KMM
@{ a.name } Видалити
Виробники
Зразок!

Приблизно так може виглядати ваша стаття.
Стаття НЕ має терміну публікації, тому не потребує регулярної оплати за розміщення на сайті.
Ви сплачуєте один раз 250 грн або 250 бонусів і стаття назавжди залишиться у відповідній рубриці.
Також ми можемо написати статтю для Вас за 200 грн/1000 знаків з пробілами.

+38 (044) 573-97-73
+38 (067) 460-86-78
Пн-Пт 10:00 - 17:00Відмінити

Хірургічний набір ULTIMATE (Global D)
Хірургічний набір ULTIMATE (Global D) NaviStom
Хірургічний набір ULTIMATE (Global D)
Архів
48 400 грн
$ 1789.28 • € 1600
94 31.10.2019
Хірургічний протокол ULTIMATE розроблений як для імплантатів системи In-Kone® PRIMO так і In-Kone® UNIVERSAL.

Цей протокол був оптимізований як результат розробки гомотетичних кручених жолобів, дизайн яких базується на новітніх технічних досягненнях у галузі ріжучих інструментів кісткової хірургії.

Подвійний кольоровий код забезпечує найточніше фінальне буріння і призначений для адаптивності до різних типів щільності кістки.

Протокол ULTIMATE розроблений на основі поступової лінійки борів починаючи від 0.2 - 0.3 мм в діаметрі. Процес остеотомії проходить плавно і контрольовано. Протокол точно адаптується до різних типів щільності кістки. Конусний циліндричний профіль дозволяє центрування бора на першій третині заглиблення після попереднього буріння, забезпечуючи ідеальну стабільність.

Поступова послідовність буріння отворів, гомотетичних до форми імплантатів лінійки In-Kone® UNIVERSAL, забезпечує тісний контакт з поверхнею імплантата, сприяючи високій первинній стабільності та рівномірному розподілу навантаження імплантата на кістку від початкової фази загоєння.

Конусні циліндричні бори мають подвійні виступи котрі позволяють ефективне введення у двох площинах. Такий дизайн позволяє відцентрувати вісь буріння у лунці. Найголовніше те, що він забезпечує стійке заглиблення в кістку без втягування та без надмірного тиску на кутовий наконечник. Процес буріння проходить без опору та з мінімальним збільшенням температури.

Відкритий кут (120 градусів) фінальних борів зменшує апекальне надмірне введення. Ця характеристика є корисною при введенні імплантата близько до анатомічних перешкод.

Чотирьох жолобні бори забезпечують ефективне вилучення кісткових залишків без ефекту закупорення. Препарація кістки відбувається дуже точно і легко досягається початковий тісний контакт між приймаючою кісткою і імплантатом.

Бори мають подвійний кольоровий код для точного визначення буріння відповідно до щільності кістки. Первинна стабільність імплантатів легко відтворюється.

Динамометричний ключ силою крутного моменту 20-80 N.cm контролює введення імплантата без надмірного впливу на приймаючу кістку та інтегрованість з’єднання імплантата чи інструмента.

ПРИ КУПІВЛІ 20 ІМПЛАНТАТІВ ДАРУЄМО ХІРУРГІЧНИЙ НАБІР У ПОДАРУНОК!
"Implantiss" Павло
+380734003244
Хірургічний набір ULTIMATE (Global D) NaviStom
Хірургічний набір ULTIMATE (Global D) NaviStomВідмінити

 • Медичний одяг та взуття "ELDAN" (Польща)

  1 000 грн
  $ 36.97 • € 33.06
  ТОВ "Дентал депо" • Тернопіль
  Докладніше Details
×