@{ a.name } Видалити
Виробники
Зразок!

Приблизно так може виглядати ваша стаття.
Стаття НЕ має терміну публікації, тому не потребує регулярної оплати за розміщення на сайті.

З`явились питання?
Дзвоніть, все розповімо докладніше:
Пн-Пт 10:00 - 17:00



Відмінити

3D принтер Anycubic Photon M3 Premium
Оголошення деактивовано і можливо вже не актуальне!
3D принтер Anycubic Photon M3 Premium NaviStom
×
3D принтер Anycubic Photon M3 Premium
27 328.20 грн
$ 740 • € 674.1
Полтава
66 19.09.2023
Високоточний роздільна здатність 8K

Розроблений з 10-дюймовим монохромним РК-екраном з роздільною здатністю 7680x4320 та роздільною здатністю XY 28.5 мкм, що відповідно на 216% і 40% вище, ніж у Anycubic Photon Mono 4K. Гострі кути та витончені краї моделей ідеально надруковані, розкриваючи красу більш чітких деталей.

Запатентоване джерело світла

Запатентоване інноваційне рішення для джерела світла LighTurbo 2.0 забезпечує високу однорідність світла системи джерел світла COB, усуваючи розсіяне світло, створюючи витончену та гладку поверхню моделі.

Модернізована система охолодження

Комбінація програмного та апаратного забезпечення автоматично визначає температуру. Він регулює швидкість охолоджуючого вентилятора відповідно до того, що середовище друку підтримується в межах 65 С, ефективно збільшуючи термін служби джерела світла.

Великий обсяг друку

Розмір друку Anycubic Photon M3 Premium складає 250*220*120 мм (висота), а максимальний об`єм друку досягає 6.7 л, що забезпечує більше простору для творчості та точності друку.

Подвійні різьбові стрижні

Порівняно з Т-подібним різьбовим стрижнем, двозахідні кулько-гвинтові стрижні забезпечують покращену структурну точність на 0.005 мм, що становить лише половину від звичайного Т-подібного стрижневого принтера, що значно знижує ефект лінії шару. Стрижні з подвійним різьбленням мінімізують опір підйому платформи під час друку, використовуючи принцип тертя кочення, що збільшує швидкість друку.

Розумний хмарний сервіс Anycubic

Нова сервісна платформа Anycubic Cloud дозволяє віддалено контролювати принтери за допомогою сервісної програми Anycubic Cloud. Ви також можете знайти більше 20 000 приголомшливих файлів для 3D-друку в нашому додатку.

Ефективне очищення повітря

Система подвійних очисників повітря включає активоване вугілля високої щільності. Симетрична конструкція подвійного повітрозабірника збільшує площу входу та виходу повітря в 1.5 рази, забезпечуючи видалення запаху на 80% протягом 10 хвилин.

Більше місткість, менше заправки

Місткість для смоли на 60% більше, що позбавляє необхідності постійно доливати смолу при друкуванні великих 3D-моделей. Порівняно з традиційною плівкою FEP, застосування плівки NFEP полегшує відділення відбитків, збільшуючи ймовірність успішного друку на 10%.

Необмежена кількість моделей

3D-принтер Anycubic Photon M3 Premium може легко задовольнити різні потреби друку, забезпечуючи нижчу вартість, більший об`єм і точніший друк моделей.
ViolaDent
+380800335182, +380504040686
Детальніше



Відмінити









  • Зуботехнічна лабораторія Deliani Dent, виготовлення всіх видів ортопедії ! NaviStom

    Зуботехнічна лабораторія Deliani Dent, виготовлення всіх видів ортопедії !

    Deliani Dent • Київ
    Докладніше
VIP-оголошення