@{ a.name } Видалити
Виробники

Мікроскопи операційні стоматологічні

Мікроскоп операційний стоматологічний - прилад, що призначен......

Мікроскоп операційний стоматологічний - прилад, що призначений для збільшення операційного поля і використовується:

для діагностики, дозволяючи лікарю побачити ураження, які стоматолог не бачить неозброєним оком. Адже як сказав Гаррі Кір, один із засновників дентальної мікроскопії, «Вилікувати можна тільки те, що можна побачити»;

- при лікуванні карієсу, дозволяючи інвазивно обробляти суміжні області і таким чином зберігати здорові тканини;

- при адгезивній фіксації, так як мікроскоп дозволяє дослідити межі препарування, перевірити їх і відкоригувати;

- при лікуванні кореневих каналів, діаметр яких в середньому становить 1 мм, так як за допомогою оптики стоматолог може побачити входи в канали, відгалуження, викривлення, також мікроскоп запобігає випадковій перфорації каналів під час ендолікування, допомагає якісно їх очистити і запломбувати, перевірити, чи щільно прилягає пломбувальний матеріал, помітити уламки ендофайла, що залишився в каналі, і вчасно його видалити;

- при повторному лікуванні, коли потрібно розпломбувати канал, видалити пломбувальний матеріал та можливі залишки зламаних ендодонтичних файлів;

- для діагностики та профілактики захворювань зубів, так як збільшення в кілька разів дозволяє стоматологу на ранній стадії виявити проблеми з зубами: тріщини, карієс, ураження під пломбою.

Використання мікроскопів в стоматології стало популярним з кінця 1980 рр., але вперше мікроскоп в стоматології почали використовувати ще на початку ХХ ст., коли прилад, винайдений американським біологом Гріноу, який працював в компанії Zeiss, був адаптований для використання в стоматології. Спочатку мікроскопи використовувалися в ботаніці, металургії, зоології, якісно змінивши процес дослідження коралів і комах. В кінці 1980 рр. доктор Карр, який працював в Сан Дієго, поставив перед собою мету - поліпшити дентальний мікроскоп, розроблений Харві Апотекером в 1981 році, щоб він міг використовуватися для лікування кореневих каналів, як хірургічним, так і нехірургічним методами.

Залежно від моделі сучасні мікроскопи можуть використовуватися з напільною мобільною стійкою, з фіксацією на трубу світильника установки або будь-яку іншу вертикальну трубу, можуть бути зі стельовим або настінним кріпленням.

Є моделі мікроскопів, що дозволяють демонструвати лікування на моніторі, завдяки чому стоматолог може спостерігати за тим, що відбувається, а асистент - вчасно виконувати вказівки лікаря.

 NaviStom

Купити мікроскоп операційний

Якщо ви вибираєте мікроскоп для свого кабінету, найкраще робити це на спеціалізованому ресурсі NaviStom, так як тут зібрано найбільшу кількість моделей і брендів виробників різних країн: Leica (M320, M400E), ZEISS (Sensera, OPMI, Promagis S8), CJ- Optik (Flexion Advance), KAPS (Som4Dent 200), ZUMAX (OMS), ALLTION (AM 4000), SOMETECH (VOMS-102D), СLOBAL (A6), SEMORR (DOM 3000D).

Якщо шукаєте модель дешевше або дорожче, нову або тільки б/в, від продавця з певного міста, скористайтеся фільтрами, які упорядкують оголошення в залежності від ваших побажань і прискорять пошук.

При покупці мікроскопа б/в уточнюйте у продавця, чи надає він гарантію, сервісне обслуговування. Також важливо знати умови і терміни доставки, комплектацію.

Продати мікроскоп операційний

Якщо ви представник в Україні іноземного бренду мікроскопів або хочете продати мікроскоп, що був у вжитку, вам варто розмістити інформацію також і на спеціалізованому Інтернет-ресурсі як NaviStom. Це принесе вам якісну цільову аудиторію і потенційних покупців, так як на наш сайт щодня заходять тисячі фахівців стоматології, власники клінік, менеджери, які займаються купівлею матеріалів, інструментів, обладнання для стоматологій.

Додайте оголошення одним із зручних для вас способів: якщо потрібно опублікувати тільки одне оголошення, оформіть його вручну; якщо хочете розмістити на NaviStom всі стоматологічні товари, які продаєте, можете оплатити «Преміум акаунт» і завантажувати велику кількість оголошень без доплати або ж одним файлом завантажити всі товари зі свого сайту. При цьому вони автоматично розподіляться по рубриках на NaviStom.

Для оголошень можна вибрати один із трьох статусів: «Звичайне», TOP або VIP. TOP і VIP оголошення розміщуються в списку товарів рубрики вище «Звичайних», крім того, оголошення VIP відображаються і в товарах-конкурентах.

Розмістити статтю про мікроскоп операційний

Так як в Україні далеко не всі стоматологічні клініки використовують в роботі мікроскопи, для просування вашого обладнання дуже важливо публікувати пізнавальні статті про цей прилад: про його важливість для якості роботи, про користь для пацієнта, про ті характеристики, які вигідно відрізняють його від аналогічних моделей, можна підняти тему для обговорення «за» або «проти» обов'язкового використання мікроскопів у клініках.

Ви можете написати і розмістити статтю на нашому сайті самостійно, а якщо не знаходите час на написання, ми зробимо це для вас - візьмемо у вас або на сайті виробника матеріали, необхідні для написання тексту, узгодимо з вами план статті та напишемо її. Вам потрібно буде тільки узгодити і, можливо, внести деякі правки.

Після публікації стаття назавжди залишиться на сайті, до того ж ми поділимося нею на сторінках NaviStom в соціальних мережах: Facebook, Twitter, Instagram, що дозволить вам встановити контакт з додатковою аудиторією фахівців стоматології та власниками стоматологічних бізнесів.


Фільтри
Сортування оголошень
Не знайшли, що шукали?
Додайте БЕЗКОШТОВНО оголошення у розділ Куплю / Орендую / Попит, з Вами зв`яжуться і зроблять кращу пропозицію:

Вхід | Реєстрація