
Споживана потужнiсть: 1450 Вт в режимi максимальноi потужностi
Живлення: 220 В/50Гц
Максимальна потужнiсть электрообладнання в розетцi синхронного пуску: 2000 Вт
Рiвень шуму: 50 - 60 дБ
Режими потужностi: от 10 до 100%

За бiльш детальною iнформацiєю телефонуйте.(Показати телефон
alexbtr1279
+380978909526
Детальніше
Пилосос зуботехнічний NaviStom
Пилосос зуботехнічний NaviStom
Пилосос зуботехнічний NaviStom
Пилосос зуботехнічний NaviStom
Пилосос зуботехнічний NaviStom

Відмінити

  • Exocad 3.0 Galway + Exoplan 3.0 Galway + PartialCad 2.4

    9 000 грн.
    $ 323.39 • € 272.73
    MYDENTALSOFT • Дніпро
    Докладніше