@{ a.name } Видалити
Виробники
Зразок!

Приблизно так може виглядати ваша стаття.
Стаття НЕ має терміну публікації, тому не потребує регулярної оплати за розміщення на сайті.

З`явились питання?
Дзвоніть, все розповімо докладніше:
Пн-Пт 10:00 - 17:00Відмінити

Автоклав Melag Vacuklav 31-B, клас В, 17л
БУ
Автоклав Melag Vacuklav 31-B, клас В, 17л NaviStom
×
Автоклав Melag Vacuklav 31-B, клас В, 17л
БУ
53 410 грн
$ 1400 • € 1280.82
СваляваЗакарпатська обл.
Сайт
Сайт YurDental
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
29 10.11.2023
Vacuklav 31 B відноситься до автоклавів класу `B` відповідно з європейським стандартом EN 13060 і отже, абсолютно надійний. Цей універсальний автоклав відрізняється не тільки запатентованою системою повітряного охолодження вакуумного насоса, але і своєю надійністю і простотою використання. Інноваційний дизайн Vacuklav 31 B+ поєднується з коротким часом робочих циклів, а також безліччю можливостей документування і підвищеною безпекою.

Вбудований контроль подачі води і електронне управління Vacuklav 31 B дозволяє уникнути помилок у роботі та забезпечити високоякісну стерилізацію, а також максимально обережне поводження з Вашими інструментами. У компактній стерилізаційній камері (глибиною 35 см, об`ємом 17 літрів) можна стерилізувати на 5 лотках до 5 кг інструментів.

В автоклав вже вбудовані 2 понад ергономічних контейнера для води (для свіжої та використаної води), а також пристрій контролю якості води, важливе для забезпечення якості роботи.

Він працює за принципом попереднього фракціонованого вакууму. Це відбувається так: спочатку повітря з камери відкачується надзвичайно потужним вакуум-насосом.

Потім кілька разів впускають водяний пар, який тут же знову відкачується. У результаті до початку стерилізації в котлі або в упакованому підлогою інструменті, або в текстильних виробах не залишається повітря, негативно позначається на якості стерилізації.

Для ефективної сушки, є попередньою умовою тривалого зберігання стерилізованого матеріалу в упаковці, Vacuklav створює вакуум в кінці процедури. Датчики і сучасні мікропроцесорні засоби контролю регулюють і контролюють параметри тиску і температури, необхідні для надійної стерилізації.

Vacuklav 31 B+ сконструйований як `автономний пристрій` і вимагає тільки підключення електроживлення. Автоклав не вимагає будь-якої додаткової підводки завдяки вбудованому баку з демінералізованої водою і окремо з використаною водою. Для більшої зручності в експлуатації Vacuklav можна підключити до системи водопідготовки MELAdem 40 або MELAdem 47 Подача демінералізованої води і слив використаної води здійснюються автоматично.
Документирование циклов стерилизации, требуемое законодательством выполняется через встроенный последовательный интерфейс (RS 232), для подсоединения к принтеру MELAprint 42 или ПК клиники. Для этого потребуется программное обеспечение MELAwin , разработанное MELAG.
Дополнительно можно подключить MELAflash CF Card Printer, используемый для сохранения протоколов стерилизации на картах MELAflash CF Card. Протоколы стерилизации можно читать на любом компьютере с помощью MELAflash CF-Card reader.
Контроль партий загрузки можно очень легко проводить с помощью теста на Helix c помощью специализированного устройства MELAcontrol. Документация на выдачу инструмента оформляется системой MELAdoc label printer, позволяющей печатать листы документации и этикетки для стерилизационных упаковок.
Автоклавы Vacuklav поставляются с держателями для лотков или кассет, входящими в стоимость автоклава. Комбинированный держатель C (для 5 лотков или для 3 стандартных кассет) поставляется в качестве стандартного варианта. Также можно заказать различные стерилизационные контейнеры. 

Vacuclav 31 B+ пропонує 5 програм - а також 2 контрольні програми 
Універсальна програма 134°C/ 2 бар - вакуум-тест
Швидка програма `B` 134°C/ 2 бар- тест Боуї-Діка
Швидка програма `S` 134°C/ 2 бар - тест Боуї-Діка
Антіпріонная програма 134°C/ 2 бар
М`яка програма 121°C/ 1 бар

Технические характеристики
Габариты	 
Наружные размеры: ширина: 42,5cм x глубина: 57cм x высота: 48,5cм
Камера: 25 x 35 cм
Емкость: 18 литров
Лоток: ширина: 19cм, глубина: 29 cм, высота: 2cм
Вес: 44 кг
Электропитание: 230 В / 50 Гц / 2,100 Вт 

YurDental пропонує Вам широкий асортимент товарів для стоматології відомих європейських виробників (Sirona, KaVo, Durr Dental, Cattani, Anthos, Stern Weber, Castellini, OMS, Technodent, Ultradent, Melag).

У нас Ви можете знайти все для кабінету стоматолога, кабінету зубного техніка та все технічне устаткування, яке допомагає у роботі лікаря чи техніка.

Тільки топові Європейські виробники!

Якість гарантована!

Підписуйтесь на наш Instagram - yurdental, а також Viber групу `Магазин YurDental` – там Ви можете бачити актуальні та нові пропозиції.
YurDental
+380669008437, +380669008433

Відмінити

 • Стоматологічна установка Kavo Primus Germany.Гарантія 1рік. NaviStom

  Стоматологічна установка Kavo Primus Germany.Гарантія 1рік.

  143 500 грн
  $ 3878.38 • € 3500
  M-DENTAL • Дрогобич
  Докладніше
VIP-оголошення